Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaonaa

Wstydliwośc faceta przed okazywaniem uczuć na ulicy

Polecane posty

z czego to wynika?.......Mój chłopak nie okazuje mi w ogóle uczuć publicznie, tzn gdy jestesmy na ulicy lub w tramwaju on wstydzi sie ......dopiero jak jestesmy w domu to nie ma z tym problemów...a ja chce aby publicznie inni widzieli i zazdroscili mi ze mój facet mnie KOCHA......a on mówi zebym przestała i zebym zachowywała sie poważnie .....co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha Cię? Albo ma inną i boi się spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy Ci że Cie kocha, musi to okazywac na ulicy zeby kolezanki widziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos244
haha, miałem podobną dziewczyne z tym że zerwała ze mną po jednym spotkaniu u znajomych bo przytuliłem ją o 2 razy za mało Ciesze sie że już z nią nie jestem. Była okropną egoistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest introwertykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dowalić jej :D Minął już rok od kiedy nie jestem z tą kretynką ale miałem dużo czasu by przemyśleć jej zachowanie. Ona rozpaczliwie potrzebowała miłości, ciągłych potwierdzeń że się ją kocha, dba o nią. To było niemożliwe do wykonania i tak sie musiało skończyć. Zresztą każdy jej związek się tak kończył. Co tylko słyszałem od znajomych że ona znowu z kimś jest to maxymalnie po miesiącu sie rozstawała. Pisałem jej nawet że ona sie musi zmienić ale wydawało sie jej że to we mnie w facetach jest wina hehe :D cóż, jakjest głupia to niech cierpi. Nigdy więcej takich kretynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje kolezanki maja facetów co sie nie wstydzą całować i trzymać za rekę i przytulać na ulicy, raz jak tak zrobiłam to sie na mnie obraził na pół dna ......tylko mój jest taki dziki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne,myslisz,ze dla innych to takie fajne gdy ktoś obcy na ich oczach sie całuje? mi by było głupio po prostu,bo to intymne przeciez,moze sie jeszcze rozbierz na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×