Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładniejsze kobiety mają w życiu zdecydowanie łatwiej

Polecane posty

Gość gość

Mimo iż czasami długo nie zdają sobie sprawy z tego jaką mają władzę w swoim posiadaniu. To finalnie okazuje się że do pracy przyjmowano je bo, były szalenie reprezentatywne a kochali się w nich wszyscy faceci których w życiu spotkały choćby przelotnie. Jak sobie taka już dojrzała była ślicznota przypomni jakie miała dylematy będąc młodą dziewczyną to naprawdę ciężko jej to pojąć. Wyobrażacie sobie że połowa tych pięknych dziewczyn nawet nie wie kim jest? Płaczą z tych samych powodów co wszystkie inne. -A przecież nie muszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne mają przesrane życie, każdy chce je tylko przelecieć, trudno im znaleść prawdziwą miłość, współczuje im naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo bogatym facetom współczuje, prawdziwej miłości raczej nie znajdą, klątwa pieniądza niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy opowiadacie? Ja znalazłam! Powiedziałam kiedyś że wolę prawdziwą miłość niż pieniądze itd. I fakt odkąd znalazłam jestem szczęśliwa a pieniądze omijają nas szerokim łukiem, ale warto było! Miłość to najcudowniejszy i najcenniejszy majątek jaki można posiadać! Uroda jest błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×