Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie boicie się intymnych kontaktów z nowo poznaną osobą

Polecane posty

Gość gość

Dział dla ludzi po 30, a w tym wieku ludzie zazwyczaj mają za sobą jakieś kontakty z płcią przeciwną: całowanie, seks w różnych odmianach. Dajmy na to poznajecie faceta czy kobietę no i co? Nie boicie się? Nie wiecie z kim przed wami byli. Czy może facetowi zdarzyło się zaliczyć jakąś laskę w klubie albo może wyskoczył raz do agencji albo zabrał jakąś z trasy. Może i ma garnitur i ładnie się wysławia ale co z tego. To samo dotyczy kobiet - może wygląda na miłą i jest ładna, ale może nie przyznać się do swojej przeszłości i sama nie wie , że jest zakażona? Ja nad tym ostatnio myślałam dużo :/ Ok, możliwe, że ja już się nie zakocham i nie będę mieć żadnych kontaktów (umiem żyć bez seksu), ale gdyby? Przecież zanim dojdzie do seksu to "trzeba" się z kimś całować. Przecież nie poproszę na wstępie o wyniki badań bo głupio i facet by się poczuł urażony :/ HIV... albo może "tylko" HPV. Straszny jest ten świat. Jak ktoś chce to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam takie same obawy. Też jestem sama, nie poszukuję specjalnie pary, ale też nie wykluczam że kiedyś spotkam kogoś z kim będę chciała się związać, i co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HPV ma prawie każdy facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Ja jestem aktualnie sama - po rozwodzie - i właśnie dlatego, że po rozwodzie, mam za sobą zerowe doświadczenie seksualne z innymi / różnymi mężczyznami (mój mąż był moim jedynym). Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę się puszczać na lewo i prawo, ale nie miałabym nic przeciwko jednej czy dwóch seksualnych przygodach (tylko dlatego, że jestem po 30-stce i miałam tylko jednego mężczyznę), a nie dlatego, że chciałabym się pieprzyć na okrągło. Jednak powstrzymuje mnie strach przed tym, że mogłabym się zarazić. Mam kolegę, który spotkał dziewczynę i po tygodniu znajomości poszli do łóżka. W sumie nic im z tego nie wyszło, rozstali się niedługo po tym jednym razie i wiecie co ..... chłopak ma teraz wirusa HIV ..... zaraziła go.... Po tej Jego sytuacji zwyczajnie się boję, żeby nie złapać jakiegoś syfu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz? Jakieś badania czy tylko twoje przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczylo by uzywal gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałem się w takiej jednej i po fakcie uświadomiłem sobie że mogłem się od niej czymś zarazić. A miała wcześniej wielu partnerów. Masakra, ta myśl nie daje mi spokoju. Muszę się przebadać, mam nadzieję, że jestem zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś HPV ma prawie każdy facet smutas.gif xxxxx Serio?? Ale to jest tak, że to można wykryć jakimś badaniem, czy nie? Małą mam o tym wiedzę oprocz tego, że zrobili na to szczepionkę, więc zapytam was: czy kobieta sięzawsze tym zaraża? Przez całowanie nawet? I jak to się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś zawsze miałam takie dziwne szczęście, że trafiałam na prawiczków... miałam tylko jednego faceta, który przede mną uprawiał seks z tylko jedną kobietą (tylko raz czy dwa razy). To był mój pierwszy facet, który mnie potem porzucił.. A tak to potem miałam jeszcze 3 i wszystko prawiczki, w przedziale wiekowym 24-27 lat. Teraz jestem z jednym z nich. Poza tym zawsze używam prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakby mi z tym nie wyszło i znowu bym miała szukac nowego to rzeczywiście aż strach. Szczególnie, że teraz bardzo popularny jest anal :O Nie mogłabym być z facetem, który kiedyś wkładał jakiejś byłej pe\/\nisa do tyłka, dla mnie to obrzydliwe... i jak tu z takim uprawiać seks oralny? masakra. W ogóle dziwna świadomość brać do ust członka, który był wcześniej w 5 pochwach, jak nie więcej :O bleee. A jak jeszcze anal no to w ogóle. Chyba najlepiej najpierw dobrze się poznać, a dopiero po dłuższym czasie iść do łóżka. A jak ktoś idzie do łóżka po tygodniu znajomości a potem ma hiva, to jakoś nie szkoda mi takiej osoby, od razu widać że to rozwiązła osoba, a takim nie współczuję, zasłużyły na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak słyszę od laski że pracowała dłuższy czas za granicą a tym bardziej na Wyspach to tylko szukam okazji aby się wycofać a seksu z taką kobietą nawet w myslach nie dopuszczam. pewnie że nie można uogólniac ale lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale jakby mi z tym nie wyszło i znowu bym miała szukac nowego to rzeczywiście aż strach. Szczególnie, że teraz bardzo popularny jest anal pechowiec.gif Nie mogłabym być z facetem, który kiedyś wkładał jakiejś byłej pe/nisa do tyłka, dla mnie to obrzydliwe... i jak tu z takim uprawiać seks oralny? masakra. W ogóle dziwna świadomość brać do ust członka, który był wcześniej w 5 pochwach, jak nie więcej pechowiec.gif bleee. A jak jeszcze anal no to w ogóle. Chyba najlepiej najpierw dobrze się poznać, a dopiero po dłuższym czasie iść do łóżka. A jak ktoś idzie do łóżka po tygodniu znajomości a potem ma hiva, to jakoś nie szkoda mi takiej osoby, od razu widać że to rozwiązła osoba, a takim nie współczuję, zasłużyły na to. Raczej trudno o faceta po 30stce, ktorego penis nigdzie wczesniej nie byl ;) Moj ex mial jedna dziewczyne, anal uprawiali oczywiscie, ja dziewica, wiec lipa totalna - rozstalismy sie bo on chcial oralu i anala i w ogole - za dlugi czas przeznaczylam na "poznawanie sie" ;/ A teraz az strach zawierac blizsza znajomosc z jakims nowym (tamtego znalam 2 lata przed zwiazkiem). Ale ze mam juz te 30 lat to chyba i tak marne szanse abym miala takie problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ci się znudzi, od kilku tygodni zakladasz na forach tematy wkolko o tym samym, że masz 30 lat, zostawil cie facet bo chcial anala, naprawde kobito daj sobie spokoj bo jestes juz nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole ja sobie nie umiem wyobrazic, ze prosze faceta, zeby przedstawil wyniki badan , ze jest zdrowy ;] No bo to takie... ze od razu sie go podejrzewa o najgorsze. A jak sie tego nie wie, to mozna sie przejechac. A z HPV to sama nie wiem jak jest. Google nie gryza, ale nie umiem znalezc info czy to sie da wykryc/zapobiec/skutki nabycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badającaa
nie miałam może wielu kochanków ale zawsze prosiłam o badania. oczywiście sama też robiłam. nie widzę w tym nic dziwnego skoro jest tyle chorób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo bawisz się kulturę i delikatność co graniczy z samobójstwem albo dbasz o swoje życie i zdrowie. Nie chodz do łóżka zbyt wcześnie i poznaj się z nim na tyle dobrze aby rozmowa na ten temat nie była trudna. Łatwiej idziesz do łóżka niż rozmawiasz? no proszę ciebie bez jaj( nomen omen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×