Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaublau

Zna ktoś zetha z krakowa?

Polecane posty

Zna ktoś firmę zetha media z krakowa? Potrzebuje jakieś opinie o tym procodawcy, wiadomo rekrutacja i te sprawy... Kto może pomóc w tym lepiej niż koleżanki z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvaqvaqva
bylam na rozmowie niedawno teraz czekam na odpowiedz. biuro takie niezbyt nowoczesne ale spoko wszystko jasno wytlumaczyli, pytania byly sensowne i praca wydaje sie ciekawa. Jak sie okazuje mozna nawet czasem do londynu pojechac jak zetha robi koncerty czy inne rzeczy . na plus mile osoby na rozmowie, a na minus biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terjano
Byłem na stażu jakieś pół roku temu. Staż płatny, w porządku warunki, ale chyba nie nadawałem na tych samych falach co reszta zespołu. Dwa miesiące doświadczenia do CV plus płaca. Co prawda Zetha sie ze mną rozstała ale w pokojowych warunkach, to chyba nie było moje powołanie. Ale jak ktoś czuje, że mógłby niech próbuje, na pewno uczciwie traktują ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że piszecie, dzięki! Ja właśnie jestem umówiona na rozmowe, i trochę stresa łapie bo nie mam doświadczenia w wypadaniu dobrze na rekrutacjii :) W takim razie sama sobie musze obejrzeć to biuro, ale niezbyt nowoczesne to dla nie żaden minus. Zobaczymy co powiedzą o warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×