Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka karma dla psa

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, ostatnio zastanawiałam się nad zmianą karmy dla mojego psa - jest bardzo wybredny, nie każdą karmę chce jeść, więc chciałam się Was poradzić: czy kupował ktoś tę karmę: http://www.purina-proplan.pl/pies ?? Chciałabym poznać Wasze opinie na jej temat, jak wasze psy reagowały na ta karmę, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pios jak zobaczyl twoja reklame to ugryzl mnie w nogie:-(. Nic z tego mu niekupie powiedzialem i zaczol myrdac ogonem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrnia84
oj znam to mój tez jest bardzo wybredny... ale znalazłam cos idealnego:) a jednocześnie wiem że to zdrowa i pełnowartościowa dla niego karma - Naturea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Ja mam dwa psiaki i tez je karmię zdrowo. Kupuje im Naturea Naturals z mięsem i rybami - uwielbiają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinawr
My dajemy zwykle royala albo brit - w sumie dość wymiennie, żeby trochę tą psią dietę urozmaicać. Kiedyś próbowaliśmy puszek z marketu, ale szajs niestety... O karmach można poczytać tutaj: http://www.krakvet.pl/artykuly/jaka-karma-sucha-czy-mokra/ - w sumie ciekawy artykuł o tym czy dawać suchą czy mokrą, bo niektórzy mają taką filozofię, że karmią psa tylko suchą karmą (znam takie osoby), chociaż sama jednak stawiam na urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelka
Urozmaicam oczywiście! I też stawiam przede wszystkim na odpowiedni skład! Psy to mięsożercy więc mieso jest podstawą, te wspominane juz tu karmy Naturea jak najbardziej zaspokajają te biologiczne potrzeby psów, a mój dość wybredny na marginesie, chętnie je zjada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaff877
Wiesz bo Naturea to sprawdzona karma, gdzie podstawą składu jest mięso, nie mrożone warto dodać. Mój owczarek tez ją jada. Jest pełen sił i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam gosc
Cześć, moim zdaniem najlepsza karma to pedigree. Dzięki tej karmie, mojemu pieskowi poprawiła się sierść (bardziej błyszczy) jak i nie ma problemów z wydalaniem. Dlatego polecam wszelki karmy z tej firmy :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia polecam karmę Pedigree. Mój piesek wcina i jest zdrowy. Ma piękną błyszczącą sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój bardzo lubi karmę od Doctor Dog, dużo mięsa, a przede wszystkim naturalne składniki, bez żadych ulepszaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karmy Pedigree. Suche, mokre i wszelkie dodatki jako urozmaicenie diety. Mój piesio uwielbia Dentastix. Dzięki nim ma zdrowe dziąsła i zęby. Nie śmierdzi mu z pyszczka. Ważne jest aby dopasować odpowiedni rodzaj Dentastix co do wagi pieska. Nie można również przesadzić z ilością podawanych pieskowi "patyczków". Zanim zaczęłam podawać Dentastix piesiowi miał nieprzyjemny zapach z pyszczka, zaczerwienione dziąsła i kamień na zębach, a sposoby które stosowałam wraz z pomocą weterynarza na dłuższą metę niezbyt pomagały aż usłyszałam o Dentastix od Pedigree. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ mój pies bardzo je polubił i dzięki nim ma zdrowy pyszczek i ząbki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny sposób karmienia psa i inne smakołyki chce jeść piesek, ale co do ochrony zębów i dziąseł do Dentastixy od Pedigree nie mają sobie równych. Mój pies po prostu je uwielbia i chciałby jeść tylko to. Odpowiedni i dopasowany kształt wprost pasuje do ząbków psa aby mógł je skutecznie wyczyścić, jednocześnie wesoło sobie podgryzając ulubiony smakołyk. Dzięki Dentastixom zapobiegam problemom z dziąsłami pieska, jest to również ochrona przed kamieniem nazębnym i nieprzyjemnym zapachem. Taka ochrona jest bardzo ważna. Należy dbać o zęby pieska tak samo jak i o własne, bo swoje, naturalne są lepsze od sztucznych :D a co do psich zębów to po prostu trzeba dbać o jego zęby, tak samo jak i o całego pupilka gdyż on nie może mieć sztucznych zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mój piesio panicznie boi się weterynarza :( nigdy nic złego mu nie zrobił, ale jak mam iść z nim na kontrolę to pies po prostu szaleje ze strachu. Wizyty polegają na zaniesieniu psa przeze mnie do gabinetu i trzymanie go tam, ale zanieść i utrzymać psa o wadze 8 kg jest dosyć trudne więc przekupuje go smakołykami. Najlepiej mu smakuje Dentastix Pedigree, który odpowiada za zdrowie jamy ustnej psa. Dzięki temu pieseł ma zdrowe ząbki i nie ma żadnych problemów z jamą ustną. Należy dopasować odpowiedni rodzaj gryzaków do wagi psa ;) niestety nawet przy pomocy Dentastixów pies boi się gabinetu i samego weterynarza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Ja nie kupuje takich karm... zdecydowanie stawiam na najlepsza jakość i dlatego kupuję karmę Kingsmoor - zdrową, bezglutenowa i hipoalergiczną z najlepszym składem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
A gdzie ja można dostać? ja nie słyszałam o niej. W sumie do tej pory bylismi wierni jednej, ale nasz piec coraz częściej choruje i nadszedł chyba czas na zmianę....Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Ja zamawiam bezpośrednio tu www.kingsmoor-polska.pl najpewniejsze zrodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
Dzięki za info. Sprawdzę i poszukam. Ale po wczorajszej wizycie u weta juz wiem na pewno że zmiana karmy może okazać się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej na taką zdrowszą i z pewnym składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannkaa
KIngsmoor jest naprawdę ok, nie zawiera glutenu, jest hipoalergiczna i mojemu psiakowi bardzo korzystnie wyszła zmiana karmy. Teraz jest spokojniejszy, z kupa zero problemów a i siers stała się bardziej lśniąca i nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweellka
Zamówiona. Czekamy na przesyłkę. A podpowiedz jak z wprowadzeniem nowej karmy? Mieszałaś ze stara czy od razu nowa? Jaki smak zamawiacie? Jakieś ulubione sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Nową karmę należy wprowadzać stopniowo i powoli po czym obserwować zachowanie psa czy mu posmakuje. Akurat my podajemy swojej suczce karmę Josera, często zamawiam ją na Dogomarket.pl mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupujecie częsciej suchą czy mokrą karmę? Co wolą wasze psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×