Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża gdy on nie chce mieć dziecko.

Polecane posty

Gość gość

Pękła nam gumka oczy on wie. Powiedział, że ok zobaczymy, może ciąży z tego nie będzie. Dzisiaj rano zrobiłam testy i wyszły 2 kreski. Jesteśmy razem od 1, 5 roku. On nie chce mieć dziecka. Nie usunę ciąży. Nie wiem co mam zrobić. Napisał do mnie sms ,,Obiad ? Dzisiaj ? O 16 ? ". Nie odpisałam. Może lepiej, żebym juz zginęła z jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on wie o ciąży? Może najpierw mu powiedz a potem zobaczysz co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mu nie powiedziałem. I nie mam na to ochoty. Jest odpowiedzialny, ale nie chce go zmuszać do bycia ojcem. A nie chce nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powiedz mu o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ostatni tydzień miałam mdłości. I jeszcze powiedział do mnie ,, Ej bo zaczynam się martwić, że tatą zostanę". Wiem ze cieszyć się nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o tabletce antykoncepcyjnej po stosunku nie słyszałaś, durna c.ipo ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Głupie gadanie, albo to jest prowokacja?Wiadomo że w takiej sytuacji jest ciąża.Po co z nim jesteś skoro facet jest z Tobą żeby sobie pobzykać, nic wiecej.Poinformuj go że przypuszczasz ciąże.Jeśli jemu nie pasuje, niech liczy się z tym że będzie płacił alimenty.Krótka piłka,Nie uważasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile spoznia ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie uważa. Zwłaszcza jak nadstawia ci.py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy zawsze mówił, że ewentualnej ciąży stawi czoło. Ale to było tylko gadanie. Boję się. Okres powinnam mieć 2 tygodnie temu. No góra 1, 5 tygodnia temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu i tyle. A dlaczego nie zastosowałaś pigułki po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś czy o drogę pytasz czy to prowo? Zrobił dziecko, a ty chcesz znikać potulnie z jego życia? Jak pchał w nocy to teraz niech pcha w dzień :). To powinno też być w jego geście, a ty się lepiej nie zachowałaś, żeby ew. udać się razem z tobą do gina po tabletkę "po", jeśli nie chce być tatusiem. Na co liczyliście jak dałaś się "zalać"? Brak odpowiedzialności i informacji jak się "robi" dzieci, bo dni płodnych pewnie też sobie nie wyznaczasz, bo inaczej byście zareagowali w momencie takiej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnia mi się cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu. Nie wiesz co sie stanie, moze zaakceptuje. A jak nie to pozwij i alimenty, dziecku nalezy sie jak psu buda utrzymanie ze strony ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×