Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tomaszyński

Szkoła jazdy gazelka

Polecane posty

Gość tomaszyński

Siemka! Za kilka dni mam osiemnastkę i szukam fajnej szkoły w Warszawie. Kolega zaproponował mi gazelkę - mają spoko cenę, chyba mniej niż 1300zł. Dojazd też mam w porządku, bo jest przy polach mokotowskich. Czy ktoś może się bardziej wypowiedzieć o tej szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjP
Robiłam u nich prawko. Bardzo miła atmosfera i faktycznie z młodą kadrą intruktorską to nie ściema. Chłopaki mają poniżej trzydziestki i czułam się jak bym jezdziła z rówieśnikami. Teoria trochę nudna, ale za to udało się szybko odbębnić. I wiem,ze teraz mają lokalizację przy samym wyjsciu z Metra Pole Mokotowskie. Teorię zdałam za pierwszym, a praktykę za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła jest ok, dobrze przygotowują do egzaminu. Jak Ci zależy na czasie to da się kurs zrobić w niecałe 2 miesiące ( wykłady w weekendy). Po kursie u nich zdałem teorię i jazdy za pierwszym razem. Jazdy są na tych samych autach co egzamin - i20 - tkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszynski
Dzięki! Zapisałem się na kurs - zapowiada się bardzo w porządku. Goście są konkretni więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok i zdam za pierwszym razem :) Jak już trochę pochodzę to dam znać jak jest rzeczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOREK777
Witam. Powiedzcie cos o tej szkole. W moim LO dziś zauważyłem plakaty Gazelki. w przyszłym tygodniu stuka mi 18 i pierwsze co to chce zrobić prawko. czy maja klimę w tych i20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają mają ;) 2 miesiące kursu minęły mega szybko, wszystko dzięki super atmosferze i dogodnych terminach. Dziś cieszę się prawkiem i szczerze polecam gazelkę. Wielu moich znajomych korzystało z różnych szkół i dopiero teraz widzę, jakie braki wiedzy w kierowaniu pojazdem u nich występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger93
Hej. Jeśli szukacie dobrej szkoły jazdy to GAZeLKA jest bardzo dobrym wyborem. Trafiłam przez przypadek, koleżanka mi poleciła. Okazało się, że to świetny wybór. Instruktorzy spoko, mili, kulturalni. Przystępna cena i zdanie egzaminu gwarantowane :) Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobert
byłem u nich na doszkalaniu. kupiłem pakiet 10 h za 450. koleżanka mi poleciła gazelkę ze względu na instruktora - Radka. niestety okazało się,że wszyscy do niego walą i ciężko było mi umówić 10 godzin w krótkim czasie. Radek zapisał mnie do siebie na 3 godziny, a resztę wyjeździłem z Panem Darkiem, który pokazał mi sporo trików. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmunia89
Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zapisać się na jazdy doszkalające do Gazelki. Po kilku latach przerwy chciałam podejść do egzaminu praktycznego. Dzięki jazdom z Radkiem szybko udało mi się poczuć pewnie za kierownicą :) Ogromny plus za dogodne godziny jazdy i przesympatyczną atmosferę w czasie jazd. Teraz czekam już tylko na odbiór swojego wymarzonego prawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura !!! Pan Radek zapatrzony ciągle w swój nowy wielki telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba koleżanko o innym człowieku piszesz. Ja też jeździłam z Radkiem z Gazelki i mogę powiedzieć, że rzadki przykład profesjonalizmu w tej branży. Wcześniej miałam 3 innych instruktorów i dopiero po jazdach z Radkiem udało się zdać egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2020 o 14:03, Malgosia Brak napisał:

Chyba koleżanko o innym człowieku piszesz. Ja też jeździłam z Radkiem z Gazelki i mogę powiedzieć, że rzadki przykład profesjonalizmu w tej branży. Wcześniej miałam 3 innych instruktorów i dopiero po jazdach z Radkiem udało się zdać egzamin.

Mój kuzyn zdawał egzamin w Warszawie na kategorię B automatyczna skrzynia biegów - gazelka właśnie go przygotowała i zdecydowanie szkoła godna polecenia od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×