Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gazy w ciazy

Polecane posty

Gość gość
czy można pożądać żonę tak samo mocno jak wcześniej po takim zagazowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ją zagazowało, to niech się odgazuje biedaczka i będzie jak nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazy to norma jak kichanie czy w ciąży czy nie, każdy je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackCountryWoman
No ja jestem teraz "na wylocie" bo termin z usg mam na niedzielę, z miesiączki na 18tego. Pierwsza ciąża. No i co do gazów to zawsze byłam pierdziochem ale w ciąży mi się nasiliły bączki i śmierdzą niesamowicie :P hehe No ale wszystko do przeżycia! :D Najgorsze były dla mnie zaparcia :( coś okropnego.... Lekarz przepisał mi dopiero nowy lek w saszetkach (Laximama czy cuś takiego) i to dopiero pomogło. Bez tego nie dałabym rady. Żadne jogurty, jabłka, nic nie pomagało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zawsze byłam pierdziochem ale w ciąży mi się nasiliły bączki i śmierdzą niesamowicie" Heheh dobre :D pierdziochem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe neistety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma gazy przecież ;) nie wiem co za sensacja w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się zawsze śmieje, że córka w brzuchu ma po tatusiu bąki i zaraz odpowiada tym samym xd to jest normalne i trzymać nie można!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja! Puszczać, nie trzymać! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w trzecim miesiącu ciąży, już teraz nie mogę wytrzymać bo jak pierdne,a zwłaszcza wieczorem to do sypialni wchodzić tylko z maską pgaz ... Masakra normalnie, a co będzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dalej to chyba będziesz ewakuacje marketów powodować jak Ci się wymsknie bączek w miejscu publicznym :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale taka jest prawda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sie zastanawialam czy tylko ze mna cos nie tak haha..11tydz ciazy.... Gazownia choc sa dni spokoju ... Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czuje różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczyły mnie zwłaszcza po 6 miesiącu. Tylko że ja miałam ich bardzo dużo i bardzo głośne lecz praktycznie bezwonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo , aż zaczynam się zastanawiać ile można pierdzieć W dodatku puszczony bąk nie przynosi ulgi na wzdęty brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@dziś nie ma co sie zastanawiać gdzie jest granica przyzwoitości, tylko puszczać gazy ile wlezie aż ta upragniona ulga nadejdzie ;) no i w razie potrzeby wietrzyć coby nie zaczadzieć sięswoimi własmymi wyziewami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo co gorsze - puszczać na okrągło bąki przez cały dzień, ale względnie nieszkodliwe, czy puszczać rzadko, ale totalne zabijacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asf

Nie będę se rozpisywał. Zmagałem się z nadmiarem śmierdzących gazów przez ponad 10 lat. Odstawiłem pastę do zębów na rzecz sody. Jak ręką odjął ! Soda sprawdza się w myciu zębów bardzo dobrze. Natomiast poczytajcie sobie o szkodliwości składników w paście do zębów. To był czysty przypadek że na to wpadłem. P.S. Przez ponad 10 lat nie pomagały żadne diety eliminacyjne, ani leki. Wiem że to dla Was ważne. Że Wasze życie to jest koszmar. Ja w końcu odżyłem. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasd

Nie będę se rozpisywał. Zmagałem się z nadmiarem śmierdzących gazów przez ponad 10 lat. Odstawiłem pastę do zębów na rzecz sody. Jak ręką odjął ! Soda sprawdza się w myciu zębów bardzo dobrze. Natomiast poczytajcie sobie o szkodliwości składników w paście do zębów. To był czysty przypadek że na to wpadłem. P.S. Przez ponad 10 lat nie pomagały żadne diety eliminacyjne, ani leki. Wiem że to dla Was ważne. Że Wasze życie to jest koszmar. Ja w końcu odżyłem. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 tc i mój chłopak ma mnie już chyba dosyć, bo cały czas puszczam bąki czasami nawet obudzi się w nocy jak puszczę takiego głośnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×