Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_nuddle

Uzależnienie :(

Polecane posty

Gość Black_nuddle

Ratujcie. Mam 19 lat. Mam obsesję na punkcie dojrzałych kobiet, a konkretnie 40+. Na początku filmy wystarczały, ale już nie umiem przestać o nich myśleć. To dzieje się non stop. Wyjde z domu, na każdym kroku widzę taką kobiete. W dodatku wydaje mi się, że każda z nich uśmiecha się do mnie. Mam już nawet ochotę podejść do sąsiadki, która jest samotna w wieku 44 lat, ale nie potrafię bo czuje się za mało przystojny. (żeby nie powiedzieć, brzydki) Co mam robić? Pomóżcie :( Zagubiony pyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz szukać pomocy w ośrodkach zajmujących się uzależnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała sąsiadka
Chcesz o tym popisać na priv? doswiadczona@cmoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_nuddle
Tak, chcę. Dziękuję. Wysłałem wiadomość już na Pani email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zartek
W tym ośrodku http://medox.org.pl leczą alkoholików, narkomanów... ale nie wiem czy też seksoholików! Warto popytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie skądś odczuwasz taką potrzebę. to emocjonalnie uzależnione. rozkminisz to u psychiatry albo na terapii ale samo w sobie może być to zwykłą potrzebą. to rozmawiaj z tą sąsiadką, niekoniecznie na tematy seksualno-związkowe. oswój się. spróbuj innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna41lat
Szkoda że jesteś brzydki, bo gdybyś był przystojny i dobrze zbudowany, chętnie nabiłabym się na Twojego konia i pozwoliła pobawić moimi dużymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet kuba
a ja z chęcią pogadam i zapoznam fajną kobietę , może troszkę o mnie 176 wzrostu 24 lata lubię poznawać nowe osoby i nie lubię nudy także jeżeli masz ochatę pogadać nawiązać dialog to zapraszam tel 571424989 albo na sky kuba123144 ......pisz dzwon na pogaduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam sexy dojrzałą sąsiadkę
ma wspaniałe uda i krocze tylko by się w nią złoić ona się często sama zaspokaja pragnąc wtedy by jej jakiś chłopak posmyrał ma bujna wyobraźnie i silnie przeżywa orgazmy dyszy jak psiór i się zaspokaja ma już swoje potrzeby niedługo spróbuje wody z prysznica albo świeczki i ogórków jaj pragnienia w samo zaspokajaniu są coraz większe !!!! widać że lubi się samoodprężyć pocierając swoją łechtakę będąc sama w domu myśli o kopulacji jest odważna w samo zaspokajaniu samoodpręża się parę razy na dzień ma duże żądze i silne orgazmy i głośno jęczy w trakcie uniesienia !!!! rozkraczył bym ją i wąchał jej krocze i kazał bym się jej masować po pręcisku nagle bym zaczął sapać a mój pręt obficie drgając zapaskudził by jej dłoń ona by się podniecała mym dotykiem po moim pójściu zaczęła by się masować doszła by i samoodprężyłaby się na maxx !!!! ma niepohamowane żądze w samo zaspakajaniu się kocha odprężenie, a po każdej sytuacji stresowej musie się samoodprężolić ręką masując się po kroczu do oporu aż się w pełni samo zaspokoi !!! zawsze przed snem się odpręża pod kołdrą sobie masuję w kroczu i myśli o tym że robi jej to jakiś dojrzały mężczyzna a czasem np. młodszy brat lub młodszy kolega a ona jemu masuję i wspólnie odpływają z rozkoszy jak się odpręży to się odwraca na bok i idzie spać !!! podkrada rodzicom gazety typu: Naj, Przyjaciółka, Olivia i idzie do pokoju i je przegląda masując się po kroczu gdy znajdzie zdjęcia jakiś mężczyzn otwiera na nich najlepiej jak są w bieliźnie i wyraźnie odznaczają im się genitalia i dyszy na nich masując się i przeżywa parę silnych orgazmów wyobrażając że to oni ja tam pieszczą aż w końcu odpływa na maksa i odczuwa przyjemną ulgę !!! wpadła ostatnio na pomysł żeby przeglądać na necie zdjęcia z facetami w obcisłych szortach, dżinsach i bieliźnie i siedzi przed kompem i się masuje nieraz po 2 godziny przeżywając silne orgazmy co jakiś czas tak drży z podniecenia że aż całe krzesło drży i skrzypi a ona odpływa i traci świadomość mówiąc ale bym się tam wypieścił ale bym ci tam powąchał w tym kroczu jak się w pełni zaspokoi to zasypia!!! wie po co ma to dziursko więc korzysta z niego ile może nieustannie się podnieca aż sobie tam obtarła i jak sika to ją piecze ale jest pobudliwa i każdy dotyk wywołuje u niej silne podniecenie i prowokuje ja do samoodprężnicowania się !!! próbowała pobudzić kota który, właził jej do mieszkania przez balkon od sąsiada. Znalazła kawałek plastikowego patyczka z klocków lego i kotu do picki wsadzała delikatnie chcąc wywołać podniecenie u niego ale jedynie mu podrażniła bo kot nie był w okresie rui więc się nie wzniecił i nie zapragnął się zaspokoić erogennie ale ją to podnieciło bardzo mocno więc szczeliła ręka kota w d**e aż zawył z bólu i uciekł omało nie spadając z balkonu na dół poszła do pokoju i zaczęła się masować za chwile miał mokro odpłynęła ze sześc razy i położyła się spać na godzinę boją znużyło !!!! jak siedzi na mszy w kościele to silnie zaciska uda ponieważ nieustannie jej się chce i czuje tam takie podniecenie jak przychodzi do domu to dokańcza z finałem odpływa na maxx i dyszy jak psiór !!! sprowokowała psa sąsiada dwuletniego ratlerka który miał straszną ruję i non stop wskakiwał na nogę i stukał o nią by się odprężyć na max. Zwabiała psa do mieszkania i zaraz wlazł jej na nogę a ona patrzyła na niego i go jeszcze zaczęła tam dotykać ręką aż pies się ześluzował a ona się tarła ręką po kroczu, a pies łoił jej nogę w końcu tak odpłynęła że aż ją wygięło i tak strasznie jęczała a pies chciał się zapalić na jej nodze aż w końcu doszedł i się złoił na jej łydkę a ona się odprężyła jak nigdy i praktykowała to później bardzo długo bo strasznie ją to podniecało aż w końcu psu skończyła się ruja i nie miał ochoty na stukanie nanożne więc powróciła do starych praktyk samoodprężenia !!!! chodziła cała zapocona w prześmiergłej podkoszulce strasznie gazowała z śmierdzącymi gazami, majtki miała mokre bo non stop się tarła po kroczu chodziła roztrzęsiona co chwile się samozaspakajała miała podrażnione krocze, gdy sikała to ją piekło gdy się kąpała w wannie to się odprężała wodą z prysznica, który kierowała na krocze dyszała jak psiór i chodziła spać spocona i nieumyta. W szkole nie mogła się dobrze skopić wszystko jom podniecało zaraz po przyjściu do domu się samozaspakajała myśląc o chłopakach z kasy ze ja tam pieszczą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×