Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azazzel

Zatopisz się i zapomnisz?

Polecane posty

acha panie smof.. debilne forum. czy to tu, czy gdzie indziej.. wszedzie jest debilnie.. bo nigdzie nikt nie potrafi sie zdobyc na naprawde szczera odpowiedz.. dlaczego tego wlasnie pragne? dlaczego szukam wlasnie takiego seksu? ps. a forum jest jak by nie patrzec dyskusyjne i moge pisac co mi do glowy przychodzi.. a ty mozesz odpowiadac. moze w koncu sie czegos madrego dowiem.. na debilnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido, nigdzie nie napisalam, że jesteś głupia, nie myślę tak o Tobie. mam wrazenie, ze Twoje oczekiwania co do odpowiedzi są zbyt wygórowane. pytasz o motywy, odczucia, myślę, ze są takie same jak Twoje gdy zatapiasz sie w ramionach ukochanego męzczyzny. każdy z nas w inny sposób okazuje swoje uczucia i realizuje pragnienia i kazdy z nas ma prawo do własnych. i mam wrazenie, że bierzesz mnie za meżczyznę, który lubi być górą :) ale jestem kobietą i wolę być po tej drugiej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido, niepotrzebnie dorabiasz jakaś ideologię do c:-) czegoś co jest bardzo proste. każdy w seksie czy w życiu lubi coś bardziej a cos mniej, a czegoś nie lubi. to co jednych podnieca na innych nie robi wrażenia i odwrotnie. Ot, cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce dorabiac ideologii.. chce zrozumiec co czuje czlowiek zadajacy swojemu partnerowi swiadomy bol i patrzacy na jego cierpienie.. bo przeciez cos nim kieruje. mowimy tu o zgodnosci miedzy partnerami.. zadawaniu i przyjmowaniu bolu w imie milosci.. ??? tak kocham, ze dam sie zabic? tak kocham, ze jestem w stanie zabic? to jest chyba zagadka nie do rozwiazania.. milosc czy choroba psychiczna? a moze tu nie ma miejsca na zadna milosc.. jest tylko szukanie mocnych wrazen.. niczym skok na bungee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem trochę przeginasz , bo z tym morderstwem to mnie zatkało. mam wrażenie, że obie piszemy o czymś zupełnie innym i może to i dobrze, że nie możesz znaleść odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie przeginam. zdarzaja sie niestety wypadki. na przyklad uduszenie dziewczyny foliowa torba podczas aktu seksualnego. mozna powiedziec taki los.. ale czy musialo do tego dojsc? wierze, ze mezczyzna ktoremu zaufala mogl sie zapomniec robiac sobie dobrze jej cialem.. przeciez skoro wlasnie odlatywal i poznawal nowe gwiazdy nie mogl pilnowac doplywu powietrza , wrecz przeciwnie... jeszcze bardziej ja zaciskal. taki los.. ale przeciez mozna powiedziec, ze jesli nie tak.. to mogla postradac zycie inaczej. co za roznica. na drodze, czy pod folia. konczac temat chcialam powiedziec, ze moim zdaniem prawdziwa tajemnica takich zachowan tkwi w latach dzieciecych i mlodosci (nie bede siegac glebiej, bo nei wszyscy sa w taki sposob wierzacy) jesli dziecko nie jest bezwarunkowo kochane, tylko musi zaslugiwac na milosc i szacunek wbrew swojej woli (grajac na skrzypeczkach lub jezdzac na smierdzacym koniku) .. to w doroslym zyciu albo kontynuje zaslugiwanie, lub bierze odwet. tylko byc moze nie zdaja sobie z tego sprawy. uleglosci i dominacji nie mozna porownac do lubienia lub nie lubienia banana :) .. chyba sie zapetlilam.. ide na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam pewne podejrzenia co do Twojej dociekliwości i się nie pomyliłam. żadna odpowiedź jaką usłyszysz nie będzie dobra. chyba że usłyszymy to co chcesz usłyszeć :) a przestępstw na tle seksualnym jest cała masa i czeczeńscy też nie brakuje. ale co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. nie to co chce. niczego nie chce.. oprocz poznania motywu/ow takiej milosci. nie czuj sie w obowiazku odpowiadac.. wiem, ze nie odpowiesz. ani nikt inny tego tez nie zrobi.. bo nikt nie przyzna sie do powodow slabosci. dzieki za uwage.. i rozmowe :) wszystkiego najlepszego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida chyba czekasz na to, że ktoś tu napiszę, że to choroba psychiczna albo zwyrodnienie ale niestety muszę Cię rozczarować Ciebie kręci facet i maślane oczy jakieś pieszczoty a su kreci facet i pejcz, tak jak jednego motor a drugiego samochód. Zapewne nie dopuszczasz do siebie myśli, że w tym wszystkim jest uczucie jak to nazywasz wyższe otóż jest. Kocha się na różne sposoby nieprawdaż? Nie ma co szukać w wychowaniu środowisku itd. bo idąc tym tokiem rozumowania homoseksualizm to choroba, a seks trochę bardziej ostry (czyt. jakieś klapsy) to odgrywanie się za bicie w dzieciństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Myślę, że są ludzie bardziej wrażliwi i mniej. Jednym niewiele potrzeba do wybicia się na wyżyny, a innym trzeba silniejszych emocji. Może to zwykle predyspozycje, podobne do tych, które pozwalają np. na pracę w ekstremalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym sobie p********ał jakąś fajną laskę dominując ją niekoniecznie tłukąc tylko dominując potargał za włosy sprzedał parę klapsów, wyp********ił w usta aż po same ja ja. Kazał wylizać tyłek. Mocno ją wydy mał w dupcię Tylko że wyniuchać gdzieś taką to niestety nie wiem jak. Pomoże ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMi
Kotka poes.P*********m ci juz dawno kogoś:)byłaś walona po rogach.Nawet samicy czasem wyrastają rogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMi
był i jest mój na czacie mailu skypie,Zawsze był:)Zapomniałam dodać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×