Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szklana balustrada

Polecane posty

Gość huto
Dnia 9.10.2019 o 13:25, Gość Konrad napisał:

Ml System dobrze obrabiają szkło, firma z Zaczernia. 

To prawda  Ml system świetnie obrobili szkło, że wizualnie prezentuje sie wpsaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita

Na początku się bałam, że szklo, to niebezpiecnie, ze się potłucze itd. Ale no emocje wzięły górę , i zamówiłam szklaną balustrade w ML system. Jakość szkła jest bardzo solidna, nie wiem co by się musialo wydarzyć, żeby się potłukło, więc uważam, ze to dobry zakup, a do tego świetnie siię prezentuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynio

W obróbce szkła zawsze pomaga mi firma Ml System, wykonując szklaną balustrade również kokrzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui
Dnia 19.12.2019 o 12:10, Gość Rita napisał:

Na początku się bałam, że szklo, to niebezpiecnie, ze się potłucze itd. Ale no emocje wzięły górę , i zamówiłam szklaną balustrade w ML system. Jakość szkła jest bardzo solidna, nie wiem co by się musialo wydarzyć, żeby się potłukło, więc uważam, ze to dobry zakup, a do tego świetnie siię prezentuje 🙂

u mnie się trochę spożnili z przyjazdem, ale no jakość wygrała i wybaczone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla

My też zamowilismy balustradę od ML System. Wygląda bardzo dobrze i mimo moich obaw jest solidna i nic a nic sie nie rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Moi znajomi mają piękną szklaną balustradę. Robili wszystko na wymiar, zamawiali bodajże od firmy szklane.eu. Wygląda super, aż wzięłam namiary i sama bym chciała mieć taką u siebie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Moi znajomi mają piękną szklaną balustradę. Robili wszystko na wymiar, zamawiali bodajże od firmy szklane.eu. Wygląda super, aż wzięłam namiary i sama bym chciała mieć taką u siebie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi dobrzy znajomi mają w domu szklane balustrady i wygląda to świetnie! Z tego co wiem są z firmy szklane.eu. Sprawdzałem ich ofertę i jest naprawdę fajna. W bliskiej przyszłości na pewno skorzystam z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest tylko ich czyszczenie, bo jak z jednej strony (wewnętrzna) jest ok, to z zewnątrz trzeba się dość mocno nabawić żeby smug nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moi dobrzy znajomi mają w domu szklane balustrady i wygląda to świetnie! Z tego co wiem są z firmy szklane.eu. Sprawdzałem ich ofertę i jest naprawdę fajna. W bliskiej przyszłości na pewno skorzystam z ich usług. 

Też posiadam balustrade od nich. Stoi u nas już kilka lat a nadal prezentuje się fantastycznie. Nie  ma co zwlekać, jak szklane elementy to tylko zamawiać w tej firmie 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka miała taką balustradę w domu i już z niej zrezygnowała. Bardzo drogo taka balustrada wychodzi, a do tego od kiedy mają dzieci, to po pierwsze - brudne to jest non stop, a po drugie - niebezpieczne. Także wygląda fajnie, ale jest bardzo mało praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam szklana balustradę.Moja znajoma ma ją w dwóch miejscach. Na balkonie oraz na schodach, I o ile na balkonie spisuje się to jako tak bo z uwagi na duzą odległość nie widać na niej zabrudzeń, to nie sprawdza się to zupełnie jeśli chodzi o balustradę na schodach. Szklo brudzi się i jest delikatne. 

Jeśli zależy Wam na czymś porządnym i atrakcyjnym z wyglądu, polecam zastanowić sie nad balustradą kutą. Zobaczcie sobie jakie cuda potrafią robić firmy, które specjalizują sie w kowalstwie artystycznym:

https://efekt-metal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze i najbardziej trwałe balustrady wykona dla ciebie tylko MPJ Glass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szklana balustrada jest bardzo ładna. Mają dzieci mają taką w domu. Drzwi  w całym domu też są w całości szklane, w większości delikatnie mleczne  Do gabinetu  -  przezroczyste - wszystko się  ładnie komponuje. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba 😍 No i nieprawdą jest, że się zbije, to bardzo, bardzo  grube szkło .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszkanie w nowoczesnym stylu, urozmaiciłam je zabudowami szklanymi w czarnej ramie i naprawdę jestem pod wrażeniem efektu końcowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje firm, które wykonują balustrady szklane. Wiem, że we Wrocławiu u nich można skorzystać z takich usług https://prolinea.eu/oferta/balustrady. Ja mam szklaną balustradę przy schodach. Połączona z elementami chromowanymi nadaje wnętrzu wyjątkowo nowoczesnego charakteru. Balustrada się sprawdza i łatwo utrzymać ją w czystości. Myślę, że sprawdzą się w wielu aranżacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe balustrady i dokładnie takie jak chcesz z pewnością wykona dla Was MPJ Glass!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę zlot miłośników firmy MP...

Mi się nie podobają szklane balustrady. Mam poczucie, że czegoś brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja  powiem wam, że  świetne  oferty na  balustrady szklane Kraków  właśnie znalazłam u firmy Ankora.   Mam  wrażenie, że to u nich można  zakupić solidną  balustradę wykonaną  z hartowanego szkła.  Widać, że  wszystko wykonują   z  pełną starannością i dbałością  o każdy szczegół. Także super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×