Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alkohol a karmienie piersią

Polecane posty

Gość gośćaaa
Ja pierwszy raz wyszłam jak dziecko miało 4 miesiące na wesele i piłam tam wódkę, moja mała przez ten czas była karmiona mm po prostu ja swoje mleko odciągałam i na weselu musiałam odciągać. Następnego dnia odciągałam cąły dzień nakarmiłam małą dopiero na noc. Wtedy bardzo szybko mnie ścieło na tym weselu bo dawno nie piłam :) To zalezy o której planujecie wrócić i czy rzeczywiście skończy się na tych trzech piwach :) Ale jesli będa to trzy piwa i wrócicie przed 24 to myslę, że będziesz mogła nakarmic małą następnego dnia rano o 8 około. Twoje dziecko jest jeszcze bardzo małe, praktycznie noworodek pamiętam że moha córka gdy wróciłam po nią następnego dnia była jakaś dziwna. Jakby się na mnie obraziła że ją zostawiłam. byłą smutna nie uśmiechała się, ale spokojna. Dziwne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze dziecko 4 miesiące. a ta wóde pije. Ale wstyd. Jaki wy kobiety poziom reprezentuje cię? Tak glupio maga chyba postępować takie głupie dziunie a nie dorosle, odpowiedzialne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujemy wyjść kolo 15 i wrócić gora o 20.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i twój partner nie będzie pił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.14, odpowiedzialna kobieta która jest matką ma siedzieć do ukończenia przez jej dziecko 18 lat w domu grzecznie tylko w pampersach kupić itd? Wyjść napić się i poczuć się kobiet a nie tylko matka to taka zbrodnia? Zostawić dziecko babci na kilka godz to tak wielka zbrodnia? Czemu wszystkie tu udajecie takie matki polki? Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z tego co czytam. Czy pije w obecności dziecka? Nie. Czy karmie je po alko? Nie. Czy dziecko jest pozostawione samo sobie? Nie, będzie z babcia, a to najlepsza "niania" pod słońcem. Ona zadowolona z czasu spędzonego w wnuczka i ja z mężem również bo mamy kilka godz dla siebie żeby wyjść sami napić się piwa pośmiać i poczuć się jak za czasów kiedy nie byliśmy jeszcze rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner ma łeb jak sklep hehe, wypije może jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę żebyś dała znać tu w tym wątku, za jakieś 2 miesiące, że już nie karmisz piersią, że skończyło ci się mleko albo że dziecko nie najadało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałbym nie karmić? Bo wyjdę raz napić się piwa? Haha. A co do najadania to jakbyś posiadała ciut wiedzy o karmieniu piersią, wiedziała byś, że nie ma czegoś takiego ze dziecko się nie najada. Mleka matka ma zawsze tyle ile dziecku trzeba, i napewno jedno wyjście nie zaburzy mi laktacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie bardzo mi przykro,że musicie się napić, żeby poczuć się kobietami, żeby posmiac się z mężem. Przykro mi że tęsknocie za czasami kiedy nie mieliscie dziecka. Dla mnie to abstrakcja żeby kobieta karmiąca musiała pić koniecznie alkohol, bo bez tego nie umie się wyluzowac. I nie o to chodzi żeby być grzecznym i ułożonym do 18 stki dziecka tylko o to by używać MÓZGU. bo matka karmiąca, matka niemowlaka wraz z ojcem dziecka muszą koniecznie pić mając pod opieką dziecko, nawet jak przez czas libacji bedzie z niania reprezentują totalną nieodpowiedzialnosc, głupotę i patologię. Po prostu wstyd. Ale to waszą sprawą jakii jesteście kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie pila alkoholu ale to autorki decyzja. Natomiast nie pitolcie ze po jednej nocy nie karmienia przestanie kp. Ja bylam na szkoleniu z pracy jak maly mial 6 tyg. Nie bylo mnie w domu ponad 8h i jakos nie stracilam pokarmu mimo ze odciagnelam mleko w tym czasie tylko raz. Jarmilam z poeodzeniem do 7 miesiecy i odstawilam bo chcialam a nie dlatego ze stracilam pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze juz z Tobą bo brak mi słów. Wypicie 2-3 piw to patologia i libacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwiez którąś tam wyżej że dziecko może się nie najadac. Moja córka nie przybierała na wadze, ciągle była głodna, dopiero jak przeszła na mm wszystkich zaczelo grać. Więc jestes w będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadasz bo ci wstyd poza tym nie masz już argumentów;) baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mam niemowle w domu i umówiłam sie z kolezankami do pabu ale ja nie bede pić, ide na góra 2-3 h,dla mnie jest wazne dziecko, przyjde i moge mu dać cycka a nie kombinowac kiedy,za ile moge a za ile nie moge i nie martwic sie ze cos sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha haha zeby poczuc sie kobieta to trzeba sie schlać,ja pierdziele ale patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widac z jakiego pokroju kobietami mamy tu do czynienia. Maja dziecko kilka tyg i już musza od macierzyństwa odpoczywać. Wogole można chcieć odpocząć od sprzątania, gotowania ale od bycia matka?; WTF? Wam już całkiem w główkach się poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tylko ciekawa ile z tych co tutaj tak najezdzaja na picie alkoholu podczas kp pali papierochy i palilo nawet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie paliłam papierosów i nie palę - nie popieram picia alkoholu, kiedy niemowlę jest tak małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją jak dowiedziała się i ciąży tego samego dnia rzucilam palenie, do dzisiaj nie pale, mam 4 letnie dziecko i kilka razy okazuje wypilam drinka ew samersby. Nie wyobrazam zajmować się dzieckiem po wypiciu kilku piw albo na kacu, szczególnie jeśli jest się mama niemowlaka; co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów, jeszcze przy karmieniu piersią nie potrafią się powstrzymać, chce wam się tak komponować z liczeniem czasu od wypicia, sciaganiem i wylewanie mleka, podawaniem mm mimo że dziecko wcześniej nie jadło na poczet 3 piw? I to sprawia że czujecie się kobiece i zrelaksowane? To ją chba jakoś dżina jestem bo mi do takiego poczucia wystarczy kąpiel przy swiecach, kosmetyczną albo fryzjer, a do dobrej zabawy wystarcza fajne towarzystwo, nie musze się przymraczac piaskami żeby było fajnie. Wzielybyscie przykład szanowne MATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* piwskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za banda popier/dolonych kretynek się tu zleciała- Autorko koniecznie załóż wór pokutny i umartwiaj się przynajmniej do 18-tki dziecka, przecież w końcu zostałaś MATKĄ, a przestałaś być człowiekiem i kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu - każdy kto uważa że bez piwa da się życ to kretynka :D x Współczuję Waszym dzieciom, skoro ciąża to był taki koszmar 🖐️ Nie mam dzieci i uważam, że 3 piwa to naprawde sporo, zwłaszcza przy długiej abstynencji. Ale jak widać patola musi szukać powodów by usprawiedliwić jak to muszą maczać morde w alkoholu. Relaks :D I tak, pisze to z pełną świadomością - odpowiedzialni rodzice są w stanie bez problemu wytrzymac bez tego superanckiego alkoholu w pewnych sytuacjach bo kierują się troską o dziecko. A karmcie i od razu, będąc naj******i, układ neurologiczny Waszego dziecka kiedyś Wam podziękuje - jak Was będzie k***ica brałą przy nauce na sprawdzian np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjść napić się i poczuć się kobiet a x Alkohol czyni z Ciebie kobietę? Może wybierz się do psychologa skoro chlanie to jakiś wyznacznik kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie pisalam wcześniej że nie chodzi o re,ygnacje z życia bo jestes MATKA, tylko o pochamowaniu się przed piciem przy KP i niemowlaka, no chyba że picie to dla ciebie coś, bez czego sobie tego życia niewyobrazasz. Mozesz pisać że jesteśmy niczym mocherkomando ale to nie zmieni faktu że picie w sytuacjach o których jest mowa w tym wątku jest nieodpowiedzialne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak potem nastolatki maja nie sięgać po alkohol skoro totakie fajne i baba z niemowlakiem musi 1,5l piwska wypić? Właśnie taka kultura chlania się robi - gdzie jest to jedyny środek służący do relaksu, gdzie picie w sytuacjach jednak wątpliwych (gdy przy dziecku nie zostaje nikt trzeźwy, gdy baba karmi itd) to super sprawa i oznaka wyzwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie symulacje, Jesteś kobietą • Ważysz 55 kg • Masz 165 cm wzrostu • Wypiłaś 1500 ml piwa o zawartości alkoholu 5.6% • Zaczęłaś pić o godzinie 21:00 • Picie trwało 2 godziny • Piłaś na w połowie pełny żołądek • Zgodnie z obliczeniami Wirtualnego Alkomatu Amii 4.0 teoretycznie będziesz trzeźwiała przez 13.5 godziny http://images.tinypic.pl/i/00678/cuxzkb0dcnde.png x Brawo jak o 8 chce ktoś karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wy się produkujecie, jesteśmy przecież nawiedzone, sztywne i nudne, nie umiem się bawic. Te wyzwolone panie broniące picia gdy dzieciak przy cycku wisi to równe babki! Nie to co my nudne wiesniary. Hulaj dusza, piekła nie ma! Tipsy w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, stowarzyszenie matek Polek z kółka rozancowego, odmlodzone moherowe berety. Wyjście pojedyncze to jest regularne chlanie, patola i standardowe odkrecanie kota ogonem, czyli: ty musisz się napić żeby się bawić, żeby się dobrze poczuć, żeby pogadać z mężem. Może kurna nie musi a może chce?! I ma do tego prawo jako osoba wolna i pełnoletnia. Co się dziwić, że wiele dziewczyn boi się macierzyństwa, kp itd skoro taka jest presja w tym dziwnym społeczeństwie, że rozrywka należy ci się często grubo po 40 gdy dziecko skończy 18-tke. Łaskawie pozwolą posiedzieć w wannie:) Żenada. Na szczęście nie wszędzie na świecie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zobacz sobie symulacje matko zabawowa. Zobacz ile te 3 piwa utrzymują się w organizmie a potem komentuj. A jeśli widziałaś i wciąż uważasz, że trzymanie 6tyg dziecka 12-16h na mm jest okej bo matka MUSI* się napić to tylko świadczy o Tobie. Dzieciaki nieraz nie tolerują mm, trzeba kombinować by znaleźć dobre a Wy ot tak maleństwo chcecie przerzucać na nie. *tak, musi. Bo chcieć to możesz i palić papierosy w ciąży - ale tego nie robisz WŁAŚNIE dlatego, że jesteś dorosła. Dorosłość to i prawa i obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×