Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szklana balustrada

Polecane posty

Gość gość
My zamawialiśmy szklaną balustradę wraz ze wszystkimi okuciami ze sklepu http://www.qubaglass.pl/. Teraz jeszcze będziemy domawiać szklane przesuwne drzwi do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mam być szczera to szklana balustrada we wnętrzu pięknie się prezentuje, natomiast też warto zadbać o jej czystość bo szkło szybko się palcuje i łatwo je zaniedbać. www.nata.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne, nowocześnie wyglądające balustrady wykonuje firma www.budmaxsystem.pl z Gdyni. Wykorzystują połączenie aluminium i szkła, dzięki czemu powstają nowoczesne balustrady. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobione przez ślusarza z Rzeszowa bardzo ładne balustrady. Widać, po nich, że gość z Pekametu się zna na fachu. No i co najważniejsze nie było wcale drogo jak na tak duże miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są świetne w użytkowaniu i proste w utrzymaniu! Ja na przykład raz w tygodniu je umyję i wszystko jest w porządku. Nie wiem, może ta jakość to kwestia wykonawcy? http://inox-art.com.pl/ wykonali kawał dobrej roboty w postaci balustrad o niezwykle wysokiej jakości. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, szklane balustrady widziałam w realizacjach zakładu www.szklarzokuniew.pl mają naprawdę oryginalne pomysły, które pobudzają wyobraźnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam także balustradę szklaną od warszawskiego producenta MPJ Glass i muszę powiedzieć, że dobrze mi doradzili przy wyborze, na montaż też nie mogłam narzekać. co do samego produktu, to mogę powiedzieć, że prazentuje się okazale a czyści się bardzo prosto. zwykłą mikrofibrą. wydaje mi się, że typowe balustrady z mosiądzu i stali po woli odchodzą w niebyt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o balustrady na zewnątrz to warto zrobić ze stali nierdzewnej. Sprawdź np. tutaj i poczytaj http://akrostal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Szklane balustrady to bardzo fajny pomysł. Szukając takich produktów, bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą producenta wyrobów ze stali nierdzewnej Kobamet http://www.kobamet.pl/oferta/balustrady-szklane/ . Znajdziemy w niej bowiem wiele ciekawych, a co najważniejsze solidnie wykonanych produktów, które niewątpliwie będą ozdobą każdego domu czy ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont8922
Moim zdaniem szklana balustrada bardzo ładnie wygląda i mimo wszystko powiększa wnętrze, ponieważ szkło jest delikatne i potrafi dopasować się wszędzie. Zastanowiłabym się jednak nad tym przy małych dzieciakach. Jeśli chcecie to podsyłam też dobrą firmę http://vetro.pl/projects-archive/balustrady-szklane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie sobie na producenta mpjglass. Tam są piękne rzeczy na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz H
Polecam firmę MPJ Glass, zrobią ze szkła wszystko co tylko jest potrzebne a przy tym będzie to estetyczne, nowoczesne i bezpieczne nawet dla małych dzieci czy osób starszych , wiem bo zamawiałam kabinę prysznicową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam sobie zamówiłem szkło u szklarza z mojego miasta,a mocowania kupiłem przez internet na www.mocuj.pl ,polski produkt także jestem z nich zadowolony. Niebawem wrzucę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam balustrady ze szkła do domu i jestem mega zadowolona. Firma https://glass-design.pl/ robi najlepsze balustrady szklane zewnętrze i wewnętrzne w Poznaniu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam sobie montowałem szklana balustradę na schodach. zaoszczędziłem ponad polowe pieniedzy niz miałaby mi firma montować. Mocowania do szkła kupiłem bezpośrednio u producenta firma Mocujpl www.mocuj.pl Polecam naprawdę. Szkło zamówilem u szklarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Patrzyłam na stronę MPJ Glass i faktycznie dobrze to wygląda i do tego mają długą gwarancję. No faktycznie oferta warta grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44

Ale to chyba jeszcze zależy od tego, w jakim miejscu znajduje się budynek. Jeśli w centrum dużego miasta, balustrady będą się siłą rzeczy szybciej brudzić, podobnie jak szyby w oknach. Ja mam u siebie portfenetr z taką szklaną balustradą, mieszkam w dużym mieście i nie mam jakichś szczególnych problemów z utrzymaniem ich w czystości. Moim zdaniem to rozwiązanie jest bardzo estetyczne i łatwe w montażu, balustrada jest zamontowana bezpośrednio do ramy okiennej, a nie do muru. To fajna sprawa, bo nie musiałam zamawiać balustrady oddzielnie, była już zamontowana do okna balkonowego, mam na myśli coś takiego jak tu: https://empol.pl/balkony-francuskie/#1483392872125-8d96bb77-9b003ef8-0dcb6451-cea5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ja mam u siebie szklane balustrady w oknach i potwierdzam, że stosują szkło bezpieczne. Też o to pytałam w firmie Mitbau z Wrocławia, która produkowała dla nas portfenetry i wytłumaczyli nam, że nie ma takiego niebezpieczeństwa że w razie uszkodzenia ktoś się skaleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ml System dobrze obrabiają szkło, firma z Zaczernia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sama postanowiłam zainwestować w szklane balustrady i jestem z nich zadowolona. Wszystkim osobom z okolic Łodzi polecam skontaktować się z firmą www.gam-metal.pl Oni mają spore doświadczenie w wykonywaniu tego typu balustrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkakaka

Aluminiową balustradę na balkon zamówiłem na wymiar z szybą w firmie  specjall.pl gdzie specjalizują się w takich realizacjach i oferują sprawdzone materiały znanych marek więc można być spokojnym o trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirex

Ja gustuję w balustradach kutych i taką balustradę w naszym domu zamówiłem taką balustradę z tej firmy Metalex-Szyma. z Miejscowości Polska Nowo Wieś. Polecam skontaktować się z tą firmą bo robią niesamowite rzeczy  ( balustrady , bramy, balkony kute i tym podobne ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Wszystko zależy od doboru materiału i wykonania. Nie zatrudniaj byle ekipy tak jak zrobiłam to za pierwszym razem. Gdy zobaczyłam, że moje balustrady wyglądają strasznie zrezygnowałam z tej ekipy i za namową rodziny zadzwoniłam do szklane.eu. Tym razem się nie zawiodłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×