Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
No nawet widzę, że dokładnie pamiętasz od jakiej piosenki się to zaczęło. Już one na mnie nie działają. Smutne lecz prawdziwe. Wydoroślałam o 20 lat . Może wiesz ile mam dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep się gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma żadnego zajecia,nie pracuje,bezrobotny len to moze sobie pozwolić na to zeby dniami i nocami tu siedzieć bo co ma robić bezużytecznik.niech sobie pisze dajcie mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno to moja ostatnia z Tobą rozmowa. I nie prowokuj mnie więcej bo wiedź, że znajdę Cię chociaż zaszyła byś się w mysiej norze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra sie skonczy ,pojda do szkol ,nie będą po nocach siedziec chyba ze nad książkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrednotami nie rozmawiam. Basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21,taki odkrywca z ciebie ,tralllalllalla,juz sie boję :P,palant,nawet nie wiesz z kim piszesz,lecz się czlowieku ,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mysiej nory sie nie zmieszczę,cycki nie wejdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się pisać z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra to ja Ewka założyłam ten temat i juz koniec bo niektorzy tu jakiejs urojenia maja,zaraz sie pobija przy monitorze ,ale patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... sami znajomi?... 15.39, miałaś taki sen?... bo ja tego nigdzie nie napisałem... insynuacje... teorie wyssane z palca... co robiłem w weekend?... i z kim???... :p ... i co by było gdyby... i czy jestem kobietą?... i czy kiedyś nią byłem???... a w kim kocha się Ewa?... i kto się kocha w Ewie???... pozdrawiam wszystkie Ewy :-) ... https://www.youtube.com/watch?v=crDL5Gcn0Rs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas chora kobita chce na sile zrobić z autora kobietę :) ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... 16.34 Ewka... nie założyłaś tego tematu... to ja go założyłem... i nikt nie wie o kim myślę... a myślę o SKARBIE... który jest daleko, coraz dalej... https://www.youtube.com/watch?v=Wa78aq2xDMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorem jest Ida,a Brucem Lee byłem ja...hahaha Wysyp obszczymurków spowodowany jest wysokim stężeniem amoniaku...który to, jak wiadomo wszem i wobec jest wysoko toksyczny ale dla nich B.praktyczny...bo produkowany przez nich na własny użytek ,nie wychodzą ze swych klitek...szara komurka we,we,we, liczbie pojedynczej...tzw.sarenczej...sarnianej...osranej to jest statystyka szarika Koci ,koci łapki,jedżcie już do Babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest ta SKARB?nie bądź taki tajemniczy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKARB ma imię zaczynające się na E.! Wiem to i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
E jak Elżbieta?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak, to wie tylko autor, ja tylko potrafię kojarzyć fakty i jego wpisy z innych tematów.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może uczuciowy Wam odpisze...Ona nie ma literki e...nawet w imieniu..ale ma w nazwisku - występuje 1x ..imię konczy sie na a....(w imieniu występuje a 1 raz) nazwisko też kończy się na a (też 1 raz) ...tyle podpowiedzi...resztę może dopowiedzieć uczuciowy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda! Jej imię zaczyna się na E. i proszę nie dyskutować.Wiem to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy...zadbaj proszę o spokój na tym wątku:) daj choć kilka informacji aby naród złagodniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak głupi naród to niech się męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy, aby było łatwiej stworzyłam ankietę:) Odpowiedz na pytania i kobiety się uspokoją: 1. Kiedy ją poznałeś - pora roku? 2. Czy ma tyle lat co Ty? 3. czy mieszka w tym samym mieście?/miejscowości? 4. Czy Ona jest obecnie -dziś w związku? 5. Czy ma dziecko? 6. Jej ulubiony kolor 7. Jedzenie...3 ulubione potrawy 8. z ilu liter składa się jej imie (bez zdrobnienia)? 9. co Cię w niej urzekło? 10. Kiedy zdałeś sobie sprawę że ją kochasz? :) jak odpowiesz nam na te pytania...zapanuje harmonia na tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.28 czytasz z fusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie jest głupi...no może tylko ktoś kto ma odwagę tak mówić o innych. Wszyscy pragną miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... niech będzie... pisałem o tej która mnie inspirowała przy kilku wpisach a której imię zaczyna sie na E... oto ona... https://www.youtube.com/watch?v=DsbzfaP-ySM ... blady świt... miałaś niespokojne sny... błądzimy we mgle... wiem, że odnajdę Cię... trzeba nam ciągle biec...wyszeptaj mi słowo... ciszą mów... w mojej głowie jest tylko jedno... chcę Cię zobaczyć... zobaczę Cię na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam że na E. Poznaję Cię uczuciowy z innych tematów.I współczuję że jeszcze się męczysz. To już tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.04...przeczytaj ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×