Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juslan

czy on do mnie wróci?

Polecane posty

Gość gość
To nie miłość, a przywiązanie i strach przed: nową sytuacją, życiem w pojedynkę i przed podjęciem ostatecznej decyzji, bo moim zdaniem wiesz co zrobić. Łatwo się doradza innym - nie martw się, co ma być to będzie. A jeśli kiedykolwiek zgodzisz się na powrót eks męża to niech wróci, ale już bez długów, wówczas będziesz miała cień pewności, że chodzi o Ciebie, a nie o "wygodę ekonomiczną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiś kilku tygodni staram się ograniczyć kontakty z mężem do minimum. Nie dzwonie do niego nie pisze chyba ze w sprawie syna. Ale to tez krótko i na temat. Maz tez tak robił do wczoraj. Najpierw zadzwonił pod byle pretekstem potem przyjechał. Pytał co u mnie i czy mam kogoś. Gdy zobaczył zdjęcie innego mężczyzny na moim telefonie zdziwil się bardzo. Wyglądał jak by miał się poplakac. Potem zaczął wypytywac o to zdjęcie i znowu próbował mnie przytulic i pocałować. Odtracilam go. Po dwóch godz. Zadzwonił i mówił ze źle się czuje z tym ze ktoś inny może mnie bzykac. Ale że na pewno kocham tylko jego. Odpowiedzialam tylko ze juz go nie kocham. Wieczorem przyjechał znowu i zaczął pytać czy był u mnie ten drugi mężczyzna i znowu próbował mnie pocałować. Odtracilam go znowu. Wkurzyl się i wyszedł. Jak myslicie o co mu chodzi? Po co to wszystko robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to robi? Odpowiedz masz poniżej. "Zadzwonił i mówił ze źle się czuje z tym ze ktoś inny może mnie bzykac". I ogarnij się kobieto w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu widać ze nigdy nie miales /las do czynienia z sytuacja podobna do mojej. Nie potrzebuje tekstów typu ogarnij się itp. Zastanawia mnie tylko powód działania działaniA mojego Meza. Przecież ma swoja kochanke to co chce ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to http://urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×