Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
tacy jak oni zawsze spóźniają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nie chce nic zmieniać ! ma dobrze i tylko czasem coś tam przeleci mu przez głowę z nudów:) a kocha jedną jedyną! zawsze tak było i zawsze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczucuiowy trup
... sześć kreseczek się zgadza... czyli troche tak... trochę nie... jeśli to w gratisie, to naprawdę dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczuciowy...jak się czyta różne Twoje wpisy to mozna pomyśleć...czasemm, że sam nie pozwalasz aby była blisko....czasemm mam wrażenie, że chcesz aby była dalej.....czy to wynik niepewności? co zrobi Ona gdy się dowie o uczuciach? powiedziałeś jej co czujesz tak naprawdę? czy sam nie jesteś pewien swoich uczuć wobec niej? czasemm myślę, że wszyscy zapominamy co w życiu ma sens....przypominamy sobie o tym gdy dopada nas bezsens różnych spraw....czasemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I choćby nam przyszło oddalić się... Zatrzymaj mą dłoń i przytul się... Wiem że znów wraca radość życia ale od ciebie zależy czy tego chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zdradzi tajemniceeeeee, nie bedzie tajemnicy i nic was tu nie bedzie trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko moje mysli uczuciowy...nie znam sytuacji...mało o niej piszesz tak naprawdę....rozumiem Twoją tęsknotę ...sama doświadczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szesc kreseczek sie zgadza:) to napisz nam chociaż 1 która się totalnie nie zgadza i 1 która się zgadza:) trochę nas nakarmisz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy a jak okazujesz uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kocha jedną,jedyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemmm
http://film.wp.pl/id,153682,title,Chemia-Elektryzujaca-love-story-w-nowym-zwiastunie,wiadomosc.html czass...biegnie...tak szybko, za szybko....ile zdążę doświadczyć...czasemm zastanawiam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczuciowy trup 2015.09.17 ... tydzień ciągnie się za tygodniem... powoli... leniwie... wiem, że jesteś tam... widzę jak przebiegasz w pośpiechu... daleko... wiem, nie zatrzymam Cię... masz na głowie tyle ważnych spraw... x Przez ten cały czas bez kontaktu widziałam Cię tylko raz z daleka. Serce na chwilę mi zamarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy będę już na łożu śmierci,zaśpiewam skoczną piosenkę, klasnę w ręce, jak się klaska po udanym przedstawieniu Wstanę wbrew własnemu cierpieniu i będę śnić, że znów mam naście lat, obracać się w kółko żałośnie, naprzeciw śmierci i wiośnie Ze znakiem zapytania na ustach, wyruszę w ostatnią podróż, odwiedzę wszystkie znane mi miejsca, te z głębi serca Pobiegnę do lasu, na łąkę, rozdepczę małą biedronkę, spalę wszystkie te kartki, wypuszczę kanarka z klatki Nagle poczuję zmęczenie i wtedy się skończy cierpienie, będę coraz ciszej krzyczeć, zacznę milczeć, zacznę milczeć Niech świat nie będzie ten sam, życzę tego wam, "nie czuję!", "nie widzę!", "nie słyszę!", wiatr już do snu kołysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku lecz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
00:05 ruch to zdrowie. ja mam jeden nałóg. zażywając ruchu korzystam z tego umysłowo. odpoczywam. ludzie wszędzie muszą, wszędzie gonią, a ja od czasu do czasu zwalniam. Spowalniam te wariackie tempo, które mam we krwi. Konieczność jest nałogiem i ucieczką. Zmęczenie to promieniujące skupisko bólu mięśni, co kilka miesięcy. W przyszłości może skuszę się na karate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowy trup
gość wczoraj gdzie mnie widziałaś? I kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
Odpowiadam na pytanie. Wysiadłeś z samochodu i szedłeś w stronę domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzyłam ci powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
To nie ja z tym życzeniem powodzenia. My nie rozmawialiśmy. Widziałam Cię z daleka,Ty mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kiedys pisałeś , ze jezdzisz rowerem, a nie skuterem. To pewnie przy takiej pogodzie 2 kółka poszły w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nie chodzę z samochodu do domu, parkuję pod domem, byłaś pod moim domem? niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a samochód został w garażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut niemożliwe, żeby ona była pod Twoim domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
Byłam blisko, ale mnie nie widziałeś. Za daleko jak na spotkanie face to face. Wiem, gdzie parkujesz,zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
raczej mało prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×