Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaninka

Czy pamiętacie zapach Naf naf..... ??????

Polecane posty

Gość juvenka
Info dla gryki Gryka mam prosbę czy mogłabyś mi pomóc w zakupie perfumu najlepiej 100 ml. Czy ty juz kupowałaś? Moze kupiłabyś mi a ja wysłałabym tobie pieniadze na wysłanie mi perfumu? Ja euro mam w domu wiec nie byłoby żadnego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryka
Juvenka sorki ale dopiero wczoraj odczytałam Twoją prośbę, bo jestem na wakacjach i mam ograniczony dostęp do internetu. W sumie bym mogła Ci pomóc ale nie wiem kiedy wrócę (2-3 tyg). Póki co zajrzyj na stronę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60109072 Masz 3 dni od dzisiaj. Nie przegap tego jak poprzednio! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvenka
Niestety znowu sie spóźniłam :(. Niemiałam dostępu do neta od 10 sierpnia jak pech to pech na całego. może sie w koncu nie spóźnię i wreszcie kupie mój kookai dlatego proszę o wiecej informacji z góry dziekuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasz82
Kto ma KOOKAI to chętnie kupię...od kilku lat poszukuję- chyba z 6 lat(tego pomarańczowego).Cos pisalyście,ale to bylo dawno więc grzecznie ponawiam pytanie;)jakby ktos cos mial to prosze na maila również olasz82@w.pl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryka
Zamierzam w połowie października przywieźć kilka flakoników z Anglii. Nie potrafię jeszcze podac ceny, ale na E-bayu były 100 ml buteleczki w przeliczeniu na złotówki po 130-140 zł. Jak będę je miala to się odezwę na kafeterii i będziecie składać zamówienia jak będzie Wam odpowiadała cena. W najgorszym razie wystawię je na Allegro. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasz82
byloby super;)Cena rozumiem taka jak napisalas(okolo).czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookai
no tak. dzisiaj ja poszukuję kookai oui-non.. i trafiłam na Wasze forum. Obiety drogie.. czy temat jest aktualny i któraś z Pań dysponuje flakonikiem na sprzedaż???? Uwielbiam ten zapach!!!! :) prosze o wiad. na melja!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatsushta
Abby:) Nic nowego- poszukuje Koookai Oui- Non. Czekam na info:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisia
Dziewczyny!! JEzeli ktoras ma perfumy NAF NAF albo KOKAII to piszcie, ja napewno odkupie!! Strasznie mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha4
naf naf waniliowe czerwone 50 ml za 199 zl do kupienia juz wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 149 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwap3
czesc chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was nadal dysponuje perfumami kookai oui non? bylabym bardzo zainteresowana ich zakupem a niestety nigdzie ich znalezc nie moge, pozdrawiam- Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej_zi
Witam! Mam do sprzedania perfumowany body spray Naf naf graffiti, właśnie wystawiłam na allegro, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola79
Kupie Kookai Oui-Non pomarańczowe najlepiej 100 ml. Bardz bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia22l1
Witam, ja również poszukuję KOOKAI -pomarańczowo-miodowego:-), jesli ktoś ma dostęp to poprosze o info.... pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m kaśka x
Cześć.Poszukuję L'eau de Kookai .Czy ktoś może mi pomóc? Szukam jej juz pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maracus
NAF NAF - ulubiona marka Dziewczyny , z którą mieszkam :) chciałem zrobić niespodziankę i kupić przez internet, lub chociaż uzyskać jakieś większe informacje o produktach dostepnych w polsce, ale jestem niemiło zaskoczony... www.nafnaf.pl strona istnieje i jest "do kupna" ale ja chciałem sklep internetowy, albo chociaż dokładną informację co mogę znaleźć w sklepie, w jakich cenach itp... dlaczego 99% firm ma stron internetową, a tak znana firma nie ? To podstawowy krok w każdym biznesie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję perfumy pomarańczowe Kookai Mam pytanie czy może maktoś do odsprzedania Bardzo proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×