Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

która lubi robić lodzika

Polecane posty

Gość truskaweczka24
A ja zabieram twoja rękę ze swojej piersi i wkładam palca do ust... Powoli sse lekko gryzę... Żebyś wiedział co zrobię za chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... o tak Maleńka ... Zrób to ... Sterczy twardy czekając na Twe gorące usta ... pochyl się i weź go do buzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Schodze z twojej twarzy... Całuje twoja szyję i niżej... Tors i niżej... Brzuch... Lekko gryzę twoje jądra lubisz to... Wiem ze tak... A potem biorę go do ust... Głęboko coraz głębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia moze ty sie piszesz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... o tak Truskaweczko ... spłatam dłonie w Twe włosy przytrzymując Twą głowę i dopycham k****a po same gardło ... aż jajka ocierając się o Twoje wargi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Możesz kierować moja głowa... Możesz zwalniać lub przyspieszać... A ja ruszam językiem... Czujesz to... Wiem ze ci się podoba... Możesz robić co chcesz jestem twoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... osz Ty Mała ... Truskaweczko ... kładę Cię na plecy na wielkim łóżku stając przed Tobą obejmuje dłońmi Twą głowę wpychając k****a po same gardło ... aż zaczynasz się krztusić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Ja się nie ksztuszę jestem wytrawnym graczem... Ale widzę lubisz na ostro... Wiec ja wbijam paznokcie w twoje pośladki... Drapie twoje umięśnione plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Truskaweczko ... hmmmmm ... czując jak wbijasz paznokcie obejmuje dłonią Twe gardełko lekko przyduszając wsuwając k****a po woli ... raz za razem ... ... przyspieszając dopycham go coraz mocniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Czuje ze jesteś bardzo nakręcony wiec wyciągam go z ust i bawię się twoimi jądrami... Chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... pobaw się Maleńka ... pobaw ... na przemian ... raz jednym ... raz drugim ... Truskaweczko ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Musimy kończyć mój lizaczku... Biorę go do ust i poruszam się coraz szybciej i szybciej... Czuje jak pęcznieje. Jeszcze chwila i skończysz... Czuje jak napinacz mięśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... z chęcią bym skończył w Twoich ustach w realu Truskaweczko zalewając śmietaną Twoje gorące usta i słodką buzię ... ale zanim byśmy się rozstali musiała byś się ładnie wypiąć ... bo bez wypieszczenia od tyłu Twoje słodkiej p**dusi, pośladków i rowka nigdzie bym Cię nie wypuścił ... ... a jak bym Cię już wypieścił Truskaweczko to chętnie bym Cię bzyknął od tyłu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Bardzo chętnie... Ale już nie dzisiaj... Jutro praca może spotkamy się jeszcze kiedyś... Tylko mnie nie zapomnij...:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty truskaweczka jak nie przestaniesz używać mojego nicka to zgłoszenia cie do adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej Truskaweczki nie mógłbym zapomnieć ;-) ... Może wymienimy się @ ... zawsze jakiś kontakt zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podam swój napisz jak masz ochote ;-) kawasaki3c@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę kawasaki ... Dawno go nie było. Tak czytam zasnąć nie mogąc aż się nakręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ale nie robie go często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko co tu się działo... Dlaczego poszedłem spać o 23...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki myślicie że dzisiaj truskaweczka tez się pojawi. Truskaweczko come back...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że moja matka bije wszystkie na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truskaweczka lubi lizać fiuteczka. Lecz czy fiutek dobrze stoi i lizania się nie boi. Aby z niego pała była mocno będziesz się męczyła. Lecz nagrodę będziesz miała, bo ten kremik cuda zdziała, wszystkie zmarszczki znikną rychło, tylko będzie trochę cuchło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 23.30 no poeta to ty nie będziesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żadna kobieta nie lubi być w ten sposób poniźana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki3c
Truskaweczko jesteś tu może? ... :-) ... tak jak pisałem takiej Truskaweczki się nie zapomina ;-) kawasaki3c@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka24
Jestem a co stęskniłeś się?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki3c
A no stęskniłem za Tobą Truskaweczko ... ;-) co porabiasz w piątkowy wieczór Maleńka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Ja tam lubię robić i to bardzo. :) Sama się dobieram do faceta spodni, nie musi mnie tam ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×