Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna singielka 1988

mam dość naciskania żeby wyjść za mąż

Polecane posty

Gość smutna singielka 1988

Wszyscy w rodzinie mi przygaduja że już czas (27l). Nikt nie zwraca uwagi że spotykam samych debili. Mój poprzedni chłopak mnie zdradzał jeszcze wcześniejszy był alkoholikiem. Gdybym za któregoś wyszła pewnie bym była już po rozwodzie. Oni nie rozumieją że mam pecha. Co ja poradzę że jestem sama. Kuzyni młodsi żenią się bo spotkali miłość. A ja jestem sama i muszę wysłuchiwać że już pora. Mam za pierwszego lepszego wyjść? Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz im, żeby zajęli się urządzaniem własnego życia. Nie ma przymusu zamążpójścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościem być nanana
No i dobrze :) Sama wiesz, że nic na siłę. Rodzinie mów, że mężowie są już niemodni, albo że się rozglądasz za kobietami/arabami/panami w wieku 60+, rób sobie żarty, wtedy naprawdę jest lżej, bo nie musisz się tłumaczyć :) Powiedz też kiedyś raz a dobrze, że nie życzysz sobie docinek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie brzydka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś z alkoholikiem? Jesteś patologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by woleli abyś tkwiła w związku z alkoholikiem lub zdradzaczem i czasem wygłaszała mowy o poświęceniu w imię prawdziwej miłości :D To dopiero jest patologia tego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre ale jesteś już stara i zużyta kobieta powinna łapać faceta jak ma 20-24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, powinna, słuchaj wspaniałych rad i dzwoń do zakonu albo jakiejś infolinii wsparcia singielek już dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, ludzie będą zawsze gadać. Presja była jest i nadal będzie. 27l to jeszcze fajny wiek i masz czas za 5 lat będziesz się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×