Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie w karme?

Polecane posty

Gość gość
karma musi byc-mojego synka tatus byl okropny dla mnie(juz dawno jak nie zyje)moj tatus byl okropny dla nas (tez juz dawno nie zyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem, nic złego nikomu nigdy nie zrobiłam a mam tak c*****o w życiu że chyba nikt by tak mieć nie chciał...czy to karma....chyba raczej pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie w Boga się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby wierzę że ona powraca bo sprawdziło się to u mnie nie raz, ale facet mi wytłumaczył że nie jest dobrze w to wierzyć gdyż jest to od hinduizmu i osoba wierząca w Boga w Trójcy Jedynego powinna wierzyć tylko w Niego czyli nie w karmę a sprawiedliwość Bożą. dlatego też jeśli teraz ktoś zrobi mi przykrość a potem jemu stanie się coś nie przyjemnego nie powiem że karma powraca lecz że dosięgnęła go Boska ręka sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BÓG KARZE MOCNO MĘŹCZYZN KTÓRZY NIE UDŹWIGNĘLI DANEJ IM ROLI OJCA I MĘŻA. Uwierzcie, który jest podły dla dzieci i ich matki żyje krótko lub dlużej ale w upokorzeniu i samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzeżcie się idiotki odbijające innym ich wielka milość. Często stają się wdowami dużo szybciej niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale uwaga, NIE KAŻDY KTO UMIERA MŁODO JEST PODDANY KARZE Boskiej. Losy są różne. Całe nasze życie to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×