Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam Madzi

Polecane posty

Gość gość
Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Pewnie, że umiem z tabletu wstawić 🌼 ;-):classic_cool::-) Opusciłam się w czytaniu, muszę to nadrobić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróże kształcą Też chcę umieć Clarence z Koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Z Koła? Nie bardzo jestem w temacie :-( To chyba wina nadmiaru slońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drodze do Wawy ,a potem dalej Katowice nie wypalily Był Gorzów Wielkopolski Clacence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ojj tam nie teraz to innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był wyjazd dla przyjemności -niestety Jutro taki będzie Oby wiatru nie zabrakło Clarence z..Kutna Anna Jantar w słuchawkach ,,Serca gwiazd,, muzyka z młodzienczych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czas ,mogę stykać paluchem A Twoja LITERTURA leży 31% baterii ,tak ze nie poszaleje Lubisz to nasze pisanie? Mnie to cieszy i smieszy Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Szukaleś i wolaleś mnie. Jak mam to rozumieć?:-P Nie istnieje przyjażń między kobietą i mężczyzną. Już Oscar Wilde o tym pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak x tak W tzw naszym wypadku jest inaczej To wyjatek potwierdzający regułę Nie wiem ,co miałem na myśli pisząc te słowa Takie wypłyęły z serca Były ważne ,moje Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Może pogadamy tak poza forum? Bo nie zawsze tu jestem. Oczywiscie nie smuszam nie nalegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy trywialne mówiąc wolni to dobrze , to ze tu piszemy może oznaczać ze czegoś nam w życiu zabrakło ,to źle. Jak Byś nazwała takie pisanie, Z mojej strony jest to potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem. Jest to ekscytujące. Szczególnie z kobietą. Lubie to. Widzę Cie pomiędzy słowami i w słowach i to wystarczy. Gdybyśmy kiedyś się spotkali, może czar pryslby. A tak zyjemy w swoich wyobrażeniach, piękni,młodzi i bogaci jaj wszyscy z portalu café. Tak to widzę, w trzech słowach. Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy trywialne mówiąc wolni to dobrze , to ze tu piszemy może oznaczać ze czegoś nam w życiu zabrakło ,to źle. Jak Byś nazwała takie pisanie, Z mojej strony jest to potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem. Jest to ekscytujące. Szczególnie z kobietą. Lubie to. Widzę Cie pomiędzy słowami i w słowach i to wystarczy. Gdybyśmy kiedyś się spotkali, może czar pryslby. A tak zyjemy w swoich wyobrażeniach, piękni,młodzi i bogaci jaj wszyscy z portalu café. Tak to widzę, w trzech słowach. Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Niewola człowieka na tym polega źe zawsze chce więcej niż mu potrzeba. Takie słowa zapadły mi w pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portal café trafilem szukając forum na którym będę mógł pisać dowolne teksty. Anonimowo pod rożnymi avatarami. W ramach odwiecznej,ciężkiej walki z dysleksja . Czytam i czytałem dużo, to nie pomaga w sposób znaczący. Nie nauczysz się tańca,śpiewu nie mając słuchu muzycznego. Kobieta jest też dobrym tego przykładem nie każdy jest wirtuozem, potrafi zagrać na jej czułych strunach. Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAWA zach 10% baterii Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ajjj Clarence...Podladuj i nie drocz się za mną. Mam cały czas wrażenie, że znamy się :-P Za dużo pisałeś różnych szcególów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja. Stety czy tez nie ,pozostawiam bez oceny. Nie mogę Cie znać osobiście ,nigdy się nie spotkalismy w realu.wysoki szczupły typ ze mnie'190/78 .wiek znasz. Rozczarowalem, trudno. Prawdy nie da się nagiac. Znasz osobę w moim wieku z Podlasia 4% uciekam Pozdrawiam Dobrej nocy Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Obnazylem się totolnie. Masz jeszcze chęć na pisanie ze mną ? Parzy aż milo,a ja odsypiam, odreagowuje poprzedni tydzień. Pozdrawiam :-* :-) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Jestem Clarence i żyje:) No u mnie też upały jak w całej Europie. Ale zapowiadają ochłodzenie i burze. Takie uroki lata. Wszystko w porządku nic sie nie stało i niczym mnie nie uraziłeś:) Do następnego. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćClarence
Cieszę się podwójnie . Zastanawiam się czym mógłbym Cię rozbawić, choć pewnie to nie moja rola. Jest coś co ,,nas'', łączy , szukamy czegoś.Tylko co to jest, i czy naprawdę chcemy to znaleźć? A może szukamy zbyt daleko i w złej kolejności. Jesteśmy zbyt pokaleczeni by być atrakcyjni ,nawet dla samych siebie. Lustro mówi prawdę i jemu można opowiedzieć o sobie, spojrzeć z perspektywy bez wstydu i zażenowania. Wszystkie trudne decyzje są przed , dobre i złe za . Jedno serce- serce bez pary. Siema piękna i młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ojj Clarence Clarence. Ciężko Cię złapać by z Tobą pogadać. Nie mogę jakiś zasnąć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Sprawdzalem skrzynkę pocztową , zajrzalem na cofi I widzę wpis z przed minutki Co cie tu tez czasami ciągnie , chciałoby się powiedzieć to u ,,nas,, rodzinne, polskie. Tadam Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Jakiś nie mogę zasnąć. Chyba za duźo myślę:) Czyżby telepatia?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużu ,a o czym jeżeli to nie Twoja słodka tajemnica. Mi myslanie sprawia ból najpierw zrobię o potem to i myslec sie sie juz nie chce. Ciepłą masz kolderke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Śpie bez kołdry. Jest kilka spraw o których myślę. Ale nic poważnwgo. Takie dylematy. Ładny kawałek 🌼 https://youtu.be/Ao8cGLIMtvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewna nieśmiałością proponuje czasem na chwile prajsc na maila. Pisalem ,pisalem i po chwili porez koleiny skaswalem.Nic wielkiego .taką historię z dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa Odpadał , oczy chcą spać Do następnego razu Clarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×