Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka pensja potrzebna przy 3 dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Masz 5-ro i 20 tys. i jest ciężko. I chcesz mieć jeszcze więcej. I myślisz że wówczas będzie lżej? P.s. - nie nazywaj mnie "koleżanką", kobieto z połową głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie że niedługo splacimy kredyt i pieniędzy będzie więcej! Kobieto z pizda zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy jedno dziecko i ok 3000 zł na miesiac (maz 2500 ja ok 500 zł ) i żyjemy od wyplaty do wyplaty . Na drugie dziecko zwyczajnie nas juz nie stac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 1200 zł na miesiac, do tego hoduje drób na własny użytek i żyje jak król

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to prawda to tez wierze, ze 20 tys przy 5 dzieci szalu nie robi, pieniadze ida nawet nie wiadomo gdzie, jak sie zarabia dosc sporo to latwiej sie wydaje "spontanicznie" my mamy jedno dziecko i 12 tys i tak szybko sie rozchodzi, ze ledwo na wakacje odkladamy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaaaaa
Ja mam czworo dzieci i dochód ok 6 tys . Ciuchy kupuje zazwyczaj nowe ale równiez używane . Opłaty ok 1000 zł . Co roku wyjezdzamy na wakacje na tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaaaaa
Do tego korzystamy z opieki która nam opał dofinansowuje co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaaaaa
nie podszywaj sie matole :) opału nie potrzebuje bo mieszkam w bloku :) ZAZDROSNIK PODSZYWACZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosclolkiy
Nigdy nie pojne.dzikjego rozplodu po Co?nie lepiej jedno dwA I żyć jak Ludzie? A nie rozporowe Buhaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaaaaa
Na ostatnie wakacje wyłudziłam od Polsatu, cały tydzień w uzdrowisku w Bendziszewie mmmm.... Super było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaaaaa
i za te podszywy kocham cie jeszcze bardziej . miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haniebny czyn ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesli to prawda to tez wierze, ze 20 tys przy 5 dzieci szalu nie robi, pieniadze ida nawet nie wiadomo gdzie, jak sie zarabia dosc sporo to latwiej sie wydaje "spontanicznie" my mamy jedno dziecko i 12 tys i tak szybko sie rozchodzi, ze ledwo na wakacje odkladamy" A na żarcie macie? Czy też nie starcza do pierwszego? Proszę pani z ćwierć mózgiem! p.s. firma męża może klapnąć z dnia na dzień - i co ty biedulko zrobisz z 500 zł zapomogi z FA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Mamy razem Kolo 15 Tys m-cznie i 2 dzieci i na dzien dzisiejszy nie chce wiecej dzieci mimo ze Nas stac... Zreszta Sama rata na Auto kosztuje Nas 1600 Zl .... Takze zalezy jak kto zyje i na jakim poziomie:D Moj maz chcialby jeszcze syna Ale ja juz nie.Pracuje, chodze na Silownie i Basen, ucze sie jezyka i nie ma miejsca na w moim zyciu na kolejne dziecko..Jesli ma sie pieniadze to mozna robic naprawde wiele Fajnych rzeczy na ktore nie stac cie Majac duzo dzieci:/ Kupuje sobie drozsze kremy czy lepsze ciuchy i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Zarabiamy oboje ok 15 000 i nie uwazam, zebysmy plawili sie bogactwie. Jest przyzwoicie, ale bez przesady. xxxxxx Bez komentarza, taką kase to niektórzy na rok mają a wam dalej źle. Burmistrz mniej zarabia. Nooo commmentsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz pracuje w firmie, ktora nie upadnie tak szybko... jestes zazdrosna i tyle. A wydajemy duzo bo mamy wczesniaka i ok 2000 tys kosztuja lekarze i leki miesiecznie, nie wspomne o ubrankach, pieluchach, mm, srodkach czystosci... rata na auto i na mieszkanie w sumie 2000, jedzenie 2000, oplaty 1000, lekarze dla nas, a to dentysta, ginekolog... my tez w czyms chodzic musimy, mamy bardzo duza rodzine i przynajmniej raz w miesiacu a to slub, a to urodziny, maz ma 2 chrzesniakow to prezenty, gdzies wyjsc tez sie chce, auto na wode nie jezdzi a dojezdzamy daleko do lekarzy z dzieckiem to sobie policz beznadziejna zazdrosnico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeeeeeeee ja chyba mieszkam w innej Polsce :) W moim regionie wiesz ludzi zyje za ok 4000 zl w 3-4 osoby. Znam tez takich co maja mniej . Nie rozumiem jak ktoś pisze ze ma 15000 na miesiąc i lewie mu starcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy niewiele przy Was... około 5-6 tyś łącznie na 4 osoby - my i dwoje dzieci w wieku 12 i 6 lat. Szczerze nie narzekam na finanse. Za bogato nie jest, nie szaleję na zakupach, nie chodzimy po restauracjach, nie wydaję bez kontroli... ale przez jakiś czas mieliśmy więcej kasy a i tak gotowałam w domu, bo tak lubię i liczyłam co kupuję, bo inaczej nie umiem. Nie muszę się specjalnie pilnować, na wakacje jeździmy dłuższe latem i zimą na narty /kasa osobno zarobiona - nadgodziny/. Nie mam dużych rachunków ani kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 6 dzieci i co dzień wypijam 3 wina. Rano sprzedam butelki i kupie dzieciom po bułce. Potem wypiję 3 wina i znów mam na bułki..... Czy ja jestem lepszy? Czy gorszy od tej pani która klepie biedę za 20 tysięcy?? ( i od calej tej menażerii, która płaci raty za samochód po 1600 P.L.N.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.-dziewcxyny,prosze nie wyzywajmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ze nie do tematu, ale czy wam tez nie dziala strona glowna dzialu ciaza, porod...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.otien.com - 50%%%% RABATY! PROMOCJE! w sklepie OTIEN TYLKO DZISIAJ 15.06.15 - od 18:00 do 23:59 ! www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggiee3
ja mam 2 w podstawówce i jedno w przedszkolu. przy kazdym dziecku wybrieraliśmy przedszkole niepubliczne, wiem ze dobrze wybieramy a placowki są dłużej otwarte i mogę odebrac dziecko po pracy. mąż ma firmę, w ciągu miesiąca wychodzi ok. 5 tysięcy ja od niedawna też pracuję więc w sumie mies. wychodzi mniej więcej 7. w zupełności nam to wystarcza i jeszcze mozemy coś odłożyc na wakacje czy coś podobnego. najmłodsze zapisaliśmy niedawno do Puchatka bo chciałam wrócić do pracy. to był najlepszy wybór! po wychowaniu dwójki starszych dzieci mialam dośc siedzenia w domu! wiem że dziecko jest pod dobrą opieką a ja mogę spokojnie sobie pracowac i rozwijać się przy tym. życze tego wszystkim mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×