Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwiuska89

Co robić?

Polecane posty

Gość sylwiuska89

Cześć dziewczyny, może opiszę wpierw swoją sytuację. Mam 26 lat, obecnie nie pracuję i nigdy nie pracowałam w Polsce, za granicą owszem (mam ogółem 4 letnie doświadczenie w pracy na produkcji) mieszkam w Szczecinie na stałe z mamą i dziadkiem. Po 4 latach spędzonych za granicą wróciłam do Polski. Ze względu na kręgosłup nie mogłam dłużej zostać w tamtej pracy. Wróciłam do siebie jednak nie mogę teoretycznie wykonywać pracy w której dźwigam rzeczy powyżej 5kg. Studiuję zarządzanie (zaocznie, jestem po drugim roku), kierunek który wybrałam sama i z którym nie wiążę przyszłości (może inaczej nie widzę jakoś tej przyszłości) i może przechodząc do sedna... Nie chcę narzekać, jestem tu nie od dziś i wiem że moja sytuacja nie jest najgorsza, wręcz przeciwnie jednak szukam bardziej porady co mam zrobić. Nie jestem w żadnej dziedzinie specjalistą, nie mam żadnych kierunkowych zainteresowań i nie wiem czy tracić czas na jakieś staże czy iść do pracy stałej, np. na produkcji i mieć te 1500zł na rękę a może więcej. Dlaczego o to pytam? Ponieważ zaczynam odczuwać, że cokolwiek zrobię i tak niczego nie zmienię. Nigdy się nie wyprowadzę od matki, nigdy się nie usamodzielnię. A może jest coś dzięki czemu odzyskałabym wiarę w to, że mogę zmienić swoją sytuację, może jakiś przydatny zawód? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×