Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Malami wydaje mi się ze mi też tak mówiła tylko po 1/4 tabletki i jeśli do wieczora nie będę miała żadnej informacji tak zacznę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kinnia ja też kiedyś byłaam na cło od 2-3 dnia cyklu przez 5 dni po jednej tabletce, podgląd w 12 dniu cyklu z wynikami LH i progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pingwin - strasznie mi przykro... Ale tak jak piszesz jest szansa i nadzieja że następnym razem się powiedzie... Strasznie mocno zaciskam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej to ja Biedrona.. Nienawidzę pisać z kom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe - w Invikcie endokrynologiem jest przecież dr MJ... Podobno dobrym też endo u nas jest dr Gawryś przyjmuje na Biskupinie i ma też porady online.. Choć ja miałam raz u niego konsultacje online i nie byłam zadowolona... Dlatego też nikogo nie polecam... Biedrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe - w Invikcie endokrynologiem jest przecież dr MJ... Podobno dobrym też endo u nas jest dr Gawryś przyjmuje na Biskupinie i ma też porady online.. Choć ja miałam raz u niego konsultacje online i nie byłam zadowolona... Dlatego też nikogo nie polecam... Biedrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ja też miałam nieprzyjemność być u dra Gawrysia... nie wrócę tam raczej... Do lekarzy z invicty nie mam niestety zaufania. .. ale dzięki za info... jakby jakiś lekarz wpadł Ci w ucho z polecenia do daj znać... proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia 1/4 tabletki? Jak to podzielić? Zadzwoń i się dopytaj. Ja z każdą pierda dzwoniłam do Gamety. Lepiej się upewnić bo szkoda kasy i cyklu. Mam nadzieję że wyniki będą ok. Xoxo Malamii nie jestem na L4. Nigdy nie biorę, ale wypoczywam. Szamponu przed transferem użyłam tego co zawsze, ale żel pod prysznic kupiłam bezzapachowy Oillan. Mogę polecić. Jest aksamitny, dobrze nawilża. Xoxo U mnie wczoraj, dzisiaj i jutro weekend wiec relaksik. Szukamy z M autka dla mnie bo swój sprzedalam kilka tygodni temu i jeżdżę szwagra:) A planujemy zmianę oczywiście ze względu na wózek :O Mój był bardziej sportowy i wózek by nie wszedł. No i miałam go od czasu studiów wiec już pora. Ten wózek to na razie nadzieja ze będzie:) W połowie tygodnia biorę urlop i lecimy do Zakopanego. Xoxo Dziewczyny w Invikcie przed punkcja kazali mi wziąć Antybiotyk Unidox. W Gamecie nie. Może dlatego mam tą wydzieline i trochę mnie piecze. Dobrze że nie mam nic dopochwowego bo to tylko pogorszyloby pewnie sprawę. Oprócz tego czuje się dobrze, ale boję się mieć nadzieję. Nie jem nic na co mam alergie, muszę się naglowic:) ale może pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwin nawet nie wiem co Ci napisać. Tak mi przykro.. Ale przynajmniej jest nadzieja ze naturals się uda. Jak z tarczyca? Będziesz miała ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Julia 1/4 tabletki i to na bank bo nawet mówiła że będzie mały problem z dzieleniem, mówiła że czasem stymulacja odrobina leku jest lepsza niż całą tabletka, bardzo była zdziwiona kiedy jej powiedziałam że wcześniejszy lekarz kazał mi brać 2 tabletki aromka, pytała czy nie miałam czasem problemów z owulacja tzn jej brak skoro taka dawka była ale nigdy takich problemów nie miałam. Powiedziała że lepiej być ostrożnym w tej kwestii bo przecież 6- raczkow nie chcemy więc hiperstymulacji też. Nawet jeśli będziemy zmuszeni w tym cyklu odpuścić to bardzo zła nie będę, po 10 latach pracy w jednej firmie w grudniu kończy mi się umowa więc tak czy siak muszę pracować do tego grudnia by mi ją przedluzyli, no chyba że lekarz powiedziałby leżeć wtedy wiadomo lezalabym i w nosie mialabym pracę..... Eh co będzie to bedzie czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak zajdziesz w ciąże to pracodawca musi Ci przedłużyć umowę co najmniej do dnia porodu, więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia i Biedrona dzieki ze mnie pytacie,czuje sie dobrze,zadnego bole brzucha jakbym nie byla w ciazy.Czekam do czwartku;) Julia czekam razem z Toba na bete. Musi byc pozytywna nie ma innego wyjscia! xPingwin :( ale dobrze ze masz nastawienie ze nastepnym razem sie uda xananasowa za ciebie tez trzymam kciuki Dziewczynki milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIngwinku- ściskam Cie mocno !!! Hexe- moze sprawdź w tym Medicover co Everea pisała Nadzieja- no to szalejesz dzis kochana ;-) Mała Mi- tez CIe witam :-) ja przed transferem tez użyłam mydła bezzapachowego- tak na wszelki wypadek i stosuje do teraz kkinia- czuje sie tu wspaniałe ! JUlia, ja przed punkcja dostałam gynalgin, teraz biorę acard ( podobno ma pomoc w zagniezdzeniu - jest bez recepty ) i LUtinus 3 razy dziennie- czy któraś z was moze tez go brała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88,jak dawalam sobie rade i jak znosilam?hmmm sama nie wiem,moze nie bylam az taka zalamana moze od tego?Nie bylam tez zmeczona z leczeniem .Patrzylam tez ktore mialy wiecej transferow niz ja np. tv o in vitro i jedna para udanym za 11 transferem:) agusia jeszcze masz 2 mrozaczki tego sie trzymam kciuki.Lekarz ci nie powiedzial dosc (wiem to od psychologoa )! wiec walcz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) ~ pingwinku - przytulam Cie serdecznie i strasznie mi przykro, że tak to się niestety wydarzyło. Często o Tobie myślałam i odpowiedziałam M Twoja historię, jako przykład tego jak bardzo nasza choroba jest nieprzewidywalna. Wiesz jednak ze sukces jest możliwy i życzę Ci tego z całego serca ♥ ~ Juleczko - rzeczywiście mam ostatnio mały problem ze spaniem - mój mały "nocny marek" albo późno zasypia, albo bardzo wcześnie mnie budzi, więc często czytam w nocy książkę, albo grzebię w necie. Cały czas trzymam kciuki za Twojego małego silacza, albo siłaczkę. Dbajcie o siebie :) ~ Malenko mnie też zmrozilo jak przeczytałam o tym, że jesteś w szpitalu, najważniejsze jednak ze z Maluszkiem jest wszystko dobrze. Waleczny ten Twój Malec, ale to tylko pokazuje, że nic nie jest w stanie mu/jej zaszkodzić. Najważniejsze, że jesteście pod dobrą opieką. Trzymajcie się ciepło :) ~ Kkinia jest tak jak pisze Jula, z tym że konieczność przedłużenia umowy do dnia porodu dotyczy tylko sytuacji, gdy umowa kończy się powyżej 3 m-ca ciąży. ~ dziękuję Wam bardzo za rady dot. wzmocnienia organizmu. Biorę tylko pregnę+, pregnę Dha i magnez więc to trochę mało na jesień/zimę. Kupię chyba prenalen w syropie i zwiększę udział naturalnych "wzmacniaczy". ~ Ciężaroweczki i Mamuśki moje kochane, jak tak grzebałam w necie to znalazłam info o dość fajnych bezpłatnych warsztatach, są jeszcze w kilku miastach, więc może będziecie zainteresowane. Ja się już zapisałam na Sz-n :) http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ( od razu łatwiej) :) biorę Fraxiparine w zastrzykach a to ma działanie podobne do acardu chyba - bo to też przeciwzakrzepowe. Zastanawiam się tylko czy unidox przed punkcja zabobiega stanom zapalnym bo ja chyba niestety mam. Cały czas mnie swedzi i piecze. Czy myślicie że to może przeszkodzić mojemu maluchowi się zagniezdzic? Smaruje się mascia clotrimazol bo na to pozwolił dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być. Alex bo juz mamy Alex. Będą się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia a to po punkcji nie dostałaś antybiotku?? Ja miałam bodajże Zamur i przez 5 dni brałam - on był przeciwzapalny... Alexvan.. ja brałam po transferze lutinus-jedno opakowanie u mnie 170 i wystarczał yyy na 3 dni?:/ Strasznie mi wypływał więc niewiem od czego to zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii no właśnie nie dostałam. Martwi mnie to bo przed poprzednia punkcja i histeroskopia miałam. W ogóle o tym nie pomyślałam. Gametowki Wy mialyscie antybiotyk? Mam kilka tabletek unidoxu w domu ale teraz pewnie już za późno żeby brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka fajne te warsztaty. Czy one odbywają się cyklicznie? Bo październik to dla mnie za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko- niestety nie wiem. Znalazłam info przez przypadek i wiem tyle co piszą na stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axelvon ja bralam lutinus przez piersze 13 tyg ciazy 2x2. U mnie dzialal super. Zero podrażnienia i pieczenia. Aplikator super. Ja jestem uczulona na luteine wiec nie mialam zbytnio wyboru. Co prawda cena zwala z nog i mi powiowanie na 5 dni starczalo. Ale wiedzialam ze zacisniemy pasa i bylo warto i tobir tego zycze! Pingwinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf to nic ze nic nie czujesz. Zacznie brzuszek rosnac i kopniaki sie zaczna to poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja nie mialam żadnego antybiotyku przy transwerze. Ale tez infekcji tez nie mialam. Dobrze ze czyms smarujesz. Zadzwoń jutro to moze cos ci lekarz doradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi dostałam @...Czyli od poniedziałku zaczynam tabletki... Pytanie dla dziewczyn co biorą euthyrox..czy robiłyście jakieś odstępy czasowe? bo ja rano mam brać encorton i estrofem i niewiem czy mogę łączyć te tabletki czy robić jakieś odstępy czasowe... Z góry dzięki za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale dużo piszecie ... czasem połapać się niezwykle trudno :D o Pingwin123 - dużo sił ... Bądź dzielna ... przytulam mocno... o Julia83 - ja przed punkcją, zanim mnie "uśpili" miałam "coś" wstrzyknięte i zapytałam co to ... usłyszałam, że antybiotyk. Więc może u ciebie też tak było? Zastanów się ... Ja - "Gametówka" Rzgów przypominam :P o Alexvandekol - serdecznie witam :) dużo tu kobiet, na różnym etapie starań ... wsparcie i porady znajdziesz praktycznie zawsze. Powodzenia :) o A z moja stopą już ok :) na szczęście :P W czwartek biegała znowu :P Ostatnio w pracy miałam niezbyt miłe dla mnie wydarzenie ... Rozmawialiśmy coś tam o ciąży (koleżanka jest w 5 miesiącu) i kolega (taki erotoman - gawędziarz) chciał niby zażartować i rzucił hasło, że on mi może pomóc ... Słuchajcie ... mój układ nerwowy jest totalnie rozchwiany, emocje za bardzo zaczęły "rządzić" moim życiem i często się rozklejam ... Spojrzałam na niego z wyrzutem i powiedziałam .... "... Ja już byłam w tym roku w ciąży..." ... Mina gościa - bezcenna ... chojrak skulił się ... i nie wiedział jak mnie przepraszać ... Wiecie ... to co się dzieje ze mną ... Jezu ... bez psychologa chyba się nie obędzie. Mam nadzieję, że na wycieczce się wyluzuję i wypocznę. Buziaki Kochane ... trzymam za Nas wszystkie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×