Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto kocha Muszkę

Polecane posty

Gość gość
Odieb się od ciotek pomarańczowy ujki hooojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.30 jesteś aseksualna moszna i wszystkich skłóciłaś psycholko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek    81
szczam musze do paszczu......amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
moze nie kocham, ale lubie :) jacenty, jesli kiedykolwiek uslysze jakies anse, ze kocham nie ciebie jednego.. to milosc do muszki wyrzygam ci tecza, a do zjawy garncem zlota wykopanym na jej koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to napisałem ja facet. Odwal się od Muchy i reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida To kocham Ciebie:) jesteś naj ukochańsza a ja jak chorągiewka na wietrze:)jasno i na temat Frida,bo za duzo kochasz a serce masz jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi zlikwidował temat ze zjawą...to ty o Matko całe szczeście,że sie ubezpieczyłem na takie wypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam. dobrze, ze mi przypomniales :) .. ale nie wiem czy znajde garniec zlota na drugim koncu teczy.. no nic. jakos sobie poradze. najwyzej wezme od najusia 0,7.. po wypiciu zawartosci tez moze wyjsc mi ladna tecza.. do garnca bez zlota ;) tylko w takim ukladzie nie wiem gdzie jest miejsce dla ciebie.. ale to jakby sprawa drugorzedna.. przeciez i tak cie kocham. bedziesz mnie trzymal za glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miłości nie ważne gdzie ani jak ważne z kim i zjakim poświęceniem......ojjj Frida bawisz się mną a ja taki bezbronny wobec Ciebie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zart .. moze nie jak o blondynce, ale blondynki przefarbowanej na rudo, co prawie na jedno wychodzi ;) jestes jedyna miloscia mojego zycia.. albo jakos tak to powinno zabrzmiec, jednak pewnosci nei mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś lubiłam muszkę. To niestety się zmieniło, kiedy ona się zmieniła i zaczęła wszędzie widzieć spiski i pojawiły się różne oskarżenia bez dowodów. Ale (mimo tego) mam dobrą radę dla niej : nie bądź taka namolna w stosunku do facetów, to może wtedy coś zyskasz. I miej honor kobieto, bo wielokrotnie pan W. czy pan J. Cię obrażali, a Ty i tak z nimi rozmawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli komus zaszkodzilo forum, to niech rzyga.. ale dlaczego akurat tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi miło czytać Wasze wpisy :) Groma, Marta, Frida, Pewna, Wad - dziękuję 😘 Miss 🌻 we włosy. Juken- tak tak zauważyłam, że jesteś fanem oczek ;) Jacek - ja Ci dam pożądanie, tu się tylko miłujemy altrusitycznie ;) Autorze- dziękuję za miły temat. Potraktuję jako wcześniejszy prezent urodzinowy :) Ja też Was lubię i się z Wami zżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka, Jacuś właśnie dynamicznie zajmuje się wywalaniem bardzo osobistego priva na forum :O Więc może uważaj z altruizmem dla niego ;)Ja też Cię kocham dziś - słoikiem Nutelli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ty wiesz kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×