Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzięki Green Magma schudłam 10 kg

Polecane posty

Gość gośćewa
kompletnie nic nie pomogło kupiłam dwa opakowania tyle kasy szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, nawet tabletki Green Magmy nie spowodują, że kilogramy cudownie zaczną same znikać. To jest SUPLEMENT DIETY!! Czy wspomaga w walce z Kg?? Zdecydowanie TAK!!! Jednak właśnie, tylko wspomaga, nie zrobi 'roboty' za was ;) Czy jest skuteczny?? Formuła Green Magma, powstała w 1969r i gdyby była tylko 'jedno sezonową nowością' to nie pisalibyśmy o niej, prawie 50 lat później. Musi działać. Kwestia CENY. Oczywiście, wszyscy chcemy 'tanio i dobrze', ale czy to możliwe?? Koniec, końców jakość musi kosztować. Nie może być inaczej. Jeżeli ktoś wkłada w coś ogrom pracy, badań to ma prawo żądać odpowiedniego wynagrodzenia za to. Każdy z nas indywidualnie dokonuje wyboru : Czy dba o Siebie, czy tworzy tylko iluzje że to robi? I właśnie MAGMA to dbanie o siebie, a trawa jęczmienna za 20zł za wiadro to iluzja. Wszystkich, którzy wybierają mimo wszystko pierwszą opcję, zapraszam do kontaktu: info@sklepekohouse.pl Zdrowia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletna ściema !! ja wydałam 300 zł na green magme i nic !!nie schudłam nie czuję się lepiej!! razem z koleżanką z pracy zażywamy te badziewie i nic!!! naprawdę nie kupujcie tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuj 129zł to żadna okazja. W EkoHouse z postu wyżej 120zł + gratis kurier a dodatkowo megaaa rabaty na kolejne sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk kosztuje 22,50£ a nie 70£ kupiłam na ebay i dzisiaj dostałam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał ze 8 kg w 2,5 miesiąca wystarczyła by odpowiednia dieta i trochę ruchu rower,spacery i by był podobny efekt;) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam te tabletki od 3 tygodni dawkuję i zero efektu a miały działać oczyszczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczająco ?? .... to ktoś Cię wprowadził w błąd moja droga. Jeżeli oczyszczanie to algi: Chlorella i Spirulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trele morele fotki sa komputerowo zretuszowane Ludziom kity cisną i ktoś swoją kieszeń napełnia kasą. Kiedyś mówiono o ych prochach na odchudzanie w uwadze. Wystarczy mniej jeść i ćwiczć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema nic nie schudłam a chciałam tylko trzy kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olimp Młody jęczmień premium 30 kapsułek. Znalazłam cos takiego. Skład ma podobny i jest o wiele tańszy. Do tego w każdej aptece można kupić Jęczmień w proszku do picia i wspomagać się chlorellą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Podobny skład' to nie to samo co 'taki sam skład' jednak naiwniacy polecą na takie hasło. Zadziwiające, jest że ludzie oszczędzają na czymś co przyjmują doustnie do własnego organizmu!! Koniec, końców mija to się z celem dbania o siebie. Skoro jestem wstanie 'zjeść' każdą tabletkę o ile jest tania i ma 'podobny skład'. Nikt nie pomyśli 'kurcze skąd ta różnica w cenie?' ........... malucha i mercedes tez maja 'podobny skład' cztery koła, kierownica, karoseria a nawet spełniają podobną funkcję. Cholera, ciekawe dlaczego w takim razie ludzie płacą po kilkaset tysięcy za merca a nie kupia fiacika?? Hmmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszer2901
Witam Wszystkich. Jestem przysłowiowym "NIEWIERNYM TOMASZEM" bo nie wierzę w nic, co pokazuje telewizja. Skusiłem się jednak na GREEN MAGMA po reportażu w DDTVN. Do Nich akurat mam zaufanie. UWIERZCIE mi Państwo- PRZYSIĘGAM: Green Magma 60tbl DZIAŁA. Schudłem 5kg w 21dni. Trenuję 3x/7 halową piłkę nożną. Po tygodniu zażywania rozpoczyna się proces "oczyszczania" organizmu z wody, chemii i następuje spalanie tkanki tłuszczowej zamienianej na energię. Giną zbędne kg... Zarysowują się mięśnie. Wstaje się wypoczętym i zregenerowanym. Cena to 119zł za 60tbl bo trzeba zażywać 2x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Ludzie ale wy jesteście naiwni i niemyslący, co wam to da że schudniecie przy pomocy tego preparatu, jak przestaniecie go brać znowu przytyjecie i jaki sens? Poza tym w tkance tłuszczowej odkładają się groźne toksyny których organizm nie jest w stanie wydalić, jeśli w taki sposób spalicie tkankę tłuszczową to te toksyny z tkanki tłuszczowej wpuszczacie do krwioobiegu i do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz1980
To że ten preparat nie dziala to fakt, ale żeby gośćgość pisać takie gupoty to trzeba być laikiem serio jeżeli chodzi o odchudzanie, żadnego wpuszczania toksyn do krwioobiegu nie ma. Ogólnie jęczmień czy preparaty z nim nie mają nic wspólnego z odchudzaniem.Ja dla swojej żony znalazem Cayenne Nutrition. To suplement na bazie naturalnej mieszanki skadników tym g*****e kapsaicynie która znajduję się w ostrych rzeczach (tutaj w papryczkach) . Ten suplement oprócz wspomnianej kapsaicyny ma jeszcze w sobie wyciąg z yerbamate , pokrzywy , guarany , imbir lekarski itp. Od dawien dawna wiadomo że te skadniki dzialaja na nasz metablizm i naturalną termogenezę organizmu. Suplement pomógl mojej żonie zrzucić 5 kg w miesiąc , oczywiście unikala przy tym slodyczy, i trzymala zdrową dietę bo samo nic się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbp
Witam. Nie wiem jak na innych, ale na mnie nie podziałało.Nic nie schudłam :(. Mam pytanko do osób, które zwracały towar, jakie pisemko się pisze o oddanie kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIEM ZE DZIALA !! Stosuje już dawno i zjechałam 17 kg w 9 msc. Niestety zyje w UK a tu dieta tylu fish and chips ... itd Na szczescie znalazlam internetowy sklep z czystkiem i mlodym jeczmieniem i jade na tym :0 nature4you co uk - czystek 2 funty a jeczmien 2.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie chlorelle - spiruline polecam w uk nature4you.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaxxxuk
czystek i mlody jeczmien tez na nature4you.co.uk ceny a niebo nizsze niz tu piszecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Opole
Ja polecam Green Magme, tą co jest na polski rynek wypuszczana. greenmagma.pl Stosuje od dwóch miesięcy, mam 9kilo mniej. Nie wiem czy na mężczyzn działa lepiej czy co, ale mąż ma prawie 11kg mniej. Tylko trzeba się odzywiac regularnie. Pytajcie o promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel_1956
A czy mozna brac wiencej niz te dwie kapsulki? Na was to jakos dobrze dziala, bo ja stosuje teraz czwarty tydzien i mam 4kilo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaTomasz
Bierz dwie tabletki na dzien. Tak w ulotce piszą. Ja biorę dwie. Już 3 miesiąc i 14kilo spadło. Muszę zrzucić 20. Przed wakacjami warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie coś czy dla stałych klientów maja jakies specjalne promicje? Ja zamawiam trzeci raz i za 120tabletek czyli dwa opakowania place 229zł. Pytam, bo maz ma troche do schudnieci. Narazie zrzucil dzieki gree magmie od healthways 9kilo w poltora miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwonić do nich i dopytać. Zawsze jak ja biorę po 3/4 opakowania to jest znizka dla stałych Klientów. Ponegocjuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocki
kolejne złodziejstwo i oszustwo wykorzystują chorobę jaka jest otylosc na zarabianiu kasy na naiwności a może głupocie zalosnych zapasionych debili ,zastanawiam się czy nie zglosic reklamy tego czegosc jsako podejrzenie popełnienia przestepstwoa oszustwa do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Zuza
u mnie najlepiej jako suplement diety działa chlorella:) jeśli nie wiedzieliście, to właśnie trwa plebiscyt na super food i chlorella natural energy bar bierze w nim udział. ja juz swój głos oddalam :D a zostały TYLKO 3 DNI DO KOŃCA! Emocje konkursowe sięgają zenitu!!! Możecie głosować SMS-em: 72550 (2 zł/2,46 zł z VAT) o treści: PLEBISCYT.73. lub przez internet http://www.glamour.pl/fitawards/dieta Chlorellianie nie pozwólmy wyprzedzić się innym superfoods-om! Wzywamy Was do pełnej mobilizacji i głosowania. PROSZĘ POMÓŻCIE I GŁOSUJCIE NA BATONY:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam grenn magma jednka bez większych efektów, na samym początku myslałąm że ładnie zejde z wagi ale potem jakoś wszytsko przystoowało, zamieniłam ten suplement z rady koleżanki na figurena slim i schudłam z całej nadwagi w 2 miesiące - 11 kg, więc bardziej niż green magma polecam figurena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataly1987
Mówisz o figurena slim? Mi tylko kolezanka mówiła, że zle się po tym czuła dlatego stosuje w stu procentach naturlany zielony jeczmien Green Magma stąd twojepiekno.pl Jak bierzemy obie regularnie to da radę utracic. U mnie 9 kilo mniej, mija półtora miesiaca. U Marty, to znaczy kolezanki 4kilo po miesiacu. Co wazne dobrze się po tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagosc
Schudłam 4 kilo w miesiąc, moze to nie rekord ale czuje się po tym fantastycznie. Ten produkt dostarcza witaminy. Mąż tez stosuje, mówi, że mu się sprawność poprawiła. CHyba nie ta seksualna hehe, energii wiecej jednak ma no i 9 kilo w dwa miesiace u małżonka zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×