Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Tak jasne, byłam dla Ciebie ważna, a świstak zawija sreberka. Dziwne tylko, że ja nigdy nie odczułam tego w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz co dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nas i nie było
z tobą być...razem być za późno już...nie warto niszczyć tego co zbudowaliśmy...oddzielnie...to musi trwać...nie jesteśmy sami...sa osoby za które jesteśmy odpowiedzialni...one potrzebuja bezpieczenstwa...Nas tak naprawdę nigdy nie było i nie będzie...za dużo nas dzieli...daleko,daleko,coraz dalej od siebie...Myślę,ze nawet w oddaleniu będziemy sobie bliscy (na swój sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka smutna historia dwojga ludzi wędrujących oddzielnymi ścieżkami. A miało być tak pięknie, tymczasem zakończenie beznadziejnie głupie. Co ich łączyło, a co dzieliło tego nikt nie wie. Nawet nie wiadomo co ich połączyło, czy rzeczywiście ich coś łączyło? Wiadomo tylko, że jedno z nich ucieka przed drugim i z tego oddalania się cieszy.Jedno jest pewne, bawili się miłością.Nie, nie fizyczną miłością, bawili się mentalną miłością. Aż ta ich zabawa stała się kamieniem z napisem miłość. Walczyli między sobą kto jest silniejszy, kto potrafi udźwignąć ten kamień. Zbyt ciężkim by mogli go unieść. W tej zabawie stracili wszystko co mieli wiarę, nadzieję, miłość, zaufanie. W tej walce zatracili samych siebie.Nawzajem wytykając sobie wady, wkradła się nienawiść i pogarda.Duma jednego nie pozwoliła na brudną grę. Odcięli węzły mentalne by odejść w zapomnienie.Jedno wybrało ciemność drugie światło.Jedno stało się trupem drugie kamieniem. I dalej nie wiedzą o sobie nic, bo tak na prawdę się nie znali. Spotykali się w snach.Ps. Uczuciowy żyłeś iluzją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
ile znaczy Twoje słowo Tęsknię...? już wiem...czasemm trzeba odpuścić...gdy dla kogoś wiecznie inne rzeczy są ważne...nie jesteś ...nie jesteś....Twoje priorytety....będziesz dla mnie gdy...wtedy?....nie...nigdy nie mów już, że tęsknisz...nigdy więcej...nic nie boli tak ...jak puste słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
15:12 ty mnie wiążesz z trupem hahah ? nie wiadomo jaki kolor włosów ma wybranka, o imieniu nie wspominając. można gdybać kto to taki, ale tobie słabo zgadywanie wychodzi. prywatnie, ja swoich brudów tutaj nie piorę, tak więc sobie nie życzę aby mi ktoś cokolwiek zarzucał. no może poza logicznym myśleniem :-) zachowaj swoje denne porównania dla siebie i nie obrażaj mnie, i uczuciowego trupa. potrafisz dodać coś od siebie, czy tylko udajesz, że główka pracuje i wyciąga za ciebie wnioski? uciśniony zazdrośnik Polaczek zabłysnął cebulactwem xD rozkmina schematyczna jak w rozprawce. wracaj do książek głąbie, nie lej wody. "Jedno jest pewne, bawili się miłością.Nie, nie fizyczną miłością, bawili się mentalną miłością". Co to jest mentalna miłość? Za dużo telewizji... Mentalista. Ale mnie ktoś odmłodził, fajnie byłoby siedzieć teraz w piaskownicy z prześcieradłem na łbie strasząc inne dzieciaki... Zakończenie: "Spotykali się w snach" - ja pierdo*ę, tylko tyle? Dobrej nocy życzę i pozdrawiam :) PS. nie fochaj się gościu, to tylko Internet, a ja nie jestem pępkiem świata :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzony trup
http://demotywatory.pl/3346713/%E2%80%9EMilosc-mentalna-jest-wtedy-gdy/%E2%80%9EMilosc-mentalna-jest-wtedy-gdy Dzieciaku idź do książek i poczytaj o mentalnej miłości.PS.Szkoda Twojego życia na te bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
dobrze trupie, że ty wszystkie rozumy pozjadałeś. nie wyżywaj się na mnie, ok. jakie panisko... nie wolno błędów wytykać? załóż se fanpage na facebooku i wyrywaj laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie to głupotę wytknął baranico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zgubil sie pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienileś nick na obudzony czy to trup nr 2? co Cię wybudziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik do domu!Kolacja stygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafisz dać w kość ale uganiam się za tobą jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
uczuciowy.... wolisz zapomnieć....i trwać w tym w czym trwasz...zamiast dbać o to by mieć to uczucie do konca życia?...jeżeli to uczucie do niej o którym tu piszesz jest prawdziwe...nie pozwolisz aby je stracić. Zyczę aby tak było jeżeli Twoje uczucie wobec niej jest szczere.. Ostatnio za dużo czasu tu spędzałam. Powodzenia wszystkim w uczuciowych kwestiach życzę..bo to jest w życiu najważniejsze...wszystko inne... Zaczynam czas w którym przestanę już czekać za Nim i tym...czego nie ma z jego strony. Nie będę już tu zaglądać. Im mniej wspomnień tym łatwiej. Dobrego czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze i zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... czasemm... mam wrażenie, że zaglądasz tutaj... masz niezły ubaw czytając... takie dni kiedy nic nie idzie tak jak powinno... baw się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Nie chce się bawić.! Chcę Ciebie, bliskosci, czułości namietnych Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×