Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto kocha Muszkę

Polecane posty

Gość gość
Zadbaj o swój o***t Juken, chłopaki na mieście mówią, że jak cię za garażami rypali w kakao to trzech naraz wychodziło żeby coś poczuć. Stomia robi swoje? Trudne słowo, dam ci czas, wygoogluj sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę dłużej czekać aż Wikipedia odpowie ci na pytanie co to stomia. Mam ważniejsze sprawy, a czyszczenie kociej kuwety mogę uznać za bardziej interesujące niż dyskusję z tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze stomia ostatnio jakaś małolata była na głównej na onecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza mucha była jak każda, dała się lubićw drugą patrzyłemlecz nie na to co ważnetrzecia świadomość rześką przyniosłaczwarta, jej spojrzenie jak wiosnateraz bzyka piątaniecierpliwię się pytaniemco z szóstą i siódmąjeszcze się stanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie czekałes aż odpowiem? :D jakież to żałosne, z napięciem oczekiwać aż spulnę ci w ryj :classic_cool: Ale co by nie było dobry piesek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Chłopaki. Przyjacielu onieśmielasz mnie swoją poezją . Czy to zamierzony efekt? ;) Le Troll Ty też mnie onieśmielasz i jak tu teraz spojrzeć sobie w oczka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze Muszko. Jako facet mam wrodzoną zdolność nie patrzenia kobiecie w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniło mi się że jesteś jedyną muchą na świecieusta spragnione pochylałem do Twego wnętrzai że słodycz cierpka raniła mi podniebienienie, nie mogę już czekać za długo serce spragnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozumiałem poza jak być poza czymś a nie jako pozorowanie :( x x niestety jestem złem wcielonym :P nie mam dobrych cech , jak również sumienia I godności :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessu muszko, zarywa do Ciebie poeta, istny wieszcz naszych czasów :) Myślę że możesz zacząć czuć się wyjątkowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le Troll, Przyjaciel ma po prostu taki styl i dla każdej z nas ma zawsze dobre słowo :) A wiersz piękny :) x Nadal jednak myślę, że to poza niegrzecznego chłopca, który spod przymkniętych powiek analizuje każdy szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie schelbiaj mi :P nie każdy szczegół bo nie mam aż tyle czasu :classic_cool: x x ale serio (bez usmieszków i trollowania) szanuje Cię bo masz swoje zdanie i umiesz je obronić ,a to forum potrzebuje silnych osobowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażesz zalotną wulgarność swoich pośladków?Chcę by doprowadziły mnie do stanu, kiedy kocham, zamienia się w róóchać Cię, każde Twe wnętrze.Chcę odnaleźć równowagę między Twym śluzem, a moim nasieniem. Chcesz ociekać śliną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu, chcesz żebym Ci pokazała dupę? Le Troll, ależ my sobie słodzimy, dziękuję i nie zdawałam sobie sprawy szczerze mówiąc, że w ogóle moje wpisy przykuły Twoją uwagę. Zanim się pojawiłeś ciągle pojawiały się wpisy o Tobie, więc chyba jesteś sławny w tym kafeteryjnym światku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Mucho, ja uważam że;brzydkich aniołównie wpuszcza się do domuszczelnie zamyka się przed nimi kluczemi nakazuje milczenie. A ładne anioły zawsze mają otwarte drzwi dla swych świeżych dóópek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le troll
Nigdy nic nie wiadomo Muszko ;) Ta sława to raczej skutek uboczny złośliwego charakteru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś na uboczu łłełe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrósł w piórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto obrósł, ten kłamliwy c***jek Gwiazdorek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha wyjdz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszydło nie rozmnażaj sie kaleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko:) 😘❤️ wiesz od kogo... :D miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszydło jesteś pojemnikiem na odchody na tym forum, po uja wracasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×