Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co wasze dzieci mają fajnego w pokoju

Polecane posty

Gość gość
a dokładnie takie jak na 2 zdjeciu, i nam to starczylo, zadnych pierół, zasmiecania pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tuz przed remontem u mojego przyszlego pierwszoklasisty i mam takie plany:syn ma ciemnobrazowe meble do tego sciany beda szare z zoltym pasem sciana obok biurka bedzie pomalowana farba tablicowa nad lozkiem syn zazyczyl sobie tapete z motywem kosmosu do tego na lozku beda poduchy w odcieniu zolty szary moim zdaniem pokoj dziecka ma mu sie podobac a nie tylko wygladac a co do tych kiczowatych bialych mebli to kolezanka zrobila synowi pokoj marynistyczny z wlasnie bialymi meblami wyglada jak z zurnala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma fototapetę z olbrzymią mapą świata, na którą przykleja sobie kolorowe kółka w miejscach, które chce odwiedzić, z krótką notatką dlaczego (właściwie to już cały świat ma w kółkach :D), ma jakiś system kolorów, kółka czerwone to te, które chce odwiedzić najbardziej, a zielone chyba to takie mniej ciekawe dla niej. Syn z kolei ma dużo gadżetów związanych z lotnictwem (modele, zdjęcia itp), bardzo się tym interesuje od małego, pierwszy samolot dostał w wieku niecałych 2 lat, do tej pory stoi na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w urzadzaniu pokoju dziecka i nie tylko nalezy sie zastanowic nad tematem np.ksiezniczki ,auta,samoloty,kosmos itp....Ja osobiscie nie jestem fanka mega rozowych pokoi ale wole dodac np dodatki w tym kolorze i tak np do pokoju o samolotach mozna zawiesic pod sufitem jakis model do pokoju pirata mozna dodac kolo ratunkowe a do malego astronoma zawiesic pod sufitem uklad sloneczny i wiem ze pokoj ksiezniczki moze wydawac sie kiczowaty ale w tym wypadku najwazniejsze jest zdanie tej malej ksiezniczki ktora w nim mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraKowal
Ja mam już nieco starszą córeczkę i kupiłam jej ostatnio do pokoju nowe meble Pinio Parole w sklepie http://mebelkowo.com.pl/ . Wybrałam białą szafę, do tego komodę w takim samym kolorze, a także biurko i biało brązowe łóżko. Ściany mają ocień kremowy, dodatkowo przykleiłam na jednej z nich fototapetę z układem planetarnym, ponieważ mała uwielbia wpatrywać się w gwiazdy. Poza tym obowiązkowym elementem wyposażenia jej pokoiku musiał być teleskop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mój syn ma zestaw z meblika, bardzo fajny i praktyczny, meble są mocne i fajnie zaprojektowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie synek ma wszytskie meble w kolorach takich stonowanych, niebieski, błękit, niby to zimne kolory, ale on uwielbia kosmos. Do tego ma rolety w gwiazdki i księżyce (http://www.aluprofil.gda.pl/com/alu2f-3.jpg), które sam sobie wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triszka21
Moje dzieciaki mają fajny, designerski zegar http://enyoart.pl/dodatki/dekoracje/zegary/ Kiedyś przypadkiem wypatrzyłam, kiedy szukałam czegoś do salonu i postanowiłam im kupić. Aktualnie jest to rzecz, którą się chwalą przed kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 1,5 roku . Panel jasna sosna , kolor ścian pastelowy jasny żółty . Komplet mebli z ATB dąb wanilia ( łóżeczko , szafa , komoda , półka wisząca ) duży okrągły dywan kawa z mlekiem , mały regał z pojemnikami na zabawki . Prosto i stylowo , teraz zamierzam kupić stoliczek i krzesełka dla dzieci z mamuta (ikea) . Dziecięce rolety białe w sówki a firany to zależy , mam kilka kompletów i to już takie bardziej dziecięce zazwyczaj w jasnych barwach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fajnych rzeczy mój syn miał gadżety zgodne z zaintetesowaniami. Dinozaury, kolejkę, mapy, globusy, mikroskop i lunetę, sprzęt i trofea sportowe, plakaty filmowe, barwy ulubionej drużyny piłkarskiej, książki, broń białą, kamienie, żółwika szczurka i rybki. Oj było tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn 6l., ma pokój 12m a w nim łóżko drewniane z materacem, biurko, komodę na ubrania, regał otwarty na zabawki i ksiązki oraz wbudowaną na wymiar szafę wnękową. Wszystkie meble są jasne. Na jednej ścianie - 1/2 ściany jest fototapeta z "dziecięcą" mapą świata. W pokoju są dodatki marynistyczne tj. na karniszu wisi girlanda chorągiewek w kolorach: biały, granatowy, czerwony. Na białym kocu nakrytym łóżko leżą poduszki białe i granatowe z nadrukiem kotwicy. Na półce nad łóżkiem w dwóch duzych czarnych ramach są wizerunki - reksio i przyjaciele (biało czarny obrazek jak w kolorowance - znalazłam w necie i wydrukowałam) obok podpórki do książek w kształcie metalowego roweru - Pepco. Obok obrazków reksia są 2 wazoniki - jeden granatowy, drugi większy przeźroczysty a w nim muszle i kamyki z plaży. Na jednej ze ścian są 2 półki szare w kształcie domku (Pepco), a w środku na malutkim krzesełku bujanym siedzi miś, w drugim jest autko. Przy łóżku dziecko ma lampkę nocną z czarnym kloszem. Wszystko wygląda łądnie, estetycznie, nie jest przeładowane, bo i zabawki są w jednym miejscu. Synek uwielbia swój pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja córka chodzi za mną żebym jej kupiła takie mebelki do zabawy jak ma w przedszkolu. Mebelki są piękne i wiem już nawet jaka firma je produkuje http://www.refas.pl/. Miejsca tez ma sporo w pokoju,więc może jej kupię na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoju mojego dziecka najfajniejsze jest moje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiśśśka
Ostatnim fajnym zakupem była designerska lampka na biurko AJE-Saturn podstawa fajnie zmienia kolory, jak ktoś potrzebuje to polecam. No i rzecz jasna dobrze oświetla biurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka1
nasza mała ma mapkę barcelony, bo tam się zaręczyliśmy :) mamy ją z maptu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu callosci nie czytalam ale chyba odbiegam troszke.Moja corka (4l) ma w pokoju sciany w kolrze zoltym taki sloneczny ,nie nachalny.Meble sa koloru mietowego,firany dosc intensywny zielony.Niestety tylko zwykle zaluzje,bez zadnych urozmaicen.:)Lozko ma rozkladane w kolorze zielono???mietowym???Zyrandol w ksiezniczki:)a lampka nocna to taki kolorowy slimak z obraazkami.Na podlodze normalne panele w kolorze debowym.Hitem w jej pokoju jest natomiast paskudna dmuchaana pufa ktorej nie pozzwala wyniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Śmiać mi sie chce gdy czytam wypociny i przechwałki idiotek na tym forum.Czy wy nie macie innych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z fajnych rzeczy w pokoju córki mam kącik czytelniczy - worek soko, do tego półeczki na przyprawy z Ikea (na nich książki), reszta książek w niewysokich koszach i lampka stojąca, biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz innych zajęć niz czytanie tych przechwałek? Niczym sie nie różnisz! Jedne piszą a drugie czytają i jeszcze tak mało Ci potrzeba do "śmiechu" coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamama
Moja córka ma fajna lampkę AjeSaturn, bardzo ładnie wygląda i dobrze oświetla. Ma trzy stopnie regulowania światła, także może służyć jako lampka nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mapę z maptu.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u mojego chyba przesada. Kwadratowy regał z ikei na całą ścianę z kwadratowymi dziurami. Pełno dinozaurów, transformersów, smoków z Jak wytresować smoka, figurek z gwiezdnych wojen i lego. Łóżko z przymocowanymi szafkami (prezent od babci). Fotel, Lampka globus. Keyboard bo lubi grać. Plus szafka na tv, a na niej tv. Pod nim PS3, Wii, PS2, Nintendo, PsP no i sporo gier i bajek. Co ciekawe on nic nie chce na zakupach w sklepach, ale jak raz na trzy miesiące coś zobaczy i jest miłość od 1szego wejrzenia to "musi to mieć" Ps. Mieszkamy w Anglii więc pewne rzeczy nie wychodzą tu tak kosztownie jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój moich dzieci jest kolorowy, farba tablicowa jest na drzwiach, dużo obrazków, zdjęć , kolorowe pojemniki , biurko jest duże a na nim nie ma za wiele, żeby dziecko się nie rozpraszało, stoi na nim lampka Aje Saturn, której podstawa zmienia kolory, ma tez ładny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ogromny dywan do zabawy, a raczej wykładzinę. Kupiłam na akcila.sklep i jestem mega zadowolona. Najlepiej, żeby dywan pasował do pokoju kolorystycznie. Wtedy chyba najlepiej jasne ściany, dziecko czuje się lepiej w takim pomieszczeniu. Takie kolory optycznie powiększają pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×