Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DropKick

prezent dla ukochanego na urodziny.

Polecane posty

Gość rudadagusia
A może coś z kosmetyków? Jak znam życie to facet pewnie sam sobie nic nie kupi i własnie czeka na urodziny i na święta, żeby dostać zapasik na dłuższy czas;) Ja bym wybrała może jakieś perfumy? Na https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy widziałam bardzo duży wybór także na pewno znajdzie się coś co przypadnie ukochanemu do gustu;) A jak nie to to może jakąś książkę albo delikatnym biżuterię, jakiś łańcuszek lub zegarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowka
Ja mu kupiłam smartwatcha, bodajże na teletorium i był naprawdę zadowolony, prezent przypadł mu do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sama mam problem z kupieniem prezentu dla chlopaka w tym roku. W tamtym roku kupilam mu kamere GoPro, mina jego bezcenna :O W tym mylalam zeby moze wynajac hotel w pobliski miescie z jacuzzi itd? Mysle ze to super prezent nie tylko dla niego, ale dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu kupiłam w tym roku bardzo praktyczny prezent - plecak. I był z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja komplet kubków z nadrukiem konia kupiłam od gerlacha. W sumie się ucieszył bo ciągle powtarzał że w babskich musi kawę i herbatę pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) no to ja kupiłam coś bardziej praktycznego bo zestaw noży LOFT, dawno nam takich w kuchni brakowało, a że ukochany lubi gotować to ucieszył się z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł z tymi nożami, już wiem co kupie swojemu to i sama na tym zakupie skorzystam. Wreszcie będą dobre noże w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff
hm to jak najbardziej załapiesz się by zakupić voucher z http://motoprezent.pl/ :) facet powinien się z niego mega ucieszyć. Przecież niecodziennie jeździ się Ferrari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sam chciał to u dostał - trymer Panasonic ER-GC71KUP jest zadowolony i to najważniejsze, niespodzianki nie było, ale czy musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu takie fajne kubki ręcznie malowane z gerlach z motywem konia, piękne są, porcelanowe dla faceta w sam raz. Mój ma takie i zadowolony, codziennie z nich herbatkę pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziolina
ja swojemu planuję kupić drona, w teletorium widziałam całkiem fajne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni11
Dla fanów gier komputerowych dobrym wyborem będzie jakaś ciekawa gra albo kontroler do konsoli, wtedy będziecie mogli pograć wspólnie. To przydatny prezent, a do tego każdy gamer będzie zadowolony. Poszukaj ciekawych pomysłów tutaj: http://www.cozacena.pl/gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jest ukochany, to wal w intymność i ero-gadżety. A jeśli nie możesz się zdecydować który gadżet konkretnie go najbardziej ucieszy, to poszukaj sklepu, który oferuje kupony podarunkowe, jak np tu: https://www.tease.pl/pl/c/Kupony-podarunkowe/116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą zabawką dla faceta będzie porządny, markowy zegarek. Jeśli nie chcesz przy tym zbankrutować, to wejdź na stronę https://e-zegarek.pl/ Markowe zegarki znanych producentów kupisz w takich cenach, że nie uwierzysz!!! A przy okazji zobacz jaką mają piękną biżuterię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym prezentem dla ukochanego jesteś ty sama i najlepiej gdy spełnisz wszystkie jego marzenia. Przy tobie samej, wszystkie materialne prezenty są jedynie śmieciami do wyrzucenia i jeśli będzie okazywał zadowolenie z prezentu to tylko żeby cię nie urazić i pokazać że jest zadowolony z twego prezentu. Dlatego najlepiej jeśli do prezentu materialnego ubierzesz się w seksowną sukienkę, albo okryj się jakimś materiałem lub obrusem, przewiąż tasiemką i zawiąż w kokardę. Następnie każ ukochanemu rozpakować prezent. Gdy rozwiąże kokardkę zżuć swe okrycie. Ważne abyś pod okryciem nie miała żadnej bielizny. A potem rób to co oboje lubicie najbardziej. Sama się przekonasz, że ty sama jesteś jedynym najlepszym prezentem dla twego ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszula dla faceta to strzał w dziesiątkę! Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty są najfajniejsze, obdarowana osoba często z nich korzysta i wie od kogo je otrzymała :) Jeżeli mowa jest o męskich koszulach to musimy się przedstawić! :) Jesteśmy Ombre i o modzie męskiej wiemy WSZYSTKO. Posiadamy szeroki wybór koszul w naprawdę niskich cenach. Wpadnij do nas na rozeznanie. Zapraszamy na -> www.Ombre.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta_85
jak jest majsterkowiczem to pomyśl może o narzedziach nortec. ja kupiłam mojemu mężowi wózek narzedziowy nortec i był bardzo zadowolony, bo to naprawde dobre narzedzia, a on kocha majsterkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresska1
smartwatch to fajna rzecz, ja swojemu ukochanemu kupiłam całkiem w Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam golarkę od Panasonica. :) uznał, że to bardzo fajny i praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johannex
w Teletorium widziałam bardzo fajne gamepady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś do auta na przykład? - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Tu jest taka fajna chemia motoryzaycjna taka profesjonalna, może zastanów się zcego dokładnie ptzrebuje no i podejmj decyzje co kupic, ja swojemu mezowi kupuje tu regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×