Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość2
Ja rozumiem, że uczuciowy trup szanuje własną prywatność. Szanuje Jej prywatność. Czy prywatnie znasz powód Jej decyzji? Starałeś się to zrozumieć, wytłumaczyć ? Szanujesz Jej prywatność, a masz żal do Niej. Dlaczego nie pozwoliłeś zadziałać upływowi czasu? Dlaczego to nie umarło śmiercią naturalną? Dlaczego Ona? Chciałeś to z siebie wyrzucić, a uwięziłeś Ją tutaj, na kafeterii pośród własnych wpisów. Ty jedyny wypadasz w korzystnym świetle. To jest twoja scena. Jej nie ma. Jest jej imitacja. Dokładne, drobiazgowe odwzorowanie ideału. Wzorzec do odwzorowania. Nakładasz kalkę i jest Ona. Gdzie jest Ona? Można pomyśleć, że oboje spoczywacie na przeciwległych szczytach gór. Każde na swoim krańcu świata. Doskonali w wyniosłości. Szczyty górskie wystrzeliły w górę, zabierając was ze sobą. Przestrzeń, której nie można pokonać oczami, jest barierą nie do przejścia. Świat z tej perspektywy jest taki maluczki. Schodząc do siebie musielibyście się zatracić. Dlatego chcesz żebyście razem spadali w dół? Chcesz ją ściągać za sobą w dół? Ona nie słyszy. Niech każde zejdzie ze swojej góry. Spokojnie. Ostrożnie. Nieśpiesznie. Rozmawiajcie na równinie, jak równy z równym. Na równi pochyłej, nie da się. Ona spada. Ty giniesz. Naprzemiennie. Nie osądzaj. To twoja historia, uczuciowego trupa. Kim jest Ona? Czarnym charakterem... aniołem, który stracił skrzydła. Nikim wyjątkowym dla ogółu. Kobietą bez wdzięku. Z tego ją obdarłeś. Może Ona teraz ciebie potrzebuje? Może w jej życiu nie zjawił się jeszcze Ten Jedyny. Nie czekaj na cud. Jest tyle par na świecie. Tyle zbłąkanych serc stało się dla siebie całym światem. Im zależało. Chcieli się zakochać. Prawda jest taka, że nie walczysz jak lew bo ci nie zależy. Nie chcesz się z nią połączyć. Poznasz Tą Jedyną i jej ofiarujesz, to czego nie dostała Ona. "Jak nie ta, to inna". Prawda stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ze to ja
nic nie chce od ciebie ,jasne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne...jasne.....też od Ciebie nic nie chcę....Prawda jest tylko jedna...nie ta to inna....tego kwiatu jest pół światu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Czarnym charakterem ..nikim wyjątkowym ..co to ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas czuję presję i strach..niezmiennie od 18.lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
..tak tyle ważnych spraw .Ciągły pospiech..ciągła bieganina..To nie jest to czego chciałam.O jakim czekaniu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie...juz sie ciebie pozbywam z siebie...i drugi raz nie zachlysne sie toba...napewno nie...nie jestes warta moich uczuc i mnie...dobitnie to pokazalas...juz nie bede zabiegal...zapomnij o moim istnieniu...zapomnij ze wogole mnie spotkalas...ja tak robie i nie dlugo bedzie juz po wszystkim...wtedy bedzie juz tylko spokoj w moim sercu i myslach...juz nie bede chcial,juz nie bede myslal,juz nie bede czul...to bedzie koniec nas...koniec...i musisz to zrozumiec... To Twoje słowa uczuciowy?Potwierdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaa hahahahahahaha buahahahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
Gwiazdy nie mogą spełniać wszystkich życzeń...nie będę Cię już kopać...leżysz tak bardzo zmiażdżona ... a Twoje kopanie już nie boli...bawi tylko...czasemmm...Teraz to już naprawdę byłoby na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty porównujesz się do gwiazdy? Chyba tej ciemnej.....boli..boli...bo wciąż tu piszesz trupku....i nie jestem czasemmm to Twoja chora iluzja. Myślisz, że mnie zniszczysz? Ty niszczysz lecz sam siebie....Dla mnie świeci tylko jedna gwiazda, która nie gaśnie nigdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A...i jeszcze jedno....nigdy Ci nie ufałam i nie zaufam nigdy...mam z Ciebie dobry ubaw....z Twojej chorej wizji...pisz ...pisz...pośmiejemy się wszyscy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Czemu atakujesz uczuciowego?.Uczuciowu ja nie leże..i już nikt mnie nie kopie.Ty nigdy nie zrobiłeś mi krzywdy.Nie wiem..kto to jest "czasemm"..i z niczego nie robie sobie zabawy.Zależy mi na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
I..niejestem zmiazdzona..idę dalej przed siebie stale do przodu z podniesionym czołem.Dumna z kolejnego etapu ..i tylko Ciebie mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
I..niejestem zmiazdzona..idę dalej przed siebie stale do przodu z podniesionym czołem.Dumna z kolejnego etapu ..i tylko Ciebie mi brak.Kolejna praca..czy dalej..od Ciebie czy bliżej?:-).oceń sam.Od teraz..zawsze tam gdzie Ty tą samą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup orginal
gość dziś gość dziś Nie...juz sie ciebie pozbywam z siebie...i drugi raz nie zachlysne sie toba...napewno nie...nie jestes warta moich uczuc i mnie...dobitnie to pokazalas...juz nie bede zabiegal...zapomnij o moim istnieniu...zapomnij ze wogole mnie spotkalas...ja tak robie i nie dlugo bedzie juz po wszystkim...wtedy bedzie juz tylko spokoj w moim sercu i myslach...juz nie bede chcial,juz nie bede myslal,juz nie bede czul...to bedzie koniec nas...koniec...i musisz to zrozumiec... To Twoje słowa uczuciowy?Potwierdź. x uczuciowy trup dziś Gwiazdy nie mogą spełniać wszystkich życzeń...nie będę Cię już kopać...leżysz tak bardzo zmiażdżona ... a Twoje kopanie już nie boli...bawi tylko...czasemmm...Teraz to już naprawdę byłoby na tyle... x żaden z tych wpisów nie jest mój, ktoŚ ma taka dziwną zabawę pisać w czyimś imieniu, najwyraźniej nie ma własnej osobowości x kilka ciekawych wpisów... naprawdę bardzo ciekawych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie się zalogowałeś i nikt nie będzie miał wątpliwości do Twoich wpisów. Fakt to tylko kafeteria i pisać każdy może jako gość. A czy Ty odróżniasz właściwe do Ciebie wpisy, czy piszesz w nich szczerze, czy tylko się bawisz wiesz tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ze to ja
gdybym mogła wtedy poczuć ,ze to wszystko ma sens....nie mam czasu na niepewność.. brak mi sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
11:19 dziwne z ciebie stworzenie, nie potrafisz stworzyć ani jednego wpisu w stylu uczuciowego a zalogwałeś /aś się pod tą nazwą po co pytam chory /a jesteś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie skończyła ta telenowela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero początek telenoweli. Do końca nie napisana. Pojawiło się dwóch trupów jeden już niebieski drugi dopiero pomarańczowy. Czekamy na rozwój akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski czyli juz zsiniał biedaczek,pomarańczowy gorący,rozgrzany uczuciem wiec jeszcze nie trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne wypociny niedowartościowanej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję już tu więcej nie pisać, niech sobie niebieski pisze sam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Ciekawe, który ożywi się pierwszy. Czy uczucie postawi ich na nogi. A może potrzebują jakiejś podniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby chciał sie jak piszecie ożywić to wie co ma robić,nie jest już dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tutaj...to nie Twój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonaty i dzieciaty facet a te wymyślają porady cioci Jadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×