Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaninka

Czy pamiętacie zapach Naf naf..... ??????

Polecane posty

Gość małaninka

Czy wiecie gdzie można jeszcze kupić perfumy "Naf naf Graffiti" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietamy
bo nie ma o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jest koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonacb
Ja mam Grafitii Naf Naf 30 ml, ubytek jakieś 4 ml. Niestety zapach jest już wycofany, ale ja go zdobyłam jakieś 3 tygodnie temu w drogerii. Niestety, zmienił mi się również gust zapachowy i nie podoba mi się już wcale. Jeśl chcesz mogę go odsprzedać (np. wystawić na allegro, albo na wizażu). Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonacb
a i moj mail ilonacb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mausky
Naf-Naf o kolorze bursztynowym-miodzio :),ale ten óżowy (wanililiowy) świństwo. Fakt w drogerii brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktos wie
gdzie mozna nabyć perfumki "Kookai" z Loreala?Pare lat temu były one na rynku ale je chyba wycofali:-( Wie moze ktos czy sa jeszcze gdzies dostepne?A moze za granica sa normalnie w sprzedazy bo w Polsce nie moge ich nigdzie znalesc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były i ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mausky
To Loreal robi fumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennies
za granica sa dostepne. Ja tez probowalam znalezc je w Polsce. Tyle, ze Kookai "Oui-non".Jesli ktos z Was ma, chetnie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chętnie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta
Ja kupuje Kookai Oui-Non bez problemu. Mozemy sie umowic i przesle poczta. w razie czego moj mail: alf211@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvenka
Witam serdecznie, poszukuję perfum oui-non by kookai POMARAŃCZOWE może wiecie gdzie mozna je kupic? Albo może ktos ma a nie używa chetnie odkupię!!!!!!!!!!!!! Oui-non by kookai POMARAŃCZOWE POSZUKIWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryka
12.07.2005 Jeśli chodzi o perfumki Oui-Non KOOKAI to jest ich kilka sztuk na e-bayu niemieckim i francuskim. Ja właśnie zalicytowałam (niestety tylko 5ml) na niemieckim i wygrałam po długich "przepychankach". Niestety zżera koszt przesyłki: z Niemiec to aż 6 euro. Nie wiem ile będzie z Francji. W ten sposób mam do wybulenia 22 euro. Trochę drogo jak na 5ml perfumki ale czego się nie robi dla ukochanego zapachu. Aha! Jakiś czas temu były na Allegro. Cena końcowa za taką samą pojemność wyszła 55 zł. Jest szansa, że pojawią się na koniec sierpnia 2005. SZUKAJCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie maja się pojawić
te perfumy po koniec sierpnia 2005?W drogeriach?Jak tak to kupię sobie cały ich zaaps po uwielbiam Oui-Non KOOKAI 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryka
Nie. Nie w drogeriach. Na Allegro. Złożyłam zamówienie do kogoś, kto jeździ do Niemiec p perfumy. Powiedział, że pod koniec sierpnia powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w Niemczech te perfumy
sa dostepne normalnie w sklepach i ile one mniej więcej tam kosztują?Z góry dzięki za odp.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie że będą na Allegro
:-)Chociaż tam można jest dostać bo nie ma juz ich w polskich sklepach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryka
No tak. To trochę przepłaciłam na tym e-bayu. A trzeba było poczekać. Kupiłam 5ml za 21 euro (w tym 6 euro przesyłka). Dziewczyny bierzcie z tych linków bo się opłaca! 100ml za ok. 170zł i 30ml z przywieszką za 130 zł to naprawdę okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvenka
Pytanie do Ona 23 Czy ty kupujesz na e-bay? Bo ja nie i mam pytanie czy mogłabyś mi kupić to 100 ml kookai a ja ci wysłałabym pieniadze na konto zebyś mogła zapłacić odpisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
tak, kupuje.. :) nawet sporo, ale jestem w zaawansowanej ciazy i nie mam ochoty robic sobie problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryka
DZIEWCZYNY!!!! Dzisiaj o 19.30 kończy się aukcja na Allegro (nr 58239944). Są na niej m.in. Kookai 30ml. Bierzcie, bo jeszcze niska cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvenka
Witam serdecznie Nadal rozpaczliwie szukam możliwosci kupna Kookai pomarańczowego. Niestety spóźniłam się na wczorajszą aukcję na allegro :( :( :( :(. Czy może mi ktos pomóc w kupnie perfum Kookai, moze ktoś kupuje na zagranicznym ebay? Z mojej strony z płatnościami wszystko będzie pewne na 100%. Najlepiej jakby można było kupć 100 ml tego perfumu. Proszę o pomoc Z góry serdecznie dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryka
Cześć Juvenka. Słuchaj! Zrób jak ja! Załóż konto na ebayu, napisz maila (niestety po niemiecku-jak nie znasz niemieckiego to Ci napiszę) do osoby sprzedającej czy możesz wysłać kasę w kopercie. Niestety nasze banki pobierają min. 50zł od przelewu zagr., a nasza wielka Poczta Polska nie podpisała umowy z Niemcami, więc to jedyne wyjście, żeby nie stracić. Jeśli sprzedawca się zgodzi, to zalicytuj (opcja Kup Teraz), kup euro w kantorze i wyslij. Po tygodniu (góra półtora) powinnaś mieć przesyłkę. A oto ten link gdzie masz 100ml Kookai. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=12158&item=7170044960&rd=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×