Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nserialowa

czy ćwicząc na rowerku stancjonarnym można schudnąć?

Polecane posty

słyszałam o różnych opiniach na ten temat, jedni mówią że sie chudnie a drudzy że nie spala sie tkanki tłuszczowej tylko robią sie mięśnie . dziewczyny cwiczyłyście w ten sposób ? jak wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz schudnąc to musisz zacząc od kardio! Poczytaj jak nie wiesz co to jest. Ja używalam do cwiczen tylko stepera, 5 razy w tygodniu godzina chodzenia i w ciągu miesiąca schudlam 5 kg. Oczywiscie poprawilam troszke diete ale bez przesady. Rowerka nie lubie i rzadko go uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedz :D . pytam bo mam już dawno kupiony rowereka ale jakoś nie moge zabrać sie do jazdy xD .zależy mi na utracie kalori z ud i pośladków bo mam dość widoczną figóre ''gruszki'' . dziękie tez za ten pomysł z kardio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
każda forma ruchu pomoże Ci schudnąć. ważne by się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FigÓre? Słownik zaprasza... Ja na rowerku schudłam 5 kg i to z bardzo małej wagi (a z takiej najciężej coś zgubić). Ale wdrożyłam też inne ćwiczenia - ok 2 godzin dziennie. Diety zero ;) ale nie planowałam nic gubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na rowerze zgubiłam 15 kg ale też codziennie biegałam raz więcej raz mniej ale zawsze chociaż 5 min ruchu na powietrzu. Rower ok godzinki dziennie. Dobry film i jazda !@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOnVito
"figóre" - czego wymagać od 16-latki... cycki, tyłek , chłopaki ważniejsi niż słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz schudnąć musisz przejść na dieta. Co do ćwiczeń to podobno skakanie na skakance przyspiesza spalanie tłuszczu, bieganie, ćwiczenia cardio. Rowerek stacjonarny moim zdaniem jest po to by ujędrnić nogi, wyrzeźbić. Jak masz masywne uda to nie polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, super! sprawdziłam wydarzenie na TOKEO i to super sprawa! nigdy wcześniej nie pomyślałam o dietetyku online, a na stacjonarnego nie mam czasu. A tutaj taka wygoda! Zaczęłam trochę ćwiczyć, ale zdecydowanie czas na dietę! Mam nadzieję, że Pani Celina mi pomoże... A już gdzieś czytałam, że jest bardzo kompetentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×