Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla dziewczyny w jakim wieku możliwy jest do zaakceptowania 35latek?

Polecane posty

Gość gość
znam starszych ale na wysokim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak inaczej to nazwiesz? jakkolwiek nie nazwiesz to sie oszukujesz . to ze latasz po pubach w mini nie znaczy ze jestes nastolatka. 25 latka to kobieta dorosla wchodzaca w wiek sredni. czasu nie cofniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.57 a ty czytaj ze zrozumieniem.wiem ile ma autor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 58 i powiem , że taki 35 latek by mnie kręcił. Pod względem ciała i seksu w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D starsze panie górą ! albo panowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 35letni facet to też już nie młodzieniaszek. A zaraz się okaże że i 25ciolatka to dla niego jest za stara. W głowach już się niektórym facetom poprzewracało. Jeśli szukasz na sex to szukaj i 18stki jeśli będzie chętna. Ale zrozumcie że do stałego związku, małżeństwa kobiety chcą facetów max 5 lat starszych. Nie chcą być wcześnie wdowami ani żeby ich dzieci miały starych ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze 35 letni facet to juz nie mlodzieniaszek i rzut beretem i bedzie 50 letnim dziadkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dużo kasy to nawet pewnego rodzaju nastolatki cię zaakceptują,są takie. Przecież nieraz widzisz jak stare dziadki prowadzają się z młodymi niuniami. Ale jeśli szukasz człowieka,osoby pasującej do tej przysłowiowej połówki, to szukaj zbliżonej wiekowo, może być trochę młodsza ale mniej niż 7 lat, to graniczna wieku, jak wynika z historycznej wiedzy, jest wtedy szansa na dopasowanie się i więź, ale to indywidualne. Mi się wydaje że jeśli facet dobił do 35 lat i ogląda się za młódkami , to coś z nim nie tak, nie potrafił znaleźć osoby (no może miał pecha, ale szybciej roztrwonił siebie w bylejakości ) i raczej nie znajdzie bo ma przedmiotowe podejście do kobiet. Wniosek, stawiaj na kasę ,są takie niunie co dla kasy nawet "kochać będą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież nieraz widzisz jak stare dziadki prowadzają się z młodymi niuniami." słowo daję, że w życiu nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałaś No to krótkowzroczność wada wzroku, musi być spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie niektorzy starsi podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsi to znaczy ile ty masz lat a ile oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 i dla mnie starszy to każdy po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim przedziale niech szuka 30-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U każdego jest inaczej. Ja mam 26 lat i wciąż w mojej głowie ludzie powyżej 30 są starzy, a że sama się do niej zbliżam, to o tym zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi podoba się młodsza dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spójrz na siebie nie z perspektywy metryki a raczej co mozesz zaproponowac dziewczynie :) nie ma sie co oszukiwac :) im mlodsza tym bardziej interesowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mógłbym zaproponować wspólne spędzanie czasu, przytulanie, mizianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i tez tacy po 30 wydają mi się jacyś starzy. Pewnie dlatego ze się nie czuje ma swój wiek . W pierwszym momencie tak pomyślałam o autorze topiku ze za stary .:D Ale to taka fajna różnica wieku . I myślę że taka nie jedna 30 by takiego właśnie chciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadzałaby mi taka różnica, tzn. gdyby dziewczyna była tyle młodsza ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i akceptuję facetów do 35 lat :) co więcej tacy +30 mi się okropnie podobają, ale pod warunkiem, że są przystojni Podoba mi się w nich dojrzałość i to, że są poważni i nie mają fiu bździu w głowie tak jak 20-paro latkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mógłbym zaproponować wspólne spędzanie czasu, przytulanie, mizianie x nie zartuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chlopakami 30 letnimi???? 30 latek to MEZCZYZNA i to na dodatek w srednim wieku a nie CHLOPAK ! chlopak 25-30 letni smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Chłopak to wiek-16-25 lat, z czego 20 latek już powinien wiedzieć co robi i brac odpowiedzialność za siebie i innych. Powyżej 25lat to mężczyzna. Średni wiek zaczyna się ok 50tki. 30-35 latek to młody facet, ale nie w postrzeganiu 20-25letnich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1o
mam 31,a sypiam z 35 latkiem,pod względem seksualnym doskonale dopasownie;)mi się coraz więcej chce a jestem jeszczemloda,on nie jest za stary by mnie zspokoic,poziom doświadczenia podobny i daleko nam do fochów jak u nastolatkow,bo oboje jesteśmy dojrzali i wiemy czego chcemy;)probowalam i z dużo starszymi i choć mentalnie ok,to na dluzsza mete z seksem jest gorzej/nie od razu,po paru latach/,a młodszymi nie chce mieć nic wspólnego /choć lataja za mna i 20plus/ale maja fiu bdziu w glowie i na dluzsza mete nie można z nimi wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20 roku życia sam wiek mało mówi o wyglądzie i charakterze. Są 35 letni faceci wyglądający jak studenci, są tacy typowi łysawi z brzuszkiem, a charakter to już w ogóle jedna wielka niewiadoma, bo np, chcąc podbijać do młodej dziewczyny taki facet będzie się pokazywał w klubach do których chodzą młode, będzie energiczny i dowcipny, a w rzeczywistości może być kanapowcem, podobnie zresztą jak ktoś 20 czy 50 letni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Średni wiek zaczyna się ok 50tki. " x chyba sobie jajja robisz :D 50 lat to wczesna starosc albo jak kto woli pozny wiek sredni a nie poczatek sredniego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem średni wiek to 30-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewazne jest co twoim zdaniem. wazne jest to co jest przyjete jako okresy rozwojowe czlowieka. moim zdaniem 6 tydzien ciazy to czlowiek. ale wg terminologii przyjetych zasad to zarodek i tak to trzeba odbierac. poza tym chocbys sie obsmarowala wszystkimi zlotymi kremami z reklam i latala w mini i szpilach to po 40 a ok 50 przejdziesz menopauze i poznasz czym jest starosc . to samo tyczy faceta ktorego czeka andropauza. i tego nikt i jego zdanie nie zmieni . mlodosc do ok. 25 trwa bardzo krotko . potem wszyscy sie sypiemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×