Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga na RASTI ROBERT RABENDA! Nieuczciwy komis! Oszustwo!!

Polecane posty

Gość gość

Uwaga na RASTI ROBERT RABENDA! Uważajcie! Sprzedają auta z ukrytymi wadami. W moim przypadku- sprzedali mi auto z uszkodzoną skrzynią biegów!!! (dziurawą). Nie ma możliwości załatwienia sprawy polubownie. Sprawę zgłaszam na policje i do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert R
Dzień dobry, bardzo dziękuję za Państwa opinię, ale niestety nie mogę się z nią zgodzić. Już tłumaczę dlaczego. Przy oględzinach samochodu przez Państwa na moją prośbę pojechaliśmy na stację diagnostyczną w celu sprawdzenia samochodu. Przy tej okazji zauważyliśmy jakiś wyciek (o którym ja sam, dowiedziałem się dopiero w tym momencie). Znów na moją prośbę pojechaliśmy do zakładu zajmującego się mechanika samochodową w celu znalezienia miejsca wycieku. Po odkręceniu osłony pod silnikiem, osuszeniu mokrych elementów z oleju, zrobieniu około 30km w celu wykrycia miejsca dokładnego wycieku, okazało się, że wyciek jest ze skrzyni biegów. Państwo dzwonili do serwisu w celu przybliżonego ustalenia domniemanego miejsca wycieku. Po wszystkich tych czynnościach, wysokim RABACIE z mojej strony Państwo na własne życzenie zdecydowali się kupić ten samochód. Po około 30 dniach od dnia zakupu otrzymałem telefon z informacją, cytuję: "skrzynia ma jakąś dziurkę i trzeba wymienić osłonę/obudowę". Na moje pytanie dlaczego dopiero po takim czasie Państwo zainteresowali się wyciekiem, o którym dobrze wiedzieli, Pani nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie. Natomiast zamiast tego chciała ode mnie zwrot kolejnej dużej sumy pieniędzy, która de facto została już odjęta od ceny wyjściowej podczas zakupu samochodu. Moje słowa można bardzo łatwo potwierdzić, chociażby wizytą w zakładzie mechaniki pojazdowej. Podsumowując: Nie wprowadziłem Państwa w błąd i nie sprzedałem samochodu z wadą ukrytą, ponieważ o wycieku ze skrzyni biegów doskonale Państwo wiedzieli. Ze swojej strony zrobiłem wszystko co mogłem, aby przedstawić rzeczywisty stan samochodu, a decyzja o kupnie nie była przecież podjęta przeze mnie. Nie bazujemy na oszukiwaniu ludzi, jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która dba najlepiej jak może o swojego klienta. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna, jest nauką i wielką nauczką. Teraz już wiem, że gdyby podobna sytuacja kiedyś mi się przytrafiła, nie mogę sprzedać takiego samochodu. Naprawię go we własnym zakresie, będę wtedy cieszył się wtedy grubszym portfelem (udzieliłem rabatu przy zakupie) i lepszym zdrowiem. PS. następnym razem wystawiając komuś taką opinię proszę się pod nią podpisać. Uważam, że tego wymaga kultura i uczciwość. Pozdrawiam Robert Rabenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×