Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
historia znowu się powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak.zwycięzcy i pokonani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak trup ma walczyć. to nie realne :D swoją drogą przegiąłeś z tym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol zycia jedyny taki
"Jestes poetka, on nie zasluguje na te poezje" albo "nie dorabiaj klucza, bo nie bedzie pasowal do zamknietych drzwi"... O czym wy tu dziewczyny za przeroszeniem p*********e za farmazony? Gornolotne teksty, ktore gowno pomoga. Bierz sie w garsc lalka i idziemy na dancing:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam "trup" celowo ,bo gdybym napisała tylko "uczuciowy" to by było niezgodne z tym co czuje autor a on się czuje uczuciowym trupem ,kaleką ,wegetuje ,nie żyje,tak myśle. No więc trup odp czemu nie walczysz ? mój walczył kilka lat i tym mnie zdobył ,dzis jestesmy małżeństwem a za 3 mc urodze mu synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez pie.....a ,jaka kaleka ? Wegetacja ? Co ma 70 lat ?Dupa z krzesła i do przodu ! Dorobie klucz do izolatki i nie puszcze jak nie zmądrzeje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jest chory, ale psychicznie, taka kaleka emocjonalna, niedorobiony intelektualista za dychę :) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziemy..wkońcu jestem Ci winna ten taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowy trup
tak naprawdę nie wiesz o mnie nic ani ja o Tobie pomimo że tak długo się znamy, dlatego daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda..wiemy o sobie wiele..tyle lat..utrzymujemy wirtualny kontakt że znamy się niemal na wylot.Dla mnie luczy si€ Twoje wnętrze..resztę ktorą znam lub nie znam..jestwm w staniw zaakceptowac.Myślę że duchowo jesteśmy bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się wnętrze..charakter..to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie odpowiedział czemu nie walczy , no trup ,faktycznie trup ,nie walczy bo nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie ma broni dalekiego zasięgu która działa daleko coraz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro odległość znacznie się zmniejszy..ale jaka broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta do tej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty niemusisz walczyć.Mentalnie jestem już dawno Twoja bez walki.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdza niezdobyta
tobie oddaję się bez walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto się tak wylewnie żegna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
daleko... dokąd zmierzasz, gdzie jest Twój cel, czego szukasz... chciałaś dać mi do zrozumienia że jeśli pojawię się na Twej drodze zatrzymasz się na chwilę?... jeśli to jest tylko sen, proszę niech nastanie dzień... nigdy nie byłaś moja, w żadnym tego słowa znaczeniu, i ja nigdy o Ciebie nie walczyłem... może być 45 nawet bardziej adekwatne niż 35... coraz dalej, nic tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... kiedyś powiem sobie dość, już niedługo, nie ma sensu rozdrapywać starych ran... dość tych wygłupów, pora wreszcie dorosnąć, spoważnieć, wziąść się do roboty... było, minęło, a jeśli nawet nie minęło żądze się wychłoszcze batem... głęboko w środku gdzieś, Jej oczy nie poznają nigdy, nie... to lato też kiedyś się skończy, jak poprzednie i jeszcze tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... zamykam oczy i liczę do trzynastu... jedna chwila, niech ona dzieje się, oddałbym za nią wszystko, kiedyś coś obiecałaś mi... ciepła, piękna noc, idealna żeby się zakochać, idealna żeby rozstać się z złudzeniami, marzeniami, jak się z nimi czułem?... mijamy się Ty i ja, szukamy szczęścia bram, nie uda nam się mieć wszystkiego na raz, coś kończy się żeby coś mogło trwać... głupia dziecinna gra, w której bierzesz udział Ty i ja... znowu oprzeć się nie mogę, szkoda że nam brakło czasu, czekanie na tych kilka słów, dla Ciebie, od Ciebie... czas płynie leniwie, wkrótce poranek... nasza bez słów rozmowa, gdy Twoje oczy śmiały się do mnie, naprawdę nie jestem pewien, co czułaś wtedy, czy... chyba śnie... dlatego czasem warto żyć, dla tych chwil, pięknych... brzask, i zmierzch... nie ma, nie ma Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ jestem i będę tam też dziś o 20 tej.Nie chcę byś był tylko moim snem.Nie zostawiaj mn ie...proszę.Bez Ciebie znikam..chcę się zatrzymać spojrzeć raz jeszcze w Twoje piękne oczy.On ma mnie gdzieś.Dziś w noc mnie zdradził.Kocham Ciebie a jemu na mnie nie zależy.Muszę Cię zobaczyć choć na sekundę by żyć..dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że warto żyć...skarbie.KC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nic nie zrobiles i nic nadal nie robisz? czy trwanie w tym stanie jest Ci potrzebne? bez akcji nie ma reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy
nie ma nas, ziółka mnie rozkleiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×