Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna mnie wkurza

Polecane posty

Gość gość

mówię jej żeby też poćwiczyła to ona mówi że jej sie nie chce,bo ona siebie lubi a potem marudzi że inni faceci się za nia nie oglądają, że koleżanki mają lepsze kształty a ona jest gruba ale lubi swoje kształty-lol.jak mówię postaraj się to ona poćwicze ale po 5min mówi że jest zmęczona i kończy. mam jej dość bo ona najlepiej leżałaby przed telewizorem i oglądała tv i durne programy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w tracie seksu spala sie ardzo duzo kalorii :P Sproboj moze najpierw tak :) A potem moze zamien jakies domowe codzienne czynnosci na wykonywane w taki sposob ktory jej pomoze a ty w tym czasie cwicz z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jej sie poprostu nudzi w trakcie cwiczen bo dla wielu kobiet samo cwiczenie jest malo ciekawe i raczej nudne. Bez urazy. Zbyt monotonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżenie i tv? Czemu nie kopniesz lenia w zadek i nie znajdziesz innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak zrobię, za młody jestem na marnowanie czasu z kimś kto leży przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kaszalota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij sie jawnie, nie ukradkiem ogladac przy niej za fajny laskami i kometowac ich figury. Niech wie ze takie Ci sie podobaja. Jak jej to nie zmotywuje to ja zostaw i znajdz fajna. Ida wakacje. Jak ona pokaze sie w stroju bikini na plazy to wszyscy uciekna z plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×