Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktoś stosował biotebal na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość gość

Dermatolog przepisał mi ten lek na powstrzymanie wypadania włosów. I ciekawa jestem, czy ten lek rzeczywiście tak działa jak mnie lekarz zapewniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posmaruj łeb jajkiem, taniej i efekt ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też mi zaczęły strasznie wypadać włosy, ale pani w aptece poleciłam mi http://trena.pl/serum-jedwabie/3133-loreal-absolut-repair-lipidium-sealing-podwojne-serum-30-ml-3474630641143.html , niby serum wiec teoretycznie powinno obciążać włosy, ale nei działa rewelacyjnie. Odbudowało trochę moje włosy , przez co wyglądają na dużo zdrowsze i przede wszystkim zwiększyła się ich objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodziłam sobie trochę po tej stronie , i powiem Wam że mają całkiem niezłe produkty jeżeli chodzi o pielęgnację włosów. Wiele masek , odżywek i to w tak rewelacyjnych cenach. Mam jednak jedno pytanie, czy ktoś z Was zamawiał już coś z tej trena.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łykam Skrzypovitę i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie biore biotebal, a dodatkowo wcieram codziennie w skore glowy odzywke Jantar. Jestem na początku drugiego opakowania i jakby minimalnie wlosy mniej wypadają. Bede wytrwała, bo podobno czasem trzeba wziąc 3 opakowania, zeby był efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę od miesiąca. Wydaje mi się, że trochę mniej mi wypadają ale słyszałam że minimum to trzy miesiące kuracji. Dziś kupiłam drugie opakowanie. No zobaczymy co będzie za dwa miesiące. Acha i nie musisz mieć recepty na niego. Trochę drogi, dziś zapłąciłam 35zl za 30 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebal ma największą dawkę biotyny, która działa n włosy rewelacyjnie. U mnie nie tylko zahamował wypadanie włosów, ale też po dłuższej kuracji pojawiły się baby hair. No i wygodne jest to, że bierze się tylko jedną tabletkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam tabletki biotebal przez jakieś trzy miesiące i bardzo byłam zadowolona. Skutecznie zahamowały wypadanie włosów i bardzo je wzmocniły. A po jakimś czasie zaczęło mi dużo nowych włosków odrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go stosuję, ponieważ w badaniach wyszły niedobory witaminy B. W trzecim tygodniu, wypadanie włosów się zatrzymało, zaczęły się nawet pojawiać nowe przyrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenina10
Kiedyś też miałam spory problem z wypadającymi włosami. Lekarz podobnie jak tobie, przepisał mi ten lek. Moim zdaniem działa on świetnie, ale nie należy zapominać, że oprócz samego stosowania tego typu środków, trzeba również prawidłowo się odżywiać, a także stosować odpowiednie akcesoria do włosów. Ja np. bardzo doceniłam akcesoria ze sklepu - https://toolsforbeauty.eu/pl/5-wlosy Sklep Tools For Beauty powstał z myślą o tych klientach, którzy szukają połączenia doskonałej jakośc****ięknego designu i atrakcyjnej ceny. Akcesoria są zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły i wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Pielęgnacja paznokci i włosów oraz wykonywanie makijażu są skuteczniejsze i przyjemniejsze przy wykorzystaniu akcesoriów wyprodukowanych z optymalnie dobranych, szlachetnych surowców. Produkty Tools For Beauty są solidne i trwałe, gdyż zostały zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół i wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Polecam wizytę u trychologa, a do codziennego stosowania to najlepiej zdecydować się na kosmetyki, ale takie lecznicze, a nie pielęgnacyjne. Jeśli chcesz przyspieszyć porost włosów, to możesz sprawdzić preparaty KV-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. Nowe włosy rosną, ale dalej wypadają. Mi nie pomogło. Szare mydło i płukanka z octu jabłkowego dają super efekty. Czasami mieszam szare mydło z szamponem. Do tego spryskuje włosy wodą z olejem arganowym... cudo!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×