Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on sie zakochał

Polecane posty

Gość gość

Moj mąż, ostatnimi czasami zachowuje sie nie swojo, jest zamyślony, wykręca sie od obowiązków domowych, ciągle jest w pracy teraz nawet dłużej niż wcześniej, traktuje mnie obojętnie z okazywaniem uczuć to jak z przymusem jakimś, ostatnio dowiedziałam sie ze pracuje z nim młodsza kobieta. Jest najmlodsza w zespole. O dodam ze mój mąż jest jej pod własnym. Czy mam się czego obawiać jest atrakcyjna może ja wywali z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam podwładnym. Zastanawiam się czy nie zwolnic tej dziewczyny. Od kiedy ona tam pracuje on sie oddalil ode mnie w sumie nie dowiedziałam sie o żadnym ich romansie. Ale jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An he
Zapewne tak. Tez sobie znajdz jakiegos mlodszego chlopaka, nawet na zdrade pozorowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co radzicie ? Jak mam rozumieć ta sytuacje? Cos jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradź ktos:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An he
A co Ci mamy poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zakochał się w tej pracownicy?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myslę że tak. mój koolega gdy zakochał sie we mnie tez tak sie zachowywał. mi było jego żony żal bo jestem uważam poważną osoba i powiedziałam mu co robi. zerwałam z nim kontakt. Ty niwiele zrobisz. zadbaj o siebie bardziej, spotykaj sie z kolegami. jedyne co możesz zrobić to wzbudzić zazdrość jego. może to pomoże. żadne sceny itp bo jak nie ona to inna. tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze jeśli kochasz męża o on jest dobry to współczuje. zastanów sie czy warto walczyć ale ukradkiem, bo nie tak aby on widział. może mieć romans, tego można nie widzieć na początku. to jest przykre ale ja uważam że żadna miłość nei trwa wiecznie, faceci i tak zawsze po jakimś czasie szaleją za innymi, jak sie raz zacznie to sie nigdy nie skiończy, chyba że mu szybko przejdzie bo kobieta okaże się idiotką, ale za idiotkami tez latają, oby dała co trzeba. co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez podobnie sie zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×