Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja322

szukam kochanka na niezobowiązujący seks

Polecane posty

Gość Kaja322

Sprawa wygląda tak. Od dawna marzę o romansie, ale nie mogę ryzykować ze znajomymi, bo wszyscy znają męża, mimo że podobam się facetom. Do tego nie mam za bardzo okazji, bo mąż bardzo dużo przebywa w domu, ja tez nie mam pretekstu by gdzieś znikać na noce. Niedługo jednak mąż wyjeżdża na kilka dni, więc chcę ten czas wykorzystać na spełnienie swoich fantazji. Jednak skoro mam zdradzić męża (po raz pierwszy) to facet z którym to zrobię, musi być tego wart. To nie może być pierwszy lepszy średnio atrakcyjny facet. Szukam kogoś naprawdę przystojnego, wysokiego, muskularnego, z dużym penisem i pięknym białym uśmiechem. Proszę więc realnie i krytycznie się ocenić, bo jeśli mnie okłamiesz że jesteś przystojny i umięśniony, to i tak nic Ci to nie da, ponieważ dam Ci potem kosza i stracimy oboje czas. Nie możesz być "dość atrakcyjny", musisz być przystojny, mieć super ciało i konkretnego penisa. Ja - 32 lata, duży biust, duża pupa, długie zgrabne nogi, długie ciemne włosy, ładna twarz, typ jak Monica Bellucci. Jeśli macie zamiar pytać "dlaczego szukasz go tutaj?" to odpowiadam "nie tylko tutaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja322
Fakt, nie napisałam. :) Bydgoszcz. Wolałabym oczywiście żeby mężczyzna dojechał tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
To ja zadam inne pytanie na co Ci mąż skoro chcesz go zdradzić? Nie lepiej się rozwieść i "legalnie" puszczać się na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak niewygórowane wymagania - sama z dupskiem jak szafa gdańska, ale facet musi być ę ą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja322
to nie jest temat z gatunku pogadankowych na temat moralności, więc nie odpowiem na Twoje pytanie, Pyskata90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Torunia. Autorko podaj wymiary tylko nie kłam bo i tak dam Ci kosza i stracimy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja322
Wzrost 170, waga 58 kg, wymiary 95-63-94. Klasyczna klepsydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyczny pączek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwuję ten temat i choć się nie łapię, bo nie jestem muskularny, to domyślałem się że zaraz ktoś skrytykuje :D jeśli dla kogoś 63 cm w talii to pączek, to wolę sobie nie wyobrażać jak sam wygląda :D ale autorko, cokolwiek byś napisała, skrytykują Cię, bo boli ich nie tylko to że chcesz być niewierną żoną, jak przede wszystkim to, że masz czelność szukać kogoś atrakcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyczny zmieniak, cienki nóżki, cienkie ronczki, ale jestem miły, nie bac cika weź mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podlizuj się dalej może jom pukniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak domino, bo był pewien chłopak z dziewczyną, puste mieszkanie świece i wino. Dobry seks kino z zadowoloną miną. Do drzwi mieszkania w progu sie minął z typem co wychodził od jego maniury. Wszedł przez wysoki próg do domu rury. Nie wiedział że to rura, nie wiedział jeszcze, tamten pozdrowił ją z góry sm eskiem. Zachowanie męskie , bez żadnych podejrzeń, telefonu przecież przeglądać jej nie bedzie. "Kolega u mnie był misiek" - wie, że to przejdzie. W d***e i w cyckach ta miala narzedzie. Kiedyś nadejdzie dzień w którym sie dowie. Myślala rura sobie że to głupi czlowiek. Lecz on nie okazał sie kiedy inny gosc z jego dupa po ulicy szedl. Czy to za malo miał rece w jej cyckach, język w ustach a tamtemu piana z pyska. Małach&Rufuz - rura. Posłuchaj tego zanim zdecydujesz sie na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyikonkretny
Witaj Kaju, ja jestem z Bydgoszczy. Odezwij się na adamranadam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×