Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asia515506

ROZMOWA O PRACE NIERUCHOMOSCI

Polecane posty

Gość asia515506

W przyszłymtygodniu mam rozmowę o pracę w agencji nieruchomości. Zadzwonili do mnie mimo, iż nie mam doświadczenia w tej branży. Jestem bardzo ciekawa tej pracy, rynku nieruchomości. Chciałabym się trochę przygotować, zdobyć chociaż minimalną wiedzę merytoryczną. Czy ktoś z Was może powiedzieć w którym kierunku pójść ? Zamierzam zorientować jakie są konkurencyjne agencje, jakie mają oferty w porównaniu z firmą do której aplikowałam; przyjrzę się cenom, jakie są okazyjne a jakie w normie oraz zawyżone; co wpływa na cenę nieruchomości i jak to wygląda od strony prawnej- cała procedura sprzedaży. Jeśli znacie odpowiedzi na którekolwiek pytanie bądź wiecie gdzie mogę je uzyskać to bardzo proszę o podzielenie się tą wiedzą. Nie wiem jak to wszystko wygląda od wewnątrz, więc może również pomożecie mi poszerzyć listę rzeczy, których muszę się dowiedzieć. Podkreślam, że jest to dopiero mój początek i nie mam żadnego doświadczenia w tym więc każda rada, czy wskazówka będzie bardzo cenna. Dodam, że agencja ta znajduje się w Trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×