Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widzieliscie te zenujaca stronke na fejsie?

Polecane posty

Gość gość

https://www.facebook.com/lilkazbonifratrow?fref=ts i te slodkie do porzygu opisy A wiecie co ja jadłam na obiadek? Mleczkooo! I piłam piciu razem z Ciocią Emotikon heart I ja dzisiaj się znowu bawiłam z mamucią i tatuciem w całuski, bo ja nie umiem się bawić tak jak inne dzieci w chlapanie w baseniku albo w bieganie po trawce. I nie umiem jeszcze iść z mamucią na spacerek nawet jak jest takie słoneczko jak dzisiaj. Ale mamucia mówi, że jest szczęśliwa, bo jak przychodzi to ja cały czas jestem i możemy się bawić w całuski albo to Cześć Ciocie i Wujki!!! Emotikon heart Emotikon heart Emotikon heart Jeszcze Wam czegoś nie opowiedziałam. Ostatnio moja mamucia miała takie sto lat sto lat, bo jest moją mamucią. To ja umówiłam się z tatuciem, że w tajemnicy zrobimy raurkę ale później jak rysowałam z tatuciem raurkę to nie udało nam się schować i mamucia widziała jak pięknie narysowałam serduszko rozumiem, ze dziecko jest chore ale to jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pardon
ty to naprawde jakies zaj oBY,szczescie ze nie musze tego czytac,bylataka "niby znajoma "na F-bk.ale juz ja zablokowalam bo zygac sie chcialo,ja myslalam ze ja sama taka Nadwrazliwa,ale widac ze jest wiecej osob😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 ciamkaj psioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 gosciu autorka dala linka do strony nie profilu. moze sama masz podobne zapalenie pieluchowe mozgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda gnoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ma baba psyche poryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby was nigdy choroba nie dotknęła. Los bywa przewrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie bo tatuc donosi na każdego kto zle o nich mówi do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o wysmiewanie z tej dziewczynki tylko z opisów, to jest przegiecie paly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc cioci i wujki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×