Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

A ja uważam że picie alkoholu w miejscach publicznych jest fajne

Polecane posty

Gość gość
żeby dzieciarnia i ludzie których rozwój intelektualny zatrzymał się na etapie gimnazjum nie chlali w parkach gdzie bawią się dzieci, zostawiając syf i często zwyczajnię upijając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież i tak ludzie tak robią :) w Niemczech nie ma zakazu picia w miejscach publicznych. Można? Można :) A kulturalne picie piwa w parku jest fajne, z umiarem oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym nie chciała iść na spacer i takich "kulturalnych" ludzi spotkać. Najwyraźniej w Niemczech niepotrzebny jest zakaz, a w Polsce tak (taki brak kultury narodowy). Teraz przynajmniej można bydłu wlepić mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz przynajmniej można bydłu wlepić mandat. " Masz dziwną wizje świata, jeśli myslisz że alkohol poza miejscami wyznaczonymi pije tylko "bydło". A ja bym chciała móc się napić kulturalnie nie bojąc się bezsensownej kary 100 zł, o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasieńko, jesteś dziewicą ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale było i jest za dużo bydła żeby do każdego z osobna podchodzić lub go pilnować na wypadek gdyby jednak miał się spić na ławce obok placu zabaw. Dlatego jest jeden zakaz dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest żelazną jak iron maiden :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzam koleżankę na blokowisku i tam jest normalne picie piwa na ławkach na ogrodzonym placu zabaw dla dzieci:-PRodzice,którzy przychodzą tam z dziećmi piją sobie,kiedy dzieci się bawią,ale piją z umiarem,bo nikt nie wraca stamtąd pijany.Są osoby,którym to przeszkadza,myślę,że pojawi się straż miejska i mandaty.Mnie to nie obchodzi w sumie,ale koleżanka ma dziecko i mówi,że to głupie zachowanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że fajne:-)Tak na ławce koło szkoły to dopiero przeżycie,albo w parku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×