Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Valkiria7229

Polki w Szwecji!

Polecane posty

Gość Valkiria7229

Hej, hej! :) Jest tu ktoś, kto mieszka na stałe w Szwecji? Ja mieszkam w Goteborgu, a Wy? Łączmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztokholm .Alby klania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Malmö z tej strony :) Jest tu tez sporo ladnych polek ale malo przystojnych polakow, standardowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu jeszcze ktos z Alby ewentualnie z Tumby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, mieszkam w willowej dzielnicy , okolice Tullinge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiria7229
Hej :) I jak Wam się żyje? Jak długo mieszkacie w Szwecji? Utrzymujecie kontakt z Polakami czy nie? Mi żyje się dobrze jak do tej pory, ale jestem tu dopiero 3 miesiące, więc jeszcze wiele mnie czeka. Poznałam jedną Polkę, ale kobieta zachowywała się tak wyniośle i niesympatycznie, że wolę pozostać przy znajomych ze Szwecji i reszty świata. O Polakach słyszę dużo dobrego, ale jakoś nie ciągnie mnie, żeby ich poznawać... Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj 20 lat bedzie we wrzesniu :) tak mam kontakt z Polakami ale to niewielka grupa starych sprawdzonych przyjaciol, ludzie ktorzy mieszkaja tutaj po 20 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o atrakcyjnosci Polakow jest inny temat jak nie zauwazylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sven77
My jestesmy w Helsingborg. Nie utrzyjemy kontaktow z polakami w Szwecji. Tych co ja znam nie maja dobrej opinji a szkoda bo chetnie wyskoczylo by sie to tu to tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem tepa, szczekaczko , nie zauwazylam tego wpisu co nie zmienia to faktu ze to nie temat o urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sven77
Wlasnie jak sie czyta takie komentarze to sie nie chce trzymac z Polakami, klutliwi doszukujacy sie wad i uwazajacy sie za "pepki swiata" Ale jestem otwarty na normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiria7229
Ludzie, spokojnie :) Mieliśmy pogadać i wymienić się doświadczeniami, a nie żreć i opluwać. Ja właśnie nasłuchałam się niezbyt pochlebnych opinii o Polakach za granicą i niestety widzę, że to sama prawda. Podeszłam do tej kobiety na luzie i miło - to była pierwsza niezwiązana z moją pracą osoba, która kilka lat już tu żyje, chciałam więc się z nią dogadać i porozumieć, ale nie dało się. Jest ode mnie "lepsza", bo mówi biegle po szwedzku, ma tu pracę i życie. Ja jestem biedną "polaczką", więc nie ma się co zadawać. Cóż, zobaczymy, jak kto skończy. A turystycznie - chciałabym pozwiedzać, zobaczyć, ile się da. Macie jakieś pomysły, ciekawe przeżycia? Mnie osobiście interesuje przyroda i historia, ale może macie coś innego na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Szwecji 50 lat. Od 4 lat w Sztokholmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sundzwal Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek1983
hej jest jest tu jakas fajna kobieta z Bromma jesli tak to zapraszam na gg1280420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał z tej strony wita , nie wiem czy to tu możliwe ale chętnie zapoznam i nawiaze kontakt z fajna kobieta mieszkam na sundyberg - gg 7272866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję wam, tak oceniać innych, to w jakim towarzystwie wy się obracanie, musi być to patologia. Ja mieszkam już trochę w Szwecji i poznałem naprawdę dużo fajnych i miłych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×