Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka z inicjatyywa

Jak delikatnie zwrócić koleżance uwagę, że wygląda niechlujnie?

Polecane posty

Gość kolezanka z inicjatyywa

Koleżanka z pracy. Niestety ,ale jej wizerunek nie jest najlepszy. Chodzi o włosy. Bardzo często jest w pracy w przetłuszczonej fryzurze. Wygląda to okropnie. Jak delikatnie zwrócić uwagę? Gdyby częściej myła włosy, nie byłoby problemu. A z drugiej strony dziwię się jej,że nie wstyd jej tak przychodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale, to nie Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam straszny kłopot z przetłuszczającymi sie włosami,myję rano przed praca ,a o 15 wygladaja tak że można sznycle smażyć . Może po prostu powiedz jej że widzisz że ma kłopot z włosami i poleć jej jakis produkt lub usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam w szkole taka znajoma ja jej ie mowilam ze ma zle tylko dawalam jej komplementy w te dni gdy wlosy byla ladne czyste np gdy miala czyste mowilam ze jak ladnie wygladaja, takie lsniace, grube itp a gdy byly przetluszczone nic nie mowilam, tak mowilam chyba przez miesiac a potem juz caly czas chodzila w czystych wlosach, dobrze by bylo gdyby jeszcze jedna osoba prawila jej komplementy gdy ma czyste wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej ze nieestetycznie wyglada w tych ohydnych kudlach i zeby myla codziennie bo nie mozna patrzec na tak obrzydliwe klaki ze az na rzygi sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z inicjatyywa
o! dobry pomysł z tymi komplementami.Dzięki,wypróbuję :) Ona niema chyba aż takiego problemu z przetłuszczaniem się,bo gdy przychodzi w umytych włosach to od razu to widać,i na koniec dnia nie widzę różnicy. Zwyczajnie nie dba o siebie .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj jakiego szamponu uzywa bo chujowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł z tymi komplementami,czasem warto tutaj pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee nie znoszę tłustych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że ten pomysł z komplementami jest najlepszy. Nie urazisz jej. Każdy inny sposób może ją urazić, a w zależności od wrażliwości zniechęcić jeszcze bardziej. A, skoro piszesz, że czasami ma czyste i ładnie wygląda, to będą okazje do zastosowania tej "metody". Wiele osób takie coś motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób z szybko przetluszczającymi się wlosami- a suchy szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myje codziennie
Włosy myje się tylko wodą, niczym więcej, bo chemie ciało wchłania. Ja myje włosy raz na tydzień i są super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam łupież i żeby się go pozbyć muszę używać specjalnych szamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×