Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=8vXAzOLWOpw ... chcę poznać prawdę... wolisz kłamać jak z nut?... oszukiwać mnie?... zawsze gdy patrzysz w oczy me... one mówią... nie, nie oszukuję cię... wiem, że nie kłamałaś... czy kiedyś powiesz tak?... nie zgadnę nigdy co jest prawdą... nie wiem nic... i nie dowiem się... dopóki jesteś tak daleko... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baju,baju będziesz trupku w raju:):) Szkoda,że nie masz na tyle odwagi by do niej zadzwonić. Myślałam,że w końcu się odważysz a Ty się poddałeś i piszesz tutaj. Unikasz jej nadal?Uciekasz wciąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarb
Kiedys wysłałam Ci esemesa.Zaczynał się tak-"Nie wiem czy dedykacja była dla mnie ale czuję to samo ,choć wiem...."W odpowiedzi usłyszałam-"Ktoś mnie bardzo zranił więc następnym razem nie pisz że kochasz bo Ci nie uwierzę.Do tych słów dołączyłeś piosenkę E.Flinty &Sz.Wydry-"Nie kłam że kochasz mnie"-ale ja nie kłamałam.Moje oczy nigdy nie mówiły NIE.Szkoda że tego nie doceniłeś.Moje oczy krzyczały KOCHAM Nie mam jak ani kiedy Ci tego pokazać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze może podasz linki do innych Twoich tematów z wyrazem SKARB" w tytule to dziewczynom ułatwi życie Albo same sobie wyszukajcie ! On tak ją nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz napisać w jakim mieście mieszka ta SKARB i będzie po temacie,moze ona tu jest i wszystko sobie wyjasnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz napisać w jakim mieście mieszka ta SKARB i będzie po temacie,moze ona tu jest i wszystko sobie wyjasnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... powiedz mi... jak spokojnym być?... nad przepaścią stoi mój świat... nadziei brak... kiedyś umieliśmy się śmiać... dawno tak... od zmysłów odchodzę... https://www.youtube.com/watch?v=FofHehyzk14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trupie dlaczego piszesz tylko cytatami piosenek a nie napiszesz czegoś od siebie i czemu służą te wielokropki co parę słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... słowa... one mają określone znaczenie... nie wybieram ich z tekstów losowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaligator
MICHAŁ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
Dużo jest gwiazd więc je opisz mi Wiem jak jest ich wiele I że mienią się Gdy jesteś tak blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarb
Prawda jest taka że od wiosny 2010 Cie kocham.Wiem wiem poznalismy sie nieco wczesniej ale ja od początku wiedziałam ,bo to się czuje.Chcesz to powiem Ci to prosto w oczy w każdej chwili,tylko boję się dokąd nas to wyznanie zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UCZUCIOWY po Co TY sie wysilasz ona cię nie chce znac i to sie raczej nie zmieni,zresztą czego TY sie spodziewałeś,wierzysz w cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz sie kimś bawić ALE nie pomyślałeś ze ktoś sie tez moze toba zabawić -kij ma dwa końce -znasz to powiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
Rozmawiasz ze mną lecz słów brak Choć obok jesteś ja już wiem że nie ma Cię Zamykam oczy widzę znów Jak jesteś przy mnie jesteś tu Twój zapach chłonę z całych sił spiesząc się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie trafiła kosa na kamień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
Dłoń którą dotykałeś mnie Tak zimna kiedy do niej lgnę Oczy też straciły blask nie widzą się Szron pokrył moj***arwne sny Słów chłodnych tajemnicą Tęsknie za tym rankiem gdy wierzyłam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... nigdy się nie bawiłem... to się czuje... będzie co los da... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
czasemm to że chcę nie wystarcza...liczę ...przy 7 przestanę ...czasemm trzeba przestać czekać...może to co ważne dla mnie...niczym znaczącym dla Ciebie było/jest...? nie pomagasz mi swoim zachowaniem...nie, zupełnie nie...przeciwnie wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... nie jesteś kamieniem... ja nie jestem kosą... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
uczuciowy...jeśli martwisz się o Nią to zadzwon do niej albo napisz. Najgorsze jest milczenie...brak kontaktu...wiem coś o tym:( Uspokoisz zmysły...swoje i może tej jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
uczuciowy trupie, ty idioto. nie ma jej z tobą. to jest krytyka. lament nad jej sumieniem. wolą twoją i wyborem przekazu. adoracja na zaludnionej ulicy. bóstwa nikt nie ma prawa znać. świadków ma być wielu. pier**ęci. uśmiechnięci. nikomu nie potrzebni. dlaczego mam nie znęcać się nad trupem? gdzie jest twój wieczny spoczynek lub czym się stał? lamentem? a on wył jak skur.... bił się w pierś. zapewniał. zdusił w sobie serce. wyciągnął na wierzch, mówiąc to ci mogę dać. a sam padł, zmarł. miłość wessała go i wypluła na chodnik, tam gdzie wcześniej stał. ideał sięgnął bruku. twoje dary. gorczyca z solą. długo cierpiałeś zanim pękło serce. ból był nie do zniesienia. wyrwałeś "obojętność". plon gorczycy. demonstrując dowód jej braku sumienia, bezcześcisz własne serce. gorczyca wzeszła w twoim sercu, "obojętność" solą w oku. wasza wina złożona w twoich rękach. ona jest życzeniem zamarłym na twoich ustach. zasznurowujesz usta, gdy ona chce się wydostać. zaklęta. przeklęta. dlaczego ona nie może dojść do głosu? jej znaczenie zmalało. odpowiada ci taki format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIERP ☼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli sie z Nią nie kontaktujesz osobiście (tylko tutaj)...to moze myśleć, ze się bawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×