Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co wasze dzieci mają fajnego w pokoju

Polecane posty

Gość gość
gosc z 19.34, Z fajnych rzeczy to na tej mapie swiata ma powieszone slonia i zyrafe z drutu 3D. Fajnie to wyglada. Zajumje spora czesc mapy ale nic nie przyslania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też ma mapę, ale kolorową. jedna ściana błękitna, trzy szare. biała roleta w drzwa na oknie. mebelki sosnowe, łóżko z ikei, biurko, komoda na bieliznę, piżamy i dziecięce pierdółki ze sklepu z sosnowymi meblami produkcji pl, skrzynka na zabawki kupiona na targu staroci i odnowiona. szafy w pokoju nie ma, bo ma wnękową w przedpokoju dla siebie. na podłodze puchaty dywan sztuczna owca z ikei i chodnik szmaciany kupiony na targu na prowincji. szału nie ma, ale jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu zamieszanie bo jedna napisała prawdy troche-ze tu na Kafe każda jest znawczynią modybi stylu ale jak jest temat o czyms ciekawym w pokoju dziecka to żadna nie napisze bo ma zwyczajnie jak Jadzka spod piątki. Moja corka tez ma białe meble ale z ikei hensvik takie niby "stare" i tez pudrowy róż jako dodatek do ścian i szare reszta dodatków czyli zasłony w oknach, dywan, pościel. Nie widze zeby z niej na sile robić księżniczkę ani tak do niej nie mowię czy nie ubieram na różowo do porzygu a i imię ma zwykle. Nie Oceniajcie jak nie znacie i nie widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie smieje z tego co napisala o znawczyniach z Kafe, tylko z tego jak malej pokoj urzadzila. Poza tym ton jej wypowiedzi pozostawia wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się jej pokój podoba jest z pomysłem a te które pluja jadem pewnie mają brązowe meble z płyty pilsniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, ze dziewczyna napisała, ze ludzie mają pokoje urządzone bez gustu ale o to, że robi z siebie znawcę trendów a nic nadzwyczajnego sama nie zaoferowała. Moje dzieciaki mają zwykły pokój- nie z komunistyczną meblościanką ale nie też taki z katalogu. Mnie się podoba i to mi wystarczy. Z opisów tych niby stylowych pań trudno jest odczytać czy tak naprawę zrobiły coś fajnego- bo pudrowy róż i białe meble niewiele konkretów nam dają. Coś w tym stylu może wyglądać i ślicznie i okropnie. Myślę, że autorka pytała o ciekawe rozwiązania i nietypowe pomysły. Przestańcie więc się przechwalać w idiotyczny sposób, krytykować jakieś wyimaginowane kafeterianki tylko rzućcie jakimś naprawdę fajnym i oryginalnym pomysłem- bo jeszcze chyba żaden ciekawy tu nie padł. Oskarżacie innych o brak polotu a same w tej kwestii wcale się jakoś nie wybijacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to idiotyzm opisywać, jak wygląda pokój. Ocenić możnaby po zdjęciu i tyle. Moja ma białe łóżko, meble w kolorze orzecha i blado różnowe ściany z białym sufitem. I co? I nic, bo żadna z Was nie wie, jak wygląda to konkretnie ;). Ta od starej szafy i puzzli - to, że ktoś jest architektem i ma meble antyczne i nowoczesne dodatki, nie znaczy, że mnie się to musi podobać, albo, że architekt automatycznie ma dobry gust ;). Dla mnie antyki wyglądają albo jak stare rupiecie albo jak meble muzealne (ładne, ale nadające się do sali balowej, a nie do saloniku albo pokoju dziecka). Moja koleżanka ma nawet antyczną komodę na ręczniki w łazience, która wygląda koszmarnie przy nowoczesnych, wzorzystych płytkach, ale owszem, jest oryginalna jak cholera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wmawiaj nam ze jak ktoś jest architektem to nie ma gustu i pojęcia o tym co robi. To taj jakby stwierdzić ze szewc nie zna sie na butach-juz dawno by z głodu umarł bo nikt by u niego nic nie robił. Takie meble w domu mogą wyglądać super jak i kiepsko a bez zdjecia ocenić sie nie da. Wy za to wcale nie grzeszycie lepszym tonem swoich wypowiedzi-ona wyśmiała i w sumie miała okropnie wiele racji w tym i juz żeście zaczęły pojazd na nia. Wredne typowe babska z kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie tez podoba to co napisała i sama chetnie bym pozmieniala w pokoju u dziecka na tak jakos bardziej dziewczęco bo teraz to faktycznie mam zwykla meblościanke i lozko zielono zolto wiec bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest gust? To jest upodobanie do czegoś i tyle. I bycie architektem nie czyni z kogoś wyroczni, tak samo jak bycie projektantem nie oznacza bycie wyrocznią w sprawie cudzej garderoby. Przecież każdą kolekcję ubrań ktoś projektuje i to nie znaczy, że one wszystkie muszą mi sie podobać. Tak samo z wnętrzem. Poza tym architekt projektuje budynek, nie jest dekoratorem wnętrz. Więc niby dlaczego ma być dla mnie wyrocznią? To może murarz też, bo w końcu stawia ściany? Antyki lub nowe ale postarzanie wizualnie meble to jest moda od jakiegoś czasu, moim zdaniem chybiona w dużej mierze, choć mam kilka postardzonych dodatków w mieszkaniu. Antyki w pokoju dziecka połączone z matą puzzlową na podłodze i obrazkiem świnki Peppy na ścianie wyglądają dla mnie fatalnie, nawet gdyby wszyscy architekci świata takie mieli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no wlasnie jakby byly wstawione zdjecia wtedy mozna byloby sobie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny klosz podala pani na poprzedniej stronie lamps& co i naklejka tez ladna. Taka mniej dziecinna ma fajne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają dla Ciebie fatalnie-w twojej wybrani jedynie bo nie byłaś tam, nie widziałaś i nigdy nic o takim połączeniu ładnego nie widziałaś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie (28tc) synek na razie będzie miał kącik w naszej sypialni, w domu na górze. W dzień najwięcej czasu spędzamy na dole, gdzie będzie bujaczek. W jego kąciku znajdować się będzie łóżeczko, przewijak, komodka. Motywem przewodnim będą sowy :) Pościel z acentem sów, na ścianie, nad łóżeczkiem obrazki z sowami. Do tego napis z jego imieniem. Wszystko nie cukierkowe, a w odcieniach szarości, beżów, brązów, może bladoniebieskich :) Tak to widzę :) Bez szałów i przepychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie macie...a teraz koniec juz tych sporów i udowadniania kto ma lepiej bo nie o to w tym temacie chodzi i tez nie o wyśmiewanie bo ktoś ma puzzle na podłodze (puzzle puzzlom nierówne) tylko o cis ciekawego-moje dziecko ma w pokoju podzielone-cześć sypialniana i cześć do zabaw i na tej części ma namiot zrobiony z materiału powieszony za czubek na suficie zeby sie trzymał prosto (tiaaa pochłaniacz i roznosiciel kurzu?) i w sumie kolory szaro-błękitno-biało na ścianach a na podłodze ma matę bambusowa i ścianę pomalowana farba tablicowa a co ciekawszy gadżet to wielka kolejka która z mezem zbudowali z pianki montażowej na deskach tylko szyny i kolejka kupiona reszta z lasu (drzewa itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy na etapie urządzania całego mieszkania, w tym pokoju 3-latka. Antyków i starych mebli szczerze nienawidzę i okropnie mi się nie podobają, zwłaszcza u dzieci. Urządzamy się w surowym, nowoczesnym stylu. Pokój dla syna ma mu posłużyć przez 3 lata, do czasu aż będzie szedł do szkoły, wtedy go przeorganizujemy. Póki co kolorowe mebelki (szafa narozna, komoda z szufladami i kontenerek na zabawki), lóżko biało - orzechowe, ściany w odcieniach zieleni, dodatki pomarańczowe, na podłodze dywan z drogami bo jest ogromnym fanem samochodów, obniżony sufit na oświetlenie, gdzie główną role pełni samochodzikowa lampa, kolo lóżka lampka wiszącą, jako, ze mamy nisko okna to przy oknie wiszący z sufitu fotel. Moim zdaniem to wesoly pokoik odpowiedni dla 3-6 latka, na ścianie przy lozku być może wyladuje podobizna jego wielkiego idola Zygzaka McQueena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pokój bardziej kiczowaty niz ten różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokój mojej córeczki jest w pastelowych naturalnych odcieniach, jest w nim teepee, huśtawka i dużo proporczyków zawieszonych na suficie, mamy tez piękna lniana pościel z duuza ilością poduch (szyłam ją na zamówienie w papillon - shop.pl ) , które moja córeczka rozrzuca po całym pokoju, ale taka dekoracja łóżka daje wrażenie przytulnosci w pokoju. najbardziej z wszystkich pomieszczeń w domu lubię przebywać własnie w pokoiku mojej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27, antyki w pokoju dziecka dla mnie zawsze wyglądają kijowo, nie muszę widzieć, żeby wiedzieć, że mi się to nie podoba. Może te meble są ładne same w sobie, ale nie w dziecinnym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mam wrażenie, ze zapominają dla kogo ma to być pokój... Biel, jasny róż, te pokoje takie smutne się wydają, mało dziecięce... Mój syn woli w pokoju cos DLA SIEBIE czyli z ulubionymi postaciami, żywe kolory na ścianach itp. Dla Was moze to i kicz, ale to ma być pokój dziecka a nie muzeum, i tak narozwala zabawek i będzie miał swoje królestwo zrobione po swojemu a nie po mamusiowemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Meble, a konkretnie z tych: http://mebelkowo.com.pl/category/dla-dzieci świetna sprawa, bo wszystkie produkty są atestowane, zgodne i przebadane na zgodność z normami polskimi oraz europejskimi pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości według norm, a do tego do malowania mebli firma używa wyłącznie ekologicznych i atestowanych farb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he biel, jednym róż, szary-no fest smutne...lepiej dwie zielone dwie żółte a sufit czerwony... To pokój dziecka co nie zmienia faktu ze fajne sa teraz modne i ładne odcienie szarości bieli różu czy błękitu a dodatki czarne. Zabawek przeciez takich dziecko nie ma-kolorowe. Ze ściany sa stonowane to chyba nic złego. Nie chodzi o zapominanie dla kogo to pokój a raczej o dopasowanie go do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Moja córeczka ma zegar ścienny, wygląda świetnie! Zobacz tu http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 15 latek ma chlewik i wg niego to fajne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma w swoim pokoju jak sama chciała i mam w 4 literach czy komuś się podoba czy nie grunt ze jej się podoba. Co dla innych kicz dla innych fajne i takim podejściem to każdy ma beznadziejnie w domu . Dla mnie liczy się osobny pokoj i porządek oczywiście nie zawsze on jest jak to udziela i jest to dla mnie normalne. Ale ogarniam ile mogę temat. Szczerze znajomi twierdzą że ma fajnie ale czy coś szczególnie rzuca się w oczy nie wiem. Ja bym wolała inaczej urządzić pokój jej ale jak napisałam to jej świat i ma ona w nim dobrze się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam meble forte snow kupilismy gdy szla do szkoly :) meble na lata, wszytsko do nich pasuje. polecm, solidne duza szafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urne z prochami babci Leokadii, mamy ubaw, gdy wysypie sobie na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to u dziecka - miało być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=meble+snow+forte&biw=1600&bih=828&tbm=isch&imgil=0fBwGwcohgshyM%253A%253B3NHx-yy1WIFYHM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.forte.com.pl%25252Fmeble%25252Fkolekcje%25252Fsnow.html&source=iu&pf=m&fir=0fBwGwcohgshyM%253A%252C3NHx-yy1WIFYHM%252C_&usg=__diIwy0dAVWJf1LnjJLHBmg7iGZI%3D&ved=0CEAQyjdqFQoTCJnHgJ_xgMcCFYumcgodF7wJdw&ei=9w-5VdnvFYvNygOX-Ka4Bw#imgrc=0fBwGwcohgshyM%3A&usg=__diIwy0dAVWJf1LnjJLHBmg7iGZI%3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=meble+snow+forte&biw=1600&bih=828&tbm=isch&imgil=0fBwGwcohgshyM%253A%253B3NHx-yy1WIFYHM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.forte.com.pl%25252Fmeble%25252Fkolekcje%25252Fsnow.html&source=iu&pf=m&fir=0fBwGwcohgshyM%253A%252C3NHx-yy1WIFYHM%252C_&usg=__diIwy0dAVWJf1LnjJLHBmg7iGZI%3D&ved=0CEAQyjdqFQoTCJnHgJ_xgMcCFYumcgodF7wJdw&ei=9w-5VdnvFYvNygOX-Ka4Bw#imgrc=Qi844d0QtX0ToM%3A&usg=__diIwy0dAVWJf1LnjJLHBmg7iGZI%3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×