Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćskarbek
18.46.dziękuję..myślę o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Zupełnie mnie nie rozumiecie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
19.01 skąd w Tobie tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy jestes 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie wyswietlacie wpisów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
18.38Dlaczego przekręcasz sens moich słów?chcesz mnie upokorzyć?..a proszę bardzo.Pokora jest ważna.Napisałam że kocham..bo kocham Chrystusa i chcę go naśladować,czuję że On tego oczekuje ode mnie.Chcę nieść ulgę i cieszę się gdy mi się to udaje choć trochę.Cieszy mnie gdy mogę być pomocna,czuję wtedy że nie żyję na marne...że mogę służyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już obrażać uczuciowego, tylko głupi nie zauważy że to o wycieraniu d**y to podszyw, który UWAGA sama napisałam. Mimo, że starałam się aby napisać to w jego stylu (...) to nigdy nie sądziłam, że ktoś tak żenujący wpis weźmie na poważnie! Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
19.31.A kim Ty Jesteś by mieć prawo tak go nazywać.?Dla mnie nikim jest ktoś kto tak jak Ty...poniża i wyzywa !.Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.42 wyluzuj...nikt nie chce Cię upokorzyć. Wyraziłam swoje zdanie. Tyle w temacie. Dla Ciebie Chrystus jest ważny, nie neguję tego, ale weź pod uwagę, że nie każdy ma tak jak Ty. Tolerancja to akceptacja róznić...potrzebujesz robic to co robisz rób to...ale nie oczekuj aplauzu dla swojej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
A czemu mam nie mieszać do tego Chrystusa?przecież jestem katoliczką..chrzescijanką i nie wstydzę się tego.Bóg sam powiedział."Miłuj blizniego swego.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,46...piszesz o religii...a jednoczesnie napisałaś, że ktoś jest nikim dla Ciebie...ten ktoś piszący o innej osobie, że jest 0 zgadza się zachował się niewłaściwie...ale czy Ty pisząc o kimś, ze dla Ciebie jest nikim...nie postępujesz tak samo???? każdy człowiek jest jakiś...czyż nie należy wybaczać? nie unosic się emocjami...??? przemyś to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.50 to miłuj...i nie pisz, ze ktoś jest nikim...bo to nijak ma się do miłowania. Koniec tematu ...to nie jest wątek religijny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
19.48 a kto powiedział ze oczekuję aplauzu?.Sami wysmialiscie uczuciowego od niepełnosprawnych a ja z niepełnosprawnych nie pozwolę drwić poniważ codziennie jestem świadkiem ich cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypnij dupę to jest najlepsze o reszcie nie ma sensu gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym wątek jest o tęsknocie...pożądaniu..takim które nie pozwala uspokoić myśli...które wraca...wraca..wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
19.52chciałam byś poczuł się tak samo jak czuję się osoba ktorą tak nazywasz.Zagirłam Cie twoją własną bronią co nie znaczy że ja tak się zachowuję wobec innych.Kto kogo jak przezywa -sam sie tak nazywa nie słyszałeś tego nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.. ludzie piszcie tutaj o tym jak bardzo za kimś tęsknicie...jak bardzo brakuje Wam dotyku tej osoby...sexu...jak zasycha Wam ślina w gardle na samą myśl o upojnej wspólnej nocy...mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
19.55.nie bluznij.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się tej p***y czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech ją wali inny. Ja mam i tak inne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.58 o 19.52...wybacz, ale nie zagiełaś mnie. Nie jestem tą osobą która kogoś nazwała 0. Nie popieram zachowania tej osoby - Twojego tez nie bo jest takie samo...z tą róznicą, ze odwołujesz się do religii. Ty już umiesz myśleć o kimś że jest nikim..Może wyciągnij wnioski z tego co napisałaś? zakonczyłam z Tobą wątek. Napisałam koniec w temacie...opinię zansz. Ja Twoja tez. Nie zgadzam sie z nia . Ty z moja też nie musisz:) Tolerancja:) wolę poczytać o tęsknotach za pragnieniami...cielesnością...marzeniami pojwaiającymi sie tuż przed snem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 do kogo kierujesz swe mysli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Jakiego sexu?..pytasz o dotyk dłoni na przywitanie?.No tak to prawda ,tak ciepło i serdecznie jak wita się uczuciowy..to faktycznie mało kto tak potrafi.I nie piszcie o sexie bo nie wsyscy myslą o tylko tym jednym o czym wy widac stale myslicie.A gdzie zycie duchowe?gdzie wzniosłe wrtosci?.czyz nie powinniscie sie odrozniać od zwierząt.?One tez tylko zaspokajają popęd i głód.Czy serio życie duchowe nic dla was nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.59 jak ktoś ma ochotę niech bluźni...to jego grzech o ile to tak postrzega...ale Ty nie zrozumiesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.05 uczuciowy nie żyje w celibacie...zrozum to a jak nie rozumiesz to moze On Tobie napisze..:) masz ochotę na życie duchowe to tak żyj...ale inni mają ochotę na sex...na czulości pod kołdrą na kołdrze...w przedpokoju na kuchennym blacie...i mają do tego prawo:) kobieto naucz się toterowania innych warości u innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna jest w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.05 jakiego sexu?...ja wchodze w Nią...albo Ty siadasz na mnie...rytmicznie się tulimy...pieścimy... to taki skrótowy opis dotyczący uniesień:) polecam. Jak połączysz sex z miłością to mistyczne doznanie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... biedactwo... jak strasznie ktoś musiał ciĘ skrzywdzić w życiu... że odreagowujesz w ten sposób... tak, do ciebiE piszę... do tej osoby która wykonała wpis o 15:24 str.54 i późniejsze... wulgarne, wręcz chamskie... podpisując się moim nickiem... dno... patologia... permamentne chamstwo... rzygać się chce na myśl, że takie coś żyje na tej samej planecie... wiem, wiem... zabrakło w twoiM życiu choćby odrobiny miłości... pewnie nikt nigdy nie okazał ci choćby najsłabszego uczucia... skąd niby taka osoba miałaby wiedzieć... biedactwo... ale przecież ludzka natura ma to do siebie że człowiek szuka... stara się być lepszym... ludzka natura... a tO coŚ???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×