Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dentysta Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Do którego dentysty chodzicie w Warszawie? jestem tu nowa i szybko muszę skorzystać z pomocy dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżdżę do gabinetu http://estedent.com/ w Warszawie. Tam miałam leczone choroby przyzębia. Gabinet oferuje wszechstronne leczenie dla każdego i dla dorosłych i dla dzieci. Gabinet znajdziesz przy Al. KEN 96 i w Raszynie przy Al. Krakowskiej 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denttystow masz tu od groma .Ceny sa takei same wszedzie praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny podobne, ale wiedza i umiejętności lekarzy - o to już trudniej. Ja po przeprowadzce do Warszawy także szukałam dobrego dentysty. W pracy koleżanka poleciła mi klinikę Perfect Med. Zrobiłam tam kilka ubytków i czyszczenie, póki co wszystko ok. Poza tym bardzo miła atmosfera. Mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zaczynaja sie reklamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze nic złego w mówieniu sobie, który dentysta jest ok, a który zrobił na nas kiepskie wrażenie, tym bardziej, że nie jest to wiążące i decyzja zależy od nas samych, gdzie się wybierzemy. Ja tez nachodziłam sie po kilku gabinetach stomatologicznych, jakoś pół roku temu trafiłam do http://www.ferreus.pl/ i bardzo sobie chwalę ich opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobrą dentystkę, niestety nie pamiętam nazwiska. Wiem, że pracuje w Warszawie na Dorotowskiej 9. Swoją drogą polecam ten gabinet, jest tani i nie ma w nim kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O piękny i zdrowy uśmiech warto dbać od najmłodszych lat. Prawidłowy zgryz jest jednak ważny nie tylko z powodów estetycznych, ale i zdrowotnych. Jak zapewniają ortodonci, aparat powinno się stosować także wtedy, gdy zęby się ścierają lub są zbyt stłoczone, ponieważ wtedy istnieje niebezpieczeństwo próchnicy. http://www.ccsludna.pl/uslugi/aparaty-ortodontyczne - ortodonta Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dobrych lekarzy mają w klinice dentystycznej http://unident.pl/ na Bielanach. Leczę się tam już od dłuższego czasu i z moimi zębami wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie nie korzystałam z usług nikogo z Warszawy, ponieważ mieszkam tutaj od niedawna, ale we Wrocławiu mogę polecić dr Iwonę Gnach-Olejniczak, która profesjonalnie rozwiała wszystkie moje troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekTomek
na Ursynowie powstała nowa filia Dental-Design, która dotąd była w Pruszkowie. Jest to klinika wyposażona w nowoczesny sprzęt i pracują w niej sami wybitni specjaliści. Jak ktoś potrzebuje więcej informacji to jest ich strona http://dental-design.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszja23
W Profemedzie ceny są na prawdę ok. Miałam leczenie kanałowe i jak robiłam poprzednio ząb u innego dentysty - to było sporo drożej. I wizyta była całkiem przyjemna. Poza tym mają pakiety na czyszczenie zębów i inne opcje - warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie polecam zajrzeć do White Dental na Bielanach, miałam tam robioną koronę i parę plomb i wszystko było ok! Ceny niewygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Eurodental na Żoliborzu . Korzystamy z całą rodziną i zawsze wszyscy zadowoleni. Teraz można skorzystać z darmowego przeglądu i wykonać plan leczenia. Jak ktoś szuka dobrego dentysty, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka z Warszawy wspominała ostatnio, że chodzi od Eurodental i jest bardzo zadowolona. Fachowa opieka i dobre podejście do pacjenta. No i podobno przyjmują tam bardzo dobrzy stomatolodzy z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wudilka

Leczyłam zęby w wielu miejscach w Warszawie i tak naprawdę najlepszą kliniką okazało się Centrum Demed – świetni lekarze, mili i delikatni. Czyłam się w pełni profesjonalnie zaopiekowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ausik

Dla mnie leczenie zębów to zawszze stres, ale jak trafiłąm na odpowiedniego lekarza to od razu się lepiej zrobiło. No i dlatego już na stałę się trzymam Centrum Demed – jest komfortowo i bez stresu. Bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska

No wlasnie ja jestem po pierwszej wizycie u nich, calkiemnz przypadku. Dopiero teraz zaczelam czytac opinie o nich. Ale fakt, bardzo fajna klinika i lecza dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Centrum Demed jest na prawdę dobra kliniką! fajnie leczą, bezstresowo i bezboleśnie! jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×