Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kosztuje przedsZkole

Polecane posty

Gość gość

Od 8 do 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas płaca tylko za śniadanie 2 zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tylko wyżywienie 7 zł dziennie. Każda dodatkowa godz. 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 8 do 13 jest za darmo, później 1 zł za każdą godz. Oprócz tego wyżywienie czyli jakieś 3,5 u nas jeśli je tylko śniadanie i zupę bo drugie danie jest później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jakie przedszkole..ja posłałam moje dziecko do poleconego prywatnego www.teczowakraina.com.pl i jestem bardzo zadowolona, że się na nie zdecydowaliśmy. Dziecko jest zawsze dobrze dopilnowane, uczy się tam różnych przydatnych umiejętności i wspaniale spędza czas. Mają dobre jedzonko dla dzieci i kadra jest wyspecjalizowana. To przedszkole na wysokim poziomie, a nie zdzierają kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to wszystko zależy od przedszkola. Moja mała chodzi do prywatnego www.promyk.szczecin.pl i powiem Ci, że wybór tego przedszkola to był strzał w dziesiątkę. Płacę przystępne ceny, a przedszkole jest językowo-muzyczne, mają tam bogatą ofertę zajęć dla dzieciaków, takich bardzo rozwijających, a Panie są troskliwe i opiekuńcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkola są różne i różne są ceny, większość można sobie znaleźć na jakieprzedszkole.pl i porównać, fajna baza placówek przedszkolnych i żłobków w jednym miejscu, z tego co widzę sporo placówek ma profilowane grupy i mase dodatkowych zajęć, dla mnie to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań - za prywatne płaciłam 600 zł + 12,50 stawka żywieniowa (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), czynne 7-17. Za publiczne do 13 opieka za darmo, potem 1 zł za każdą godzinę, 7 zł stawka żywieniowa ( śniadanie, drugie śniadanie, obiad), czynne 7-17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przedszkolu ceny są rozsądne (polecam przejrzeć cennik http://przedszkole-promyk.pl/cennik/). Naprawdę nie jest tak źle. Myslałam, ze bedzie gorzej to wszystko zoorganizować w domowym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×